کد خبر : 266480

آیا علت واقعی تعطیلی کشور ویروس هوشمند!کروناست یا اخراج اصلاحات از خانه ملت توسّط مردم؟!

چرا خانواده برخی فوتی ها، مصرّ به انجام تست کرونا هستند، تا جنازه تحویل خودشان شود، آیا این وضعیّت، نشانگر وجود تعدادی فوت شده دراثر سایرعوامل غیراز کروناست که به عنوان فوت دراثر کرونا جا زده می شود؟!

تغییر لینک این پست به لینک  http://mansurevatani.ir/index.aspx?pid=99&ar در کانال ایتا در 98/12/18

این عمل مستبّد و خبیثانه، نشانگر بیان واقعیّات تلخ پشت پرده نوکری جریان اصلاحات متّصل به دشمن هست،که می خواهند مردم بصیر و تیزبین و فهیم ایران نفهمند!!! همین وضعیّت موجب شده، برخی به دلیل بی اعتمادی صد درصد به دولت در اثر شش سال سوءمدیریت شدید و دروغ و پنهانکاری و ندیدن و بازی با زندگی مردم و عیان شدن پس پرده ویروس کرونا در دولت اصلاحات، به هشدارهای وزیر بهداشت که چند ماه قبل با حمله به اعتقادات مذهبی مردم و گریه بر امام حسین علیه السلام را موجب افسردگی عنوان نمود، اعتنا نکنند. مردم ایران عملکردها را هرگز فراموش نکرده و نمی کنند. وزیر بهداشت هیچ توجّهی به میزان تنفّر مردم از جریان اصلاحات متصل به دشمن و حسن روحانی و وزرای وی ندارد. این برخورد مستبدّانه با اهل قلم نشانگر مدیریّت دیکتاتورمآبانه در کشور هست.

امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء 
(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟» علق /۱۴


                                                     

بعد از شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و برگشت عزّت ایران و ایرانی بعد از شش سال خفّت بار بر مردم، با حمله ایران به پایگاه عین الاسد آمریکا درعراق و شکل گیری میلیونی فرهنگ مقاومت و ایثار و دشمن ستیزی و انتقام در کلّ کشورو محورمقاومت در چندین کشور مسلمان نشین، و نیز تنفرعلنی مردم ایران از حزب بازی و باندبازی سیاست زدگان بالاخص از جریان اصلاحات متّصل به دشمن و اصولگرا دو لبه یک قیچی ساخت دشمن؛ ردّ صلاحیت و اخراج جریان اصلاحات در انتخابات توسّط مردم قطعی بود، لذا، پادزهری معقول از نظرعامه لازم بود، تا ضمن تعطیلی کلّ کشور؛ شکست اصلاحات متّصل به دشمن درانتخابات را به حاشیه برده و میزان مشارکت عمومینیز کاهش یابد. این اهداف با موفقیّت کامل عملی شد.
در این پروژه، نیازبه مقبولیّت عمومی موضوع و مجری وامکان پنهان نمودن پس پرده سناریوی ساخت دشمن بود تا موفقیّت درتعطیلی کلّ کشور و مشغولیّت مردم به بهانه بیماری در طولانی مدت و زندانی کردن عموم مردم در منزل، تمام آثارخون شهید سردار سپهبد سلیمانی و نیزآثار خطبه های نماز جمعه مقام معظم رهبری، پاکسازی و با حاکمیّت رعب و وحشت عمومی و کروناهراسی، چهره دیگری ازایران و ایرانیان در جهان الغاء شده و محبوبیّت ایران از بین برود. 
شتر در خواب بیند پنبه دانه
از بدو انقلاب اسلامی ایران، مردم ایران و ایرانیان الگوی مردم آزاده جهان قرار گرفته و موجب انقلاب های موفق و ناموفق در منطقه و جهان شده، دشمنان اسلام و ایران باید این چهره را تغییر ماهیّت می دادند تا در کلّ جهان الگوسازی ایران خاتمه یابد!!!
در حالی که اکثریّت مردم با رعایت نکات ایمنی از سلامتی برخوردارند، برخی مسئولان بهداشت، دراجرای کامل این سناریو، مکرر جهت آماده سازی مردم برای زندانی طولانی مدت در منزل و شهرخود! تداوم بیماری تا اردیبهشت و گرمی هوا را اعلام نمودند! یعنی مناطق گرمسیر ازجمله اهواز و قم با دمای بالای 25 درجه دراردیبهشت نیز باید در منازل منتظر فرمان آزادی وزارت بهداشت غرب زده سیاست زده بمانند!
ايسنا : معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه جواب آزمایشات بیماران مشکوک به ویروس کرونا این استان که به تهران ارسال شده بود منفی اعلام شد گفت: ممکن است کرونا تا فروردین و اردیبهشت نیز وجود داشته باشد و در این راستا توصیه می شود افراد از حضور بی مورد در اماکن پرتردد و پر جمعیت خوداری کنند و هرگز با دیگران دست دهند.

اعلام امکان شیوع بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی قم روز قبل ازانتخابات، برخلاف اظهارات معاون وزارت بهداشت مبنی برعدم لزوم ترک محل زندگی با اعلام تنها راه سرایت بیماری روبوسی و دست دادن، تعطیلی کلیه مدارس و دانشگاهها درروز پنج شنبه یک روز قبل از انتخابات مجلس یازدهم، نیاز به بررسی قوه قضائیّه و... دارد. فقط در مهدکودکها و دبستانها امکان عدم رعایت این مهمّ از سوی بچه ها هست.

سوالات  ضروری در پاسخ به مردم ایران

چرا وزارت بهداشت چند ماه قبل، در شیوع بیماری آنفلوانزا که خود مکرراعلام خطرناک بودن این بیماری و میزان بالای مرگ و میر از کرونا کرده و می کند، بدون هرگونه ایجاد وحشت عمومی از رسانه میلی دولتی و تعطیلی و ...، این همه اقدامات پیشگیرانه انجام نشد و بنابراعلام وزیر بهداشت هر بیماری زمان پیک دارد و می گذرد و در دو هفته نیزگذشت، به طوری که اکثر مردم متوجّه بروز و خطر و رفع این بیماری نشدند. حال چه شده بیماری کرونا که درمنزل نیز درمان می شود! این همه خطرزا شده است؟ آیا خطرات این ویروس، دست ساز نیست که مدام تغییر و قرار است طولانی مدّت در حال جولان باشد؟ 

آیا این وضعیّت خواست دشمنان اسلام و ایران نیست تا جواب موشک های ایران درعین الاسد را بدهند!!! 

آیا هدف ازظهورویروس هوشمند کرونا دقیقا قبل ازانتخابات 98 و نیزعدم تصویب بودجه 99 با گره های کورمتعدد، علیرغم اعتراض صدها اندیشمند و اقتصاددان کشور به اشکالات عمده به لایحه بودجه سال 99، ایجاد وضعیّت اضطرار و تعطیلی مجلس شورای اصلاحات برخلاف قانون، علیرغم اعتراض مردم و فرهیختگان با امتناع ازانجام وظایف نمایندگی در وضعیّت خاص کشور و اخذ حقوق ماهیانه از بیت المال و حرام بودن حقوق اسفند ماه همه موافقین با تعطیلی مجلس، برای حذف بررسی مجدد بودجه در مجلس و اخذ حکم حکومتی در رسیدن به اهداف خود و اعمال بیشترین فشارمالی بر مردم و ورشکستگی بیشتر اقتصاد کشور و انتقال کلیه اشکالات بودجه از دولت و مجلس به مقام معظم رهبری در راستای اجرای پروژه 2020 نیست؟!!

چرا پیک ویروس کرونا معلوم نیست و مدام در حالت صعودی به سر می برد، در حالی که تمام مظاهر اسلامی کاملا حذف و مساجد بسته و پخش اذان نیز کرونازا شده است؟!  

چرا قم مرکز شیوع کرونا اعلام شده و مکرردر بیان مسئولین وزارت بهداشت نیز تکرار می شود، در حالی که فرد چینی چه کارگرباشد چه طلبه و تاجر، قطعا با هواپیما وارد تهران شده و از فرودگاه با ماشین به ترمینال یا راه آهن تهران وارد و از آنجا با ماشین یا قطار وارد قم شده است؟! 
چطور درطی این همه مسیر و ارتباط  کاملا مستقیم در فضای بسته با افراد در تهران و مسیر، کسی ویروس کرونا نگرفته است؟! 
چرا مسئولین وزارت بهداشت، مکرردر صدد الغاء علنی مرکزیّت دادن به قم در شیوع بیماری به کلّ کشور هستند، در حالی که عملا ممکن نیست مگر از طریق طی الارض افراد چینی از چین به وسط قم در زمان معیّن یک روز مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی 98؟!!!!
چرا وزارت بهداشت، تک تک ایرانیان به ویژه همه مردم قم را ناقل بیماری محاسبه و کشور را تعطیل نموده است؟
اگر صرف حضوردرقم و شهرهای دارای بیمارکرونا، موجب بیماری هست، چرا این همه مردم سالم درشهرها و قم مشغول فعالیّت روزانه خود هستند؟!!!! 

16/12/98 اگر در 14 روز گذشته در کشور چین یا شهر قم و سایر شهرهای آلوده بوده اید و احساس بیماری توام با تب، سرفه خشک می کنید و یا در تنفس مشکل دارید، می بایست:...


                                    آیا علت واقعی تعطیلی کشور ویروس کروناست یا اخراج اصلاحات از

این چه بیماری خطرناکی هست، که در چند روز گذشته نوع ضعیف هم بنابرمصلحت جریان اصلاحات سرنگون شده، تولید و برخی در منزل خود معالجه می شوند؟! مگر وزارت بهداشت مصرّ برسرایت فوری این بیماری درارتباط نزدیک و از راه تنفس نیست، چرا جان و سلامتی اعضای خانواده بیمار در منزل را به خطر می اندازد؟!!!!
چرا نتیجه بیشتر بررسی ها به نام کرونا منفی بوده، آیا توان تشخیص تخصّصی کم هست، یا علّت اصلی ایجاد وحشت و هراس و فشارهای عصبی مداوم و افزایش وسعت بیماری در افکارعمومی و بازی با اعصاب و روان مردم و زندگی مردم برای  تن دادن به زندانی درمنزل و تعطیلی کلّ کشورهست؟!

چرا وزارت بهداشت مدام به شعور مردم بصیر و هوشیار وفهیم ایران توهین کرده و همه مردم را با برخوردی غیرعاقلانه و غیرعلمی، ناقل ویروس کرونا اعلام می کند تا مسیر تعطیلی کلّ کشور و زندانی کردن مردم در خانه ها را برای اجرای اهداف پنهانی جریان اصلاحات متّصل به دشمن تا ماهها هموار سازد؟!! آیا عقل بچه 5 ساله هم می پذیرد، همه مردم ایران ناقل ویروس هستند ولی خود سالم بوده و هیچگونه علامت بیماری نداشته ولی ناقل ویروس به دیگران هستند؟ با این فرضیه غیرعلمی و غیرعقلی بچه گانه، حتّی اعضای خانواده در خانه نیز باید ازهم فاصله گرفته و سر یک سفره و یک اتاق ننشینند و ماسک و دستکش استفاده کنند!!!!! 

آیا تاریخ جریان اصلاحات متّصل به دشمن مملوّ از اینگونه توهین به شعور مردم ایران و عملکرد توأم با بی خردی و مغایر با همه اصول عقلی و اجتماعی و سیاسی نیست؟!آیا جریان بنزین دقیقا با همین روش توهین به شعور مردم اسباب فتنه نشد؟!!

بستن حرم رضوی و حرم حضرت معصومه علیها السلام و سایر اماکن متبرّکه که همگی دارالشفاست و قرنها بیماران لاعلاج شفا یافتند، اشتباه محض دستور دشمن بوده، آیا قرون گذشته وزارت بهداشت ایران درمان و بهداشت مردم را به عهده داشت یا طبّ اسلامی و ایرانی؟ 
چرا وزارت بهداشت، همه ایرانیان را بچّه و کثیف و بی توجّه به بهداشت فردی و عمومی محاسبه و عزّت و احترام ایرانی را هر روز در رسانه میلی لگد مال می کند، در حالی که، اسلام 1400 سال قبل کلیه نکات ریز و درشت بهداشت فردی و عمومی و حتّی نوع و نحوه تغذیه و... در قرآن و کلام اهل بیت علیهم السلام آموزش داده و بدین دلیل، مسلمانان در جهان تمیزترین افراد و کمترین بیماری های واگیر و فردی را داشته اند. 
آیا پزشکان متخصّص، عواقب ناشی ازاصرار بیش ازحدّ به شستشوی دستها در رسانه ملّی را نسنجیدند و شروع وسواس فکری و عملی را در برخی به ویژه جوانان کمتر مذهبی به دلیل ترس از مرگ قریب الوقوع نمی بینند.
چرا وزارت بهداشت طوری الغاء می کند، گویی 14 قرن با تخصّص وافر، مسئول بهداشت و درمان مردم بوده و میزان اشتباهات پزشکی در اعمال جراحی منجر به مرگ و نقض عضو و نتایج آزمایش های بالینی و... و دارو را همواره نادیده می گیرد!!
آیا احتمال اجرای سناریوی فوق، جهت ممانعت از رأی دادن مردم قم و...خیلی زیاد نیست، چون، براساس اعلام، تنها راه سرایت بیماری کرونا، ضریح حرم مطهر بیش از مدارس و دانشگاههای قم محل سرایت می تواند باشد، رفتن به حرم محدود نشد !     و فوری دانشگاهها و مدارس را بستند تا میزان تبلیغات ومشارکت در انتخابات کاهش یابدولی معاون درمان وزارت بهداشت با تاکید بررعایت مسائل بهداشتی و عدم حضور دراماکن شلوغ یادآورشد: "اصلا لازم نیست که مردم محل زندگی خود را ترک کنند، چرا که ابتلا زمانی اتفاق می افتد که فرد مبتلا با فرد سالم روبوسی کرده یا دست دهد و آن فرد اقدام به شستشوی دست خود نکند." 
چرا آمار کلّ فوتی های شهرها به جای اعلام فوت دراثرکرونا اعلام می شود؟ بنابراعلام دکتر محبّی دونفرفوتی زن و مرد مسنّ مدتها تحت درمان اعلام بوده، فوت دراثرویروس کرونا در شب انتخابات 98 در قم نبوده است.
چرا خانواده برخی فوتی ها، مصرّ به انجام تست کرونا هستند، تا جنازه تحویل خودشان شود، آیا این وضعیّت، نشانگر وجود تعدادی فوت شده دراثر سایرعوامل غیراز کروناست که به عنوان فوت دراثر کرونا جا زده می شود؟! 
چرا در میزان ماندگاری ویروس کرونا بر سطوح و... اعداد متعدّد اعلام می شود؟! حال از سه تا 9 ساعت، به 2 تا 14 روزرسیده!! 
آیا میزان ماندگاری ویروس هوشمند کرونا تابع مصالحی هست که مدت ماندگاری وحشت عمومی و تعطیلی کشور را جهت انجام وظایف محوّله به دولت و مجلس شورای اسلامی همواره تعطیل، تعیین می کند؟
چرا خوی اشرافی گری دلت 11 و 12 درتصمیم گیران وزارت بهداشت نیز شایع بوده، نمی دانند، گوشی تلفن برخی از مردم متعلق به 10 سال قبل و هوشمند نیست تا نرم افزار موردنظر وزارت بهداشت در کنترل کرونا را نصب کنند!
چرا حرف مسئولین وزارت بهداشت درایجاد محدودیّت بر مردم تغییر یافت؟ 
چرا اوّل، مراکز مذهبی بسته شد، بعد از اعتراض مردم، رستوران و سینما و باغ های تفریحی و...  را بستند؟ درکنار مقابله با بیماری، دقیقا خط دین ستیزی و پاکسازی نمادهای اسلامی تا زمان نامعلوم در حال اجرا هست! 
در بیماری آنفلونزا که همه مسئولان وزارت بهداشت گفته و می گویند کرونا از آن خیلی ضعیف تر و کم خطرتر هست هیچ جا تعطیل نشد و خیلی ساده بدون بازی با اعصاب و روان مردم، مطرح و جمع کردند، ولی ظاهرا با توسّل به ویروس کرونا تا تمام ارکان نظام و اسلام را تعطیل و آثار معنوی دینداری و مراکز دینی را از ذهن مردم حذف و شفا را در داروی شیمایی تلقین نکنند، مردم را رها نخواهند کرد. اذان مساجد نیز موجب سرایت کروناست که در مساجد را بسته و اذان هم پخش نمی کنند! 
خودی ها بیش از دشمن در اسلام ستیزی جلو رفتند!!!

                        آیا علت واقعی تعطیلی کشور ویروس کروناست یا اخراج اصلاحات از
نفر وسطی تصویر آقای کریستف هملمن صهیونیست نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران است که الزام به تعطیلی مراکز مذهبی و... می نماید. دربازدید حضوری همه اقدامات را مثبت!! ارزیابی نمود! وزارت بهداشت مسلمان به کجا چنین شتابان؟!

چرا روزهای اوّل اعلام شیوع بیماری کرونا، مردم دنبال تهیه ماسک و مواد ضدعفونی کننده بودند، ولی برخی مسئولین وزارت بهداشت عدم نیازافراد سالم به ماسک را اعلام کردند و اخبار سیما نیز گزارش هایی در تأئید و رفع نگرانی مردم پخش نمود تا فقط افراد مبتلا به کرونا از ماسک استفاده کنند، ولی روی بسته ماسک فیلتردارمانع ورود آلودگی های ویروسی باکتری و قارچی، کاهش ابتلا به بیماری های ویروسی و مسری و ... درج شده، حال، بعد از چند روز، تهیّه ماسک امری ضروری و مانع بیماری شده تا جایی که این کالا موضوع اصلی گرانفرشان و احتکار محتکران شده است! 

نامه انتقاد آمیز وزیر بهداشت به روحانی از احتکار لباس و ماسک در انبارها

چرا ارجاع حسن روحانی با تأخیر 24 ساعته به وزارت اطلاعات، به وزارت صمت که حوزه مسئولیت وی هست ارجاع نشد؟!!
چرا تصمیم وزیر بهداشت در اقدامات عمومی پیوست روان شناسی اجتماعی و نیز امنیّتی ندارد؟ 
وحشت و ترس ایجاد شده از سوی وزارت بهداشت و سیما در مردم کم نبود، حال، به دلیل اقدام نسنجیده وزارت بهداشت در اعلام مراجعه به منازل جهت تست کرونا که اخیرا عدّه ای سودجوجهت ورود به منزل و سرقت و...اقدام و برخی اطلاع رسانی و راهنمایی اعلام به 110 می کنند، نگرانی و اضطراب مضاعف ایجاد کرده است. ظاهرا توان دیدن عواقب اینگونه اقدام ها مبنی برسوء استفاده مجرمان ازاین محمل در ورود به منازل مردم جهت سرقت و ناامنی ناموس مردم واخذ پول از مردم و سایر جرائم ممکن را ندارند!! 
قطعا هرگونه آسیب به مردم در اجرای این تصمیم غلط و غیرممکن در کلیه شهرهای درگیر کرونا به عهده وزارت بهداشت و حسن روحانی خواهد بود.برخی تصمیم گرفتند برای پیشگیری از اجرای جرائم مذکور در را باز نکنند.
چرا وزارت بهداشت، با تبلیغات گسترده اعلام ارائه رایگان بسته بهداشتی به مراکز جامع بهداشت و نیز تحویل خانه به خانه در قم نمود ولی در تمام شهر حتی کلیه مناطق کم بضاعت و بی بضاعت عملی نشد؟!
چرا ضدعفونی اتوبوس های شرکت واحد در همه مناطق شهر از جمله پایانه میدان نبوت و نیروگاه و... همچنان طی دو هفته از شیوع کرونا انجام نشده ولی در اخبار سیما اعلام شستشو و ضدعفونی می شود؟! 
آیا درمقابله با بیماری واگیردار طبقه دارا و ندار نقش تعیین کننده دارد؟
چرا وزارت بهداشت تک بعدی اجازه انتخاب نوع درمان به مردم نمی دهد و مردم و کشور را گرفتارطبّ شیمیایی غربی با هزینه های گزاف کرده است ؟!

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص برخی اظهار نظرات طب اسلامی مبنی بر عدم نیاز به تجهیزات برای پیشگیری از کر ونا و اکتفا به تقویت سیستم ایمنی بدن گفت : 

👈 از این داعیه داران در خواست می کنم چند ساعتی را بدون این تجهیزات در بیمارستان های مرجع قدم بزنند چنانچه مبتلا نشدند درب دانشگاه علوم پزشکی را خواهیم بست وبنده شخصاً 👈 استعفا خواهم داد .

✅ حال با توجه به محقق شدن این امر توسط نماینده طب اسلامی حجت الاسلام کهنسال طبق ادعای خود ایشان علاوه بر استعفا، هر چه زودتر درب دانشگاه علوم پزشکی را ببندند ودانشگاه را تعطیل کنند .

🌐 دفتر آیت الله تبریزیان 🌐

🌹 @DaftareAyatollahTabrizian

  دفتر آیت الله تبریزیان, [۲۱.۰۳.۲۰ ۱۱:۵۲

[ ویدئو ] 💫 فوری

✅ فیلم حضور نماینده طب اسلامی بدون گان و ماسک و دستکش در کنار بیماران کرونایی 👆👆👆🌹🌹

👈با اکتفا بر تقویت سیستم ایمنی بدن به کمک داروی امام کاظم (ع) 

⛔️ استعفا و تعطیلی یادتون نره

معجزه طب اسلام

داروی امام کاظم (ع) 

🌐 @DaftareAyatollahTabrizian


                                     

وظایف نیروهای متدیّن انقلابی درمقابله با ویروس امریکایی صهیونیستی اسلام ستیزی و تعطیلی معنویّت و مشغولیّت مردم به درمان با داروهای شیمیایی و نفی علنی طبّ ایرانی و اسلامی درقرآن و روایات اهل بیت علیهم السلام
در صورت تداوم سیاه نمایی وضعیّت سلامتی کشور و تعطیلی مراکزمذهبی و تهدید مردم به 14 روز قرنطینه در صورت ورود به حرم رضوی و حرم حضرت معصومه سلام الله علیها و بستن مساجد و عدم پخش اذان مساجد (ظاهرا صدای اذان نیز موجب سرایت ویروس بسیارهوشمند کروناست!) و نیز پاکسازی معنویّت و توسّل به خدا و ائمه اطهارعلیهم السلام و زندانی نمودن مردم در منازل و شهرها به ویژه قم اقدامات زیر انجام گیرد:
1- روشنگری مردم از پشت پرده ویروس کروناهراسی و اهداف ایجاد وحشت عمومی مداوم در مردم و تعطیلی کشور 
2- آثارو علل ایجاد وحشت عمومی و کروناهراسی دراولین خبراعلام دو فوتی زن و مرد مسنّ از قم که براساس پرونده پزشکی و اعلام پزشک مبتلا به کرونا نبودند.
3- بررسی علل پشت پرده اعلام مرکزیّت انتشار ویروس کرونا ازقم واعلام مداوم ناقل ویروس کرونا بودن تک تک ایرانیان به ویژه مردم قم و نیزعلت غیرتخصّصی محدودیّت ورود و خروج قم علیرغم سلامتی کامل اکثر مردم قم
4- نقد عملکرد علی لاریجانی و حسن روحانی و جریان اصلاحات در شش ماه گذشته در خصوص انتخابات مجلس یازدهم
5- نقد عملکرد جریان اصلاحات متّصل به دشمن و اصولگرا دو لبه یک قیچی ساخت دشمن در سه سال گذشته تاکنون با محوریّت انتخابات 98
6- نقد عملکرد وزیر و وزارت کشور در برگزاری انتخابات مجلس یازدهم و میزان اجرای قوانین مرتبط با انتخابات 98 و 96 

چرا مدت تبلیغات انتخاباتی مجلس یازدهم برخلاف قانون مصوّب مجلس ازدو هفته به یک هفته کاهش یافت؟!

هدف اصلی ازاین اقدام خلاف قانون حسن روحانی و وزارت کشور، ممانعت از انجام تبلیغات انتخاباتی نخبگان علمی دارای تخصص های مورد نیاز در مرکز تصمیم گیری کلان کشور، به دلیل سالها تبلیغ بازیگر و ورزشکاربه عنوان افراد برجسته جامعه ایران، براکثریّت مردم ناشناس بودند، می باشد که تا حدودی موفّق شده و مانع ورود تعدادی نخبه علمی در تهران و قم و... شدند.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس درجلسه علنی روزدوشنبه ماده ۲۸ طرح اصلاح موادی ازقانون انتخابات مجلس را تصویب کردند. طبق این مصوبه ماده زیربه عنون ماده ۵۶ مکرر ۲ به قانون الحاق می شود:

قانون ۵۶ مکرر ۲ – فعالیت تبلیغات انتخاباتی نامزدها ۱۵ روز قبل از روز اخذ رأی، آغاز و تا ۲۴ ساعت قبل از اخذ رأی ادامه می یابد.

https://www.isna.ir/news/98012610837/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%87%D8%A7-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5-%D8%B4%D8%AF

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه ای زمان شروع و پایان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

... فعالیت های تبلیغاتی کلیه نامزدهای تایید صلاحیت شده از بامداد روز پنجشنبه مورخ ۲۴- ۱۱- ۹۸ آغاز و در ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱-۱۲-۹۸ یعنی ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رای پایان می یابد.

  • کد خبر: 98112316757
  •  منبع : وزارت کشور
  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۸
  •  

https://www.isna.ir/news/98112316757/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C                       

7- بررسی دلائل قانونی تأئید صلاحیّت سیّدرضا تقوی و تاجگردون و فریدون حسنوند و علاء الدین بروجردی (ردّ صلاحیت از سوی مردم) دارای همه گونه حمایت از سوی لاریجانیها با پرونده قضایی درامورمالی از جمله اخذ وام بدون وثیقه باعدم اجرای شرائط قانونی درزمان ریاست سابق قوّه قضائیه و محکومیّت!آقای کریمی قدوسی به دلیل افشاگری وانجام وظیفه نظارت واعلام به مردم (مدارک در اختیار ایشان و آقای اژه ای و فایل ویدئویی مصاحبه در مرداد 97) و نیزحمید رسایی علیرغم سابقه محکومیّت های مالی رسایی در زمان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از جمله محکومیّت مالی در جابجایی بودجه اداره ارشاد اسلامی قم در زمان مدیریّت محکوم به 5 سال انفصال از خدمات دولتی و...  ازسوی شورای نگهبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی 98 

8- بررسی علل پشت پرده تنظیم انواع لیست اصولگراها و عدم توافق تعمّدی با انقلابیون، منجر به ارائه لیست وحدت  و حذف برخی نخبه های علمی و انقلابیون از لیست وحدت از جمله آقای یامین پور و...، و فضاسازی گسترده در الزام مردم به رأی به لیست درهم با وجود نامزدهای حزبی و تکراری و غیراصلح و غیرصالح از جمله علاءالدین بروجردی و... دراثر باندبازی و حزب بازی و مدیریّت علی لاریجانی در تعبیه مهره های خود در کل کشورو... به نام حفظ وحدت به کام انحصارگری اصولگرایان و اصلاحات 

دراثرانحصارطلبی اصولگرایان قدرت طلب که دولبه یک قیچی اصلاحات اصولگرای ساخت دشمن هستند، دراصرار به رأی به لیست وحدت وعملا انحصارطلبی با حذف رقیب در ریاست مجلس، آقای یامین پور را از لیست حذف نموده و نفر31 لیست تهران شدند. روزهای اول اعلام آراء درردیفهای قبل از 10 قرار داشتند.کم کم و با معطلی بی سابقه جهت آمادگی اذهان عمومی در اعلام نتایج تهران، نفر 31 قرار گرفت. برابر پیش بینی نگارنده، آقای یامین پور جزو نفرات قبل از پنجم آراء قرار داشتند. ظاهرا در اردوگاه اصلاحاتی و اصولگرا، همواره نظر مردم و سایر نمایندگان موضوعیّت نداشته و هنگام لیست دادن و اعلام نتایج و قبل از ورود به مجلس، ریاست مجلس منصوب می شود! یکی ازعمده دلائل عدم مشارکت حداکثری مردم، همین وضعیّت خانه ملّت و کشور و انتخابات بوده است نه ویروس کرونا.   

9- چرا پست نگارنده در کانال ایتا با اشاره ای خیلی مختصر و غیرمستقیم به پشت پرده کرونا، موجب ترس اصلاحات شده و بلافاصله بعد از خروج! بنده از کانال حذف نمودند؟ این پست در سایت، پاسخ حذف پست در کانال ایتا هست. 

10- "چرا این روزها بازارها عملا تعطیل و چرخه اقتصاد کشور رو به نابودی...

پزشکان به صرف نظرشان در پزشکی، و به نام نظرکارشناسی برای اقتصاد و جامعه شناسی و... هم نسخه تعطیلی می پیچند.

ما هم می گوییم چون باید به متخصص مراجعه کنیم پس هر چه شما بگوئید!

دقت کردید چه شد؟!نظر پزشک در عرصه اقتصاد و جامعه شناسی، شد یک نظر متخصصانه! نه آقا... علوم اجتماعی آن قدر ها هم بی در و پیکر نیست! کاش در تاریخ ننویسند که وسط جنگ اقتصادی بودیم و از ترس یک ویروس، خودکشی اقتصادی کردیم..."

تنگه احد @bahanealiahmadimehr


 راه غلیان اندیشه ها و قلم ها و زبانها را نمی توان بست. می توان حلقوم ها را برید، ولی اندیشه و قلم را نمی توان به بند کشید. 

همه نظام سازی ها در ابعاد مختلف، دراثر قدرت اندیشه و قلم محقّق شده اند.


                               [فرستاده شده از حامیان دکتر لطیفی] نامزد قم ◀️ غول
                                

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی