کد خبر : 266661

نقش ویروس هوشمند کرونا در تعطیلی کشور و مجلس و... در موقع معیّن!

چرا حسن روحانی برخلاف قانون، مانع انجام وظایف سازمان پدافند غیرعامل در ستاد ملی مقابله با کرونا شده است؟ چرا علی لاریجانی و سایر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به جای درخواست خلاف قانون از مقام معظم رهبری درتغییر ریاست ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، ملزم به انجام وظایف قانونی خود نمی کنند؟!

بعد از بارگذاری، از انتشار این مطلب درصفحه اصلی سایت با حذف کلیه مطالب بخش های حاوی این مطلب امر به معروف و نهی از منکر و اجتماعی، از سوی خنّاسان چندچهره اصلاحات ممانعت بعمل آمد، ولی با اقدام نگارنده  رفع اخلال شد، یعنی کلیه مطالب کاملا صحّت دارد. ریز شدن خط مطلب توسّط همین عوامل انجام شده و از سوی نگارنده نیست.


امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء 
(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟» 
علق /۱۴

بعد از شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و برگشت عزّت ایران و ایرانی بعد از شش سال خفّت بار بر مردم، با حمله ایران به پایگاه عین الاسد آمریکا درعراق و شکل گیری میلیونی فرهنگ مقاومت و ایثار و دشمن ستیزی و انتقام در کلّ کشورو محورمقاومت در چندین کشور مسلمان نشین، و نیز تنفرعلنی مردم ایران از حزب بازی و باندبازی سیاست زدگان بالاخص از جریان اصلاحات متّصل به دشمن و اصولگرا دو لبه یک قیچی ساخت دشمن؛ ردّ صلاحیّت و اخراج جریان اصلاحات در انتخابات توسّط مردم قطعی بود، لذا، پادزهری معقول از نظرعامه لازم بود، تا ضمن تعطیلی کلّ کشور؛ شکست اصلاحات متّصل به دشمن درانتخابات را به حاشیه برده و میزان مشارکت عمومینیز کاهش یابد. این اهداف با موفقیّت کامل عملی شد.
در این پروژه، نیازبه مقبولیّت عمومی موضوع و مجری وامکان پنهان نمودن پس پرده سناریوی ساخت دشمن بود تا موفقیّت درتعطیلی کلّ کشور و مشغولیّت مردم به بهانه بیماری در طولانی مدت و زندانی کردن عموم مردم در منزل، تمام آثارخون شهید سردار سپهبد سلیمانی و نیزآثار خطبه های نماز جمعه مقام معظم رهبری، پاکسازی و با حاکمیّت رعب و وحشت عمومی و کروناهراسی، چهره دیگری ازایران و ایرانیان در جهان الغاء شده و محبوبیّت ایران از بین برود. شتر در خواب بیند پنبه دانه

                                                  

سوالات همچنان بی پاسخ  مردم ایران  ازدولت  یازدهم و مجلس شورای اسلامی دهم همواره تعطیل ناظر قانونی عملکرد دولت

چرا وزارت بهداشت، تک تک ایرانیان به ویژه همه مردم قم را ناقل بیماری محاسبه و کشور را تعطیل نموده است؟ مگر تنها راه سرایت ویروس کرونا لمس سطوح آلوده و راه تنفّس و روبوسی و دست دادن که چین و وزارت بهداشت اعلام کرده نیست، مگرهمه جای ایران آلوده به ویروس کرونا و همه مردم قم و ایران در حال روبوسی و دست دادن و سرفه و عطسه هستند، که همه مردم بدون استثناء مریض تلقّی شده و زندان خانگی ایجاد و کلید ورشکستگی ته مانده اقتصاد خرد و کلان کشوررا زده است؟! اگر صرف حضوردرقم و شهرهای دارای بیمارکرونا، موجب بیماری هست، چرا این همه مردم سالم و درشهرها و قم مشغول فعالیّت روزانه خود هستند؟!!!!

چرا وزارت بهداشت مدام به شعور مردم بصیر و هوشیار وفهیم ایران توهین کرده و همه مردم را با برخوردی غیرعاقلانه و غیرعلمی، ناقل ویروس کرونا اعلام می کند تا مسیر تعطیلی کلّ کشور و زندانی کردن مردم در خانه ها را برای اجرای اهداف پنهانی جریان اصلاحات متّصل به دشمن تا ماهها هموار سازد؟!! آیا عقل بچه 5 ساله هم می پذیرد، همه مردم ایران ناقل ویروس هستند ولی خود سالم بوده و هیچگونه علامت بیماری نداشته ولی ناقل ویروس به دیگران هستند؟ با این فرضیه غیرعلمی و غیرعقلی بچه گانه، حتّی اعضای خانواده در خانه نیز باید ازهم فاصله گرفته و سر یک سفره و یک اتاق ننشینند و ماسک و دستکش استفاده کنند!!!!! 

آیا تاریخ جریان اصلاحات متّصل به دشمن مملوّ از اینگونه توهین به شعور مردم ایران و عملکرد توأم با بی خردی و مغایر با همه اصول عقلی و اجتماعی و سیاسی نیست؟!آیا جریان بنزین دقیقا با همین روش توهین به شعور مردم اسباب فتنه نشد؟!!

آیا هدف ازظهور ویروس هوشمند کرونا دقیقا یک روز قبل ازانتخابات مجلس شورای اسلامی 98 و نیزعدم تصویب بودجه 99 با گره های کورمتعدد، علیرغم اعتراض صدها اندیشمند و اقتصاددان کشور به اشکالات عمده به لایحه بودجه سال 99، ایجاد وضعیّت اضطرار و تعطیلی مجلس شورای اصلاحات برخلاف قانون، واعتراض مردم و فرهیختگان با امتناع ازانجام وظایف نمایندگی در وضعیّت خاص کشور و اخذ حقوق ماهیانه از بیت المال و حرام بودن حقوق اسفند ماه همه موافقین با تعطیلی مجلس، برای حذف بررسی مجدد بودجه در مجلس و اخذ حکم حکومتی در رسیدن به اهداف خود و اعمال بیشترین فشارمالی بر مردم و ورشکستگی بیشتر اقتصاد کشور و انتقال کلیه اشکالات بودجه از دولت و مجلس به مقام معظم رهبری در راستای اجرای پروژه 2020 نیست؟!! 

چرا تعطیلی مجلس در صحن علنی با اعلام به مردم و رأی نمایندگان مجلس شورای اسلامی انجام نشده و این نیز از جمله عملکردهای خودسرانه علی لاریجانی و حذف مردم و نمایندگان در تصمیم مهمّ ملی می باشد.

نماینده مشهد سردار کریمی قدوسی: با تعطیلی مجلس در این شرایط حاد مخالفم/ هنوز پیامی از هیات رییسه مبنی بر تعطیلی مجلس دریافت نکرده ام

چرا حسن روحانی برخلاف قانون، مانع انجام وظایف سازمان پدافند غیرعامل به ریاست سردار دکترجلالی در ستاد ملّی مقابله با کرونا شده است؟ چرا حکم عضویّت ایشان را صادر نمی کند؟ چرا حسن روحانی مانع عضویّت این سازمان در شورای عالی فضای مجازی شده است؟ آیا علت اصلی، تضاد منافع رئیس جمهور با شرح وظایف این سازمان نیست که همه رشته های روحانی را پنبه می کند؟!!! چرا علی لاریجانی و سایر نمایندگان مجلس شورای همواره تعطیل به جای درخواست خلاف قانون از مقام معظم رهبری درتغییر ریاست ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، حسن روحانی را ملزم به انجام وظایف قانونی خود نمی کنند؟! آیا معاون اول کلیه اختیارات ریاست جمهور را داراست؟! چرا علی لاریجانی در چند ماه اخیردنبال ابزار تخریب و زیرسوال بردن رهبری بوده و بعد از اخذ حکم حکومتی در بودجه 99 با عدم اصلاح ایرادهای اساسی آن، واکنون با اصراربه محوّل نمودن وظایف قانونی روحانی به زیر مجموعه روحانی! معضل مدیریّتی ویروس کرونا را به رهبری منتسب و خط تخریب رهبری و نظام را پیش گرفته است؟!

آیا ممانعت از ورود سازمان پدافند غیرعامل توسّط روحانی به مدیریّت همه جانبه شیوع و... ویروس کرونا، همراهی با دشمن در ایجاد جنگ نرم و جنگ بیولوژیک نیست؟! چرا حسن روحانی و علی لاریجانی تمایل زیادی به ادامه خانه نشینی مردم و تعطیلی کامل کشور و ورشکستگی کامل اقتصادی کشور دارد؟ چرا علی لاریجانی به محض شروع بیماری کرونا مجلس را تا آخر اسفند تعطیل نمود، آیا از سناریوی پشت پرده ویروس کرونا و مشغولیّت مردم تاخرداد 99 مطّلع و یکی از بازیگران آن نیست؟ آیا حسن روحانی و علی لاریجانی بازهم کنار دشمن و مقابل مردم ایران ایستاده است؟ چرا برخلاف قانون، به وظایف قانونی خود در مقابله با کرونا عمل نکرده و همه امور را به وزیر بهداشت فاقد سمت در سایر وزارتخانه ها و... ذیربط محوّل کرد؟!! چرا از شروع شیوع ویروس کرونا حسن روحانی و علی لاریجانی و دولت و مجلس ناپدید و تعطیل شدند؟! حسن روحانی و علی لاریجانی مشغول چه کار پنهانی از مردم و رسانه ها هستند که نیازمند ناپدید شدن از انظار مردم شدند؟!! آیا باز مذاکره پنهانی با دشمن و تصویب قراردادهای پنهان از مردم نیازمند مشغولیّت مردم نبوده است؟

آیا تعطیلی مجلس شورای اسلامی غیراز تصویب بودجه پراشکال 99 غیر ازمسیر مجلس شورای اسلامی و مغایر با اصل ۸۰ قانون اساسی، تصویب اخذ وام از صندوق بین المللی پول نیست تا واردات کشور به آمریکا وابسته و امور مالی ایران در اختیار امریکا قرار گیرد؟ طولانی کردن خانه نشینی و تعطیلی کشورو معطّلی غربالگری و محاسبه مریض بودن همه مردم ایران، برای اخذ وام از صندوق بین الملی پول و ایجاد وابستگی به دشمن قسم خورده ایران با تلاش وافر علی لاریجانی و حسن روحانی نیست؟ در صورت در صورت اخذ وام، ایران محل تجارت و واردات اروپا با تعیین نوع کالا از سوی امریکا و اروپا شده و ملزم است تا ماهیانه اطلاعات تجارت بشردوستانه خود را به خزانه داری امریکا منتقل کند. اجرای این سازوکار نیز تنها از طریق کانال سوئیس و اینستکس انجام می پذیرد! آیا علی لاریجانی و حسن روحانی راهی جز وام از امریکا برای سرنگونی نظام نیافتند؟!

چطورساخت فیلم های سیما در یکی با 700 نفر موجب شیوع ویروس کرونا نیست، ولی نماز جماعت و جمعه و حرم مطهر رضوی و حضرت معصومه سلام الله علیها و جلسات مجلس شورای اسلامی واعتکاف و... موجب شیوع بیماری و مرگ احتمالی به دنبال دارد؟! آیا انجام تدابیر بهداشتی فقط در ساخت فیلم ممکن هست؟!

چطور ویروس کرونا در جلسه اخیر سازمان اوپک، که اکثریّت اعضاء در کشورشان درگیر ویروس کرونا هستند، بدون هرگونه ماسک و دستکش و فاصله یک متری و ضدعفونی و... کنار یکدیگرنشستند، آیا ویروس کرونا منطقه خودی و بیگانه تشخیص می دهد که حمله نکرد؟ چرا وزیر نفت مثل قمی ها و تهرانی ها ومردم ایران ناقل کرونا نبوده، و به خاطر خروج از کشورو ناقل ویروس 14 روز قرنطینه نشد؟!

چرا اولین بیمارکرونا در 25 بهمن ماه در تهران معلوم شده، ولی 29 بهمن یک روز قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی از قم با خبر دوفوتی بی ارتباط با کرونا با الغاء مرگ قریب الوقوع مردم در صورت تجمّع کنارهم و شروع کروناهراسی در سیما و وزارت بهداشت رسانه ای شد؟! بعد ازاتمام انتخابات و موفقیت کامل پروژه ایجاد وحشت عمومی از طریق صدا و سیمای دولتی و وزارت بهداشت، مکررپزشکان و روان شناسان مردم را به حفظ آرامش دعوت می کنند!!!! آیا این بازی با اعصاب و روان مردم و ترفندهای خبیثانه حزبی درممانعت از شکست و حذف دائمی از سوی مردم  نیست که آرامش را بر آنها حرام کردند؟

آقای دکتر گویا رئیس مرکز بیماریهای واگیر وزارت بهداشت در گفتگوی خبری شبکه۲تاریخ ۳ اسفند۹۸ درپاسخ به این سؤال که چرا این بیماری را دیر تشخیص دادید و اعلام کردید؟ جواب داد :تازه who (سازمان بهداشت جهانی) یک هفته هست که کیت تشخیص این بیماری را در اختیار ما گذاشته است.

چرا نماینده صهیونیستی سازمان بهداشت جهانی مکرراعلام صداقت وزارت بهداشت ایران در بیان آمار را اعلام می کند؟!!

 چرا چند ماه قبل  در بیماری آنفلونزا که همه مسئولان وزارت بهداشت گفته و می گویند کرونا ازآن خیلی ضعیف تر و کم خطرتر هست هیچ جا تعطیل نشد و وزارت بهداشت، خیلی ساده و بدون ایجاد وحشت عمومی و اعلام تلویحی مرگ قریب الوقوع و بازی با اعصاب و روان مردم، مطرح و جمع کردند، ولی ظاهرا با توسّل به ویروس هوشمند کرونا دستیار جدید دشمنان اسلام و جریان اصلاحات متصل به دشمن تا تمام ارکان نظام و اسلام را تعطیل و آثار معنوی و دینداری و مراکز دینی را از ذهن مردم حذف و شفا را فقط در داروهای شیمیایی و طبّ غربی تلقین نکنند، مردم را رها نخواهند کرد. 

چرا خودی ها بیش از دشمن در اسلام ستیزی جلو رفتند؟!!!

چرا خانواده برخی فوتی ها، مصرّ به انجام تست کرونا هستند، تا جنازه تحویل خودشان شود، آیا این وضعیّت، نشانگروجود تعدادی فوت شده دراثر سایرعوامل غیراز کروناست که به عنوان فوت دراثر کرونا جا زده می شوند؟! 

چرا قم مرکز شیوع کرونا اعلام شده و مکرردر بیان مسئولین وزارت بهداشت نیز تکرار می شود، در حالی که چین به ایران پرواز مستقیم ندارد. فرد چینی چه کارگرباشد چه طلبه و تاجر، قطعا با هواپیما از سایر کشورها وارد تهران شده و از فرودگاه با ماشین به ترمینال یا راه آهن تهران وارد و از آنجا با ماشین یا قطار وارد قم شده است؟! چطور درطی این همه مسیر و ارتباط  کاملا مستقیم در فضای بسته با افراد در تهران و مسیر، کسی ویروس کرونا نگرفته است؟! 

چرا مسئولین وزارت بهداشت، مکرردر صدد الغاء علنی مرکزیّت دادن به قم در شیوع بیماری به کلّ کشور هستند، در حالی که عملا ممکن نیست مگر از طریق طی الارض افراد چینی از چین به وسط قم در زمان معیّن یک روز مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی 98؟!!!!
 پست سایت وزارت بهداشت در خصوص کرونا در تاریخ 16/12/98: "اگر در14 روز گذشته در کشور چین یا شهر قم و سایر شهرهای آلوده بوده اید و احساس بیماری توام با تب، سرفه خشک می کنید و یا در تنفس مشکل دارید، می بایست:..."

                             آیا علت واقعی تعطیلی کشور ویروس کروناست یا اخراج اصلاحات از
این چه بیماری خطرناکی هست، که در چند روز گذشته نوع ضعیف هم بنابرمصلحت جریان اصلاحات سرنگون شده از سوی مردم ایران، تولید و برخی در منزل خود معالجه می شوند و اخیرا سازنده های ویروس نیز همین مدل را ساختند؟! مگر وزارت بهداشت مصرّ برسرایت فوری این بیماری درارتباط نزدیک و از راه تنفس نیست، چرا جان و سلامتی اعضای خانواده بیمار در منزل را به خطر می اندازد؟!!!!
چرا نتیجه بیشتر بررسی ها به نام کرونا منفی بوده، آیا توان تشخیص تخصّصی کم هست، یا علّت اصلی ایجاد وحشت و هراس و فشارهای عصبی مداوم و افزایش وسعت بیماری در افکارعمومی و بازی با اعصاب و روان مردم و زندگی مردم برای  تن دادن به زندانی درمنزل و تعطیلی کلّ کشورهست؟!
حرم رضوی و حرم حضرت معصومه علیها السلام دارالشفاست و قرنها بیماران لاعلاج شفا یافتند، آیا قرون گذشته وزارت بهداشت ایران درمان و بهداشت مردم را به عهده داشت یا طبّ اسلامی و ایرانی؟ 
چرا وزارت بهداشت چند ماه قبل، در شیوع بیماری آنفلوانزا که خود مکرراعلام خطرناک بودن این بیماری و میزان بالای مرگ و میر از کرونا کرده و می کند، بدون هرگونه ایجاد وحشت عمومی از رسانه میلی دولتی و تعطیلی و ...، این همه اقدامات پیشگیرانه انجام نشد و بنابراعلام وزیر بهداشت هر بیماری زمان پیک دارد و می گذرد و در دو هفته نیزگذشت، به طوری که اکثر مردم متوجّه بروز و خطر و رفع این بیماری نشدند. حال چه شده بیماری کرونا که درمنزل نیز درمان می شود! این همه خطرزا شده است؟ آیا خطرات این ویروس، دست ساز نیست که مدام تغییر و قرار است طولانی مدّت در حال جولان باشد؟ 
چرا وزارت بهداشت، همه ایرانیان را بچّه و کثیف و بی توجّه به بهداشت فردی و عمومی محاسبه و عزّت و احترام ایرانی را هر روز در رسانه میلی لگد مال می کند، در حالی که، اسلام 1400 سال قبل کلیه نکات ریز و درشت بهداشت فردی و عمومی و حتّی نوع و نحوه تغذیه و... در قرآن و کلام اهل بیت علیهم السلام آموزش داده و بدین دلیل، مسلمانان در جهان تمیزترین افراد و کمترین بیماری های واگیر و فردی را داشته اند. 
آیا پزشکان متخصّص، عواقب ناشی ازاصرار بیش ازحدّ به شستشوی دستها در رسانه ملّی را نسنجیدند و شروع وسواس فکری و عملی را در برخی به ویژه جوانان کمتر مذهبی به دلیل ترس از مرگ قریب الوقوع نمی بینند.
چرا وزارت بهداشت طوری الغاء می کند، گویی 14 قرن با تخصّص وافر، مسئول بهداشت و درمان مردم بوده و میزان اشتباهات پزشکی در اعمال جراحی منجر به مرگ و نقض عضو و نتایج آزمایش های بالینی و... و دارو را همواره نادیده می گیرد!!
چرا وزارت بهداشت غرب زده و سیاست زده، مانع انتخاب نوع درمان از سوی مردم شده و کلیه امور سلامت و درمان مردم را در طبّ شیمیایی و غربی بسیار ناقص و ناتوان در درمان قطعی بیماریها نموده، و حقّ انتخاب طبّ اسلامی و ایرانی را که قرنها درمان و سلامتی مردم ایران و مسلمانان را به عهده داشته، از مردم سلب نموده است؟ 
آیا طبّ اسلامی و ایرانی تولید ایرانی نیست؟
آیا احتمال اجرای سناریوی فوق، جهت ممانعت از رأی دادن مردم قم و... خیلی زیاد نیست، چون، براساس اعلام، تنها راه سرایت بیماری کرونا، ضریح حرم مطهر بیش از مدارس و دانشگاههای قم محل سرایت می تواند باشد، رفتن به حرم محدود نشد !     و فوری دانشگاهها و مدارس را بستند تا میزان تبلیغات ومشارکت در انتخابات کاهش یابد ولی معاون درمان وزارت بهداشت با تاکید بررعایت مسائل بهداشتی و عدم حضور دراماکن شلوغ یادآورشد: "اصلا لازم نیست که مردم محل زندگی خود را ترک کنند، چرا که ابتلا زمانی اتفاق می افتد که فرد مبتلا با فرد سالم روبوسی کرده یا دست دهد و آن فرد اقدام به شستشوی دست خود نکند." 
چرا آمار کلّ فوتی های شهرها به جای اعلام فوت دراثرکرونا اعلام می شود؟ بنابراعلام دکتر محبّی دونفرفوتی زن و مرد مسنّ مدتها تحت درمان اعلام بوده، فوت دراثرویروس کرونا در شب انتخابات 98 در قم نبوده است.
چرا خانواده برخی فوتی ها، مصرّ به انجام تست کرونا هستند، تا جنازه تحویل خودشان شود، آیا این وضعیّت، نشانگر وجود تعدادی فوت شده دراثر سایرعوامل غیراز کروناست که به عنوان فوت دراثر کرونا جا زده می شود؟! 
چرا در میزان ماندگاری ویروس کرونا بر سطوح و... اعداد متعدّد اعلام می شود؟! حال از سه تا 9 ساعت، به 2 تا 14 روزرسیده!! 
آیا میزان ماندگاری ویروس هوشمند کرونا تابع مصالحی هست که مدت ماندگاری وحشت عمومی و تعطیلی کشور را جهت انجام وظایف محوّله به دولت و مجلس شورای اسلامی همواره تعطیل، تعیین می کند؟
چرا درکنار مقابله با بیماری، دقیقا خط دین ستیزی و پاکسازی نمادهای اسلامی تا زمان نامعلوم در حال اجرا هست! 
چرا وزارت بهداشت مصرّ به استفاده از وایتکس دارای آمونیاک و ماده سفید کننده مضرّ به دستگاه تنفسی و ریه افراد با عوارض شدید پوستی و تنفّسی در ضدعفونی سطوح و مکانها هست، آیا برخی مشکلات تنفّسی دراثر استفاده از همین ماده در بیمارستان و منازل ایجاد نشده است،؟ آیا مسئول بیماریهای ناشی از استفاده از وایتکس وزارت بهداشت نیست؟ چرا تعداد بیماران تنفسی و... ناشی از مصرف وایتکس در ضدعفونی با دستور وزارت بهداشت، آنقدرزیاد شده که مردم دست به دامن دادستان قم و... شده اند؟! آیا وزارت بهداشت ازعوارض شدید این ماده بی اطلاع هست! یا برای کروناهراسی و هجوم مردم به بیمارستانها و بستری و سرایت ویروس کرونا بسیار کارساز بوده است؟!
آیا ویروس کرونا، خود فرد را تعیین می کند که وزیر نفت ایران و سایر کشورهای درگیر کرونا در اوپک بدون ماسک در فضای بسته کنار هم نشسته و حرف زدند! خبرنگار نیز با وزیر نفت فاصله یک متری  نداشت!
چرا برخی اصولگرایان در اثر ابتلا به کرونا فوت کردند، ولی اصلاح طلبان با هماهنگی کامل به نوبت، فقط اعلام ابتلا به کرونا را کردند؟!!
آیا وضعیّت فعلی شیوع ویروس کرونا در ایران، وقوع جنگ بیولوژیک توأم با جنگ نرم را ثابت نمی کند که برخی از خودیها با دشمن در یک صف قرار گرفتند؟
چرا ...
چرا وزارت بهداشت تک بعدی با سلب حقّ انتخاب نوع درمان از مردم، مانع استفاده از طبّ اسلامی و ایرانی بدون بستری و هزینه ناچیز شده است؟

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص برخی اظهار نظرات طب اسلامی مبنی بر عدم نیاز به تجهیزات برای پیشگیری از کر ونا و اکتفا به تقویت سیستم ایمنی بدن گفت : 

👈 از این داعیه داران در خواست می کنم چند ساعتی را بدون این تجهیزات در بیمارستان های مرجع قدم بزنند چنانچه مبتلا نشدند درب دانشگاه علوم پزشکی را خواهیم بست وبنده شخصاً 👈 استعفا خواهم داد .

✅ حال با توجه به محقق شدن این امر توسط نماینده طب اسلامی حجت الاسلام کهنسال طبق ادعای خود ایشان علاوه بر استعفا، هر چه زودتر درب دانشگاه علوم پزشکی را ببندند ودانشگاه را تعطیل کنند .

🌐 دفتر آیت الله تبریزیان 🌐

🌹 @DaftareAyatollahTabrizian

  دفتر آیت الله تبریزیان, [۲۱.۰۳.۲۰ ۱۱:۵۲

[ ویدئو ] 💫 فوری

✅ فیلم حضور نماینده طب اسلامی بدون گان و ماسک و دستکش در کنار بیماران کرونایی 👆👆👆🌹🌹

👈با اکتفا بر تقویت سیستم ایمنی بدن به کمک داروی امام کاظم (ع) 

⛔️ استعفا و تعطیلی یادتون نره

معجزه طب اسلام

داروی امام کاظم (ع) 

🌐 @DaftareAyatollahTabrizian


ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی