615رکورد در مدت زمان 0.171ثانیه
عبارت مورد جستجو :
برخورد مولای متقیان با کارگزار خیانتکار، آموزش عملی مدیریت نظام اقتصادی جمهوری اسلامی در مسیر احیاء اقتصاد اسلامی
لحظه ای با وجدان خود 17 اسفند 1393 16:2
بیا تا لحظه ای با وجدان خود به عنوان یک زن در حضورحضرت زهرا سلام الله علیها جلسه بگذاریم وقضاوت کنیم که: 1- آیا تا حالا به قضاوت افراد در مورد حرفهایی که لباس و ظاهرم می زند فکر کردم؟ 2- آیا...
خطیب تواناجناب آقای دانشمند با یک واسطه ازعالمی که۱۳ماه رمضان سال ۸۴ درمسجد جمکران خدمت حضرت ولی عصررسیده بود نقل می کند:" دیدم چشم های آقا کوچک شده وزیرچشم های آقاکبودشده گفتم:چرا اینطورشده گفتند:ازبس شیعه هاگناه می کنندومرا اذیت می کنندازدست شیعه ها به این روزافتادم. من ازسنی ها توقع ندارم من اززرتشتی ها وبودایی ها وهندوها ومسیحی ها وهابی ها توقع ندارم من ازبچه شیعه های خودم که یابن الحسن می گویند توقع دارم شما که معتقدید یابن الحسن وجود دارد شما چرا معصیت می کنید شما چرا چشم هایتان پرازگناه شده شما چرا شکم هایتان پرازحرام شده ...شما چرا آمارطلاقتان بالا رفته شما چرا نزول خورشدید شما چرا دردنیا آبروی من امام زمان رامی برید مردم گناه می کنند من باید شب تا صبح گریه کنم بگم خدایا به خاطرمن ببخش این گریه کن حسین است برای حسین مشکی پوشیده این گریه کن سیلی مادرم فاطمه است باید هی واسطه بشوم عذاب برای مردم نیاید."
آیاوجود این دوربین ها و حسابرسی خدا را باورکرده ایم؟ آیا وجود دستوری از سوی خالقمان ؛ بر مخلوق خود انسان را؛ باور و دستورات را یاد گرفته ایم؟ آیا در یک سال؛ لحظاتی؛ عمل خود را از منظر این دوربین ها؛دیده ایم؟ آیا برای جبران خطاها؛ وحذف در این دوربین ها؛ توبه کرده و کارنامه خود را زیبا سازی کرده ایم؟ چند بار قبل از هر فکر واقدامی ؛ به یاد این دوربین ها افتاده و فکر و عملمان را با دستور خدا تنظیم کرده ایم؟ دوربین ها و شاهدان هشتگانه خدا :
شما چند نمونه دیگر می توانید از تناقض های زندگی ما در تکریم ساده زیستی فاطمی و سبک زندگی امروزمان بیان کنید؟
  • تعداد رکوردها : 615
بالای صفحه اصلی