615رکورد در مدت زمان 0.077ثانیه
عبارت مورد جستجو :
انقلاب ایران زمینه ساز حکومت معصوم درجهان
امام خمینی جز خدا کسی را نمی دید؛جز از خدا از احدی هراسی نداشت؛ و جز برای خدا هیچ حرکتی انجام نداد؛این شد که به عالم ومجتهدی عادل وعارفی بی بدیل تبدیل شد که درعین حال سیاستمداری زیرک بود وهمه سردمداران سیاست پیشه جهان را به تنهایی به چالش کشید ویک تنه تا روز قیامت؛الگویی در شکست دادن و رسوایی دشمنان اسلام و مظلومان جهان گردید.
کدام یک از رؤساء و قضات دستگاه قضایی ایران، عهدنامه مالک اشتر را دستورالعمل گزینش مسئولان قضایی و ملاک قضاوت و احراز شرائط قاضی قرار داده اند؟
امربه معروف و نهی از منکر وجوب ولایت مؤمنان بر یکدیگر قانون خدا در جامعه
کدام منتظر اعمالش را محاسبه می کند، تا میزان لیاقت درک حضور را بسنجد و ادعای انتظار کند؟
منتظران واقعی ظهور و یاران صادق؛ اندکند ولی پرتوان. همچون میزبان دومی در مثال بالا؛ هرچه در توان دارد برای نزدیک کردن ظهور خرج می کند؛ از زندگی و آبرو گرفته تا جان خود؛ و در جهت رفع موانع ظهور هر تلاش ممکنی را می کند...
منتظر بدون ویژگی های لازم منتظر کلامی هست. مراقبت کامل زبان در صداقت و راستگویی و پرهیز از هرگونه دروغ، برای ایجاد یکسانی قول و عمل و یکدلی و شفافیّت گفتار و اعمال و حذف نفاق و دورویی در کلام و اعمال خود
برخی انسان ها هستند که از بس حسابشان با خدا پاک است، از حشر در محشر و از محاسبه روز حساب معافند. چگونه می توان از حساب و کتاب روز جزاء وارهید؟!
کارگاه خداشناسی و خودشناسی
مگر نه این که خدا در همه حال وکیل مدافع ما هست، و کلّی قانون در قرآن برای حفظ حقوق بندگانش قرار داده تا مانع ظلم و حقّ کشی ما شود و مجازات شدیدی هم برای ظالم و متعدی به حقّ دیگران قرار داده؛ بنده ها هم هر وقت ظلمی دیدند؛ بلافاصله او را به وکیل مدافع همیشگی بدون هزینه و حاضر و ناظر و شاهد در همه جا؛ در آنچه بر او رفته حواله می دهد؛ وکیل قادر و منتقم و عادل و دلسوز هم تا حقّ بنده اش را از ظالم نگیرد.
  • تعداد رکوردها : 615
بالای صفحه اصلی