کد خبر : 266271

حزب بازی و تکراری بودن نماینده ها مانع اصلی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 98

آیا ردّ صریح هرگونه حزب گرایی و گروه بندی در آیات متعدد قرآن؛که منجر به تفرقه و حذف وحدت در بین مردم می شود؛ اقدام به تشکیل حزب و گروه و دسته بندی مردم و حاکمان؛ از نظر اسلام خلاف نص صریح آیات قرآن نیست؟ اگر اسلام را قبول داریم؛ باید کلمه به کلمه ایات قرآن را پذیرفته و عمل نمائیم .
 انتخابات 98 برگشت فرمان مجلس شورای اسلامی به مردم و حاکمیّت شرعی و قانونی مردم بر سرنوشت مدیریّت کلان کشور هست.
یکی از اهداف عمده انتخابات 98 برچیدن بساط حزب بازی و برگشت حاکمیّت مردم در مجلس شورای اسلامی بعد از سه دهه هست، که باید همه حزب بازان سیاست زده غربگرا بفهمند، انتخابات 98 پایان عمر حزب بازی و جنگ قدرت و ثروت و مقام  از پول و اعتبار بیت المال هست.
مفهوم و مصداق واقعی وحدت در انتخابات یعنی تکرار گذشته و تحویل خانه ملت به اصولگرا و اصلاحاتی ساخت دشمن همچون سه دهه با نامهای مختلف.
 باید در حد توان در روشنگری دیگران تلاش کنیم تا حاصل آراء همچون 12 سال گذشته نباشد. 
علی لاریجانی و مرتضی آقاتهرانی و حدادعادل و... هیچ گونه حقّی بیش ازدیگران در ایران و خانه ملّت ندارند. آنها دراثر حاکمیّت حزب سالاری در کشور صاحبخانه شده و برای همه مردم ایران در کلّ کشور نسخه می پیچند، که حاصل این نسخه ها، 60 میلیون نفر یارانه بگیر نیازمند و قرارداد با دشمن و... شده و فرمان خانه ملت و صندلی های آن، در اختیار سران احزاب نانوشته قرار گرفته و مردم موضوعیّت ندارند. 

                             [فرستاده شده از حامیان دکتر لطیفی] نامزد قم ◀️ غول                                                                

 روشنگری مردم در حفظ نظام دفاع از انقلاب و خون شهداست که هر روز از طریق همین لیست نویسان صاحبخانه پایمال می شود. توصیه به وحدت از سوی همین هاست تا بلامنازع و کنار زدن جوانان نخبه علمی و فرهیختگان دوباره مجلس را خانه احزاب کرده و دوباره قاسم سلیمانی ها را با امضاهای دشمن پسند خود ذبح کنند.الان وقت روشنگری مردم و  ممانعت از تکرار مجلس نهم و دهم هستاصرارو تبلیغ وحدت انواع حزب و جبهه و جمعیت و... یعنی حذف کامل مردم و دستور به دادن رأی به چند نفر معین شده از سوی احزاب یک شبه سیاست پیشه و دنبال استفاده از اعتبار و ... نمایندگی 

نماینده ها به جای مناظره و نشان دادن مهارت خود در حرف زدن، عمل گذشته و توانمندیهای موجود و مشهود خود را بیان کنند. عملکرد آینده، ازتوانمندی های موجود و عملکرد گذشته معلوم می شود.


                                     

بیشترین عامل مشهود و بیان شده از سوی همه افراد به عدم تمایل به  شرکت در انتخابات 98، تکراری بودن نماینده ها و عملکرد منفی و مشغول استفاده از اعتبار نمایندگی به سود خود هست. 
تکرارتقسیم صندلی های مجلس بین اصلاحاتی و اصولگرا و 95% فرمان مجلس شورای اسلامی در 12 سال گذشته در اختیارعلی لاریجانی و 5% مرتضی آقاتهرانی و حدادعادل بوده است.
در انتخابات 98 علیرغم حوادث متعدّد و حضور گسترده آحاد مردم در کمک رسانی به سیل زده ها و زلزله زده ها و نیزجریان گران کردن نرخ بنزین و شهادت سردار سلیمانی و نیز نمازجمعه تهران با امامت مقام معظم رهبری با حضور میلیونی بدون فراخوان مسئولین، همچنان در خواب بوده هنوز پیام مردم ایران را در اراده جدّی به قطع حضور و حاکمیّت احزاب یک شبه و یک نفره درنیافتند. 


                                    

در سوره بقره آیه ۲۱۳ علت اصلی و ریشه تمام اختلاف ها را در اختلاف در حکم و کتاب خدا بعد از آگاهی از دلایل و بیّنه بر وجود خدا و پیامبر و کتاب خدا عنوان نموده و می فرماید:

" کانَ النَّاسُ أُمَّةً واحِدَةً فَبَعَثَ اللَّهُ النَّبِيِّينَ مُبَشِّرينَ وَ مُنْذِرينَ وَ أَنْزَلَ مَعَهُمُ الْکِتابَ بِالْحَقِّ لِيَحْکُمَ بَيْنَ النَّاسِ فيمَا اخْتَلَفُوا فيهِ وَ مَا اخْتَلَفَ فيهِ إِلاَّ الَّذينَ أُوتُوهُ مِنْ بَعْدِ ما جاءَتْهُمُ الْبَيِّناتُ بَغْياً بَيْنَهُمْ فَهَدَى اللَّهُ الَّذينَ آمَنُوا لِمَا اخْتَلَفُوا فيهِ مِنَ  الْحَقِّ بِإِذْنِهِ وَ اللَّهُ يَهْدي مَنْ يَشاءُ إِلى‏ صِراطٍ مُسْتَقيمٍ "

 " مردم [در ابتداي تشکيل اجتماع] گروهي واحد و يک دست بودند [و اختلاف و تضادي در امور زندگي نداشتند]، پس [از پديد آمدن اختلاف و تضاد] خدا پيامبراني را مژده دهنده و بيم رسان برانگيخت، و با آنان به درستي و راستي کتاب را نازل کرد، تا ميان مردم در آنچه با هم اختلاف داشتند، داوري کند. [آن گاه در خود کتاب اختلاف پديد شد] و اختلاف را در آن پديد نياوردند؛ مگر کساني که به آنان کتاب داده شد، [اين اختلاف] بعد از دلايل و برهان هاي روشن و آشکاري بود که براي آنان آمد، [و سبب آن] برتري جويي و حسد در ميان خودشان بود.پس خدا اهل ايمان را به توفيق خود، به حقّي که در آن اختلاف کردند، راهنمايي کرد. و خدا هر که را بخواهد به راهي راست هدايت مي کند "

بنابراین؛ مردم امّت واحده و توحیدی بودند و اختلاف میان این امّتّ؛ بر اثر بغی وظلم و فساد، وعدول از حقّ، تجاوز و سرکشی، طغیان، دشمنی و حسادت  به وجود آمد.                 

 آیا این آیات شریفه در نظام سازی سیاسی و اجتماعی؛ ازسوی خداوند مدیر و مدبّر و قهّار و جبّار به آخرین جانشین خود؛ حضرت محمّد صلّی الله علیه و اله نازل نشده است؛ تا چارچوب نظام اسلامی برای مردم مشخص شده؛ و مانع هرگونه زورگویی و قدرت طلبی و سهم خواهی و ویژه خواری و... تحت عنوان هر حزب و گروه و دسته ای در حکومت مشروع دینی گردد؟

آیا ردّ صریح هرگونه حزب گرایی و گروه بندی در آیات متعدد قرآن؛که منجر به تفرقه و حذف وحدت در بین مردم می شود؛ اقدام به تشکیل حزب و گروه و دسته بندی مردم و حاکمان؛ از نظر اسلام خلاف نص صریح آیات قرآن نیست؟

آیا دلیل اصلی و عینی و تأکید مؤکّد قرآن به حفظ وحدت و یکپارچگی و همدلی و اتحاد بین مردم؛ و پرهیز از هرگونه اختلاف در دستور خدا و کتاب پیامبر اسلام به خاطر ممانعت از قطعه قطعه شدن امّت اسلامی نیست که در تمام اعصارو قرون؛ شاهد فجایای ناشی از حزب گرایی و قدرت طلبی و حکومت های فاسد بوده ا یم؟

اگر اسلام را قبول داریم؛ باید کلمه به کلمه ایات قرآن را پذیرفته و عمل نمائیم .

 هر فردی در هر سطحی؛ با تشکیل هرحزب و گروهی؛ علاوه بر نقض آشکار آیات خدا؛ نظام سازی سیاسی خدا را نیزدر قرآن ردّ نموده و ادعای تکمیل و یا ابداع نظامی جدید دارد؛ که تفرقه و گروه گرایی و حزب بازی و تکه تکه کردن مسلمانان، نقشه دشمنان اسلام برای از بین بردن اتحّاد مسلمانان؛ و چپاول بی دغدغه ثروت ملیّ آنهاست.

نظام سیاسی اسلام کاملا مشخص بوده و فقط غیرمؤمنان از آن گریزانند.                              

نامزدهای نخبه علمی و فرهیخته انقلابی انصراف ندهید، عدم وحدت اصلاحاتی اصولگرا جنگ زرگری برای حذف نامزدهای نخبه و فرهیخته انقلابی از انتخابات مجلس یازدهم هست.

هماهنگی پنهانی اصولگرا و اصلاحات متصل به دشمن و هر دو ساخت دشمن بازی عدم توافق حداکثری راه انداختند تا نیروهای تازه نفس نخبگان و فرهیختگان اصلح برای دلسوزی و ایجاد وحدت و حیاط خلوت خود در کل کشور مجدد سکان مجلس شورای اسلامی را به دست بگیرند.این بازی لیست ندادن وعدم وحدت ساختگی و صرفا حربه ای برای حذف نامزدهای انقلابی هست. برای مقابله با هرگونه نفوذ دشمن در مسیر انتخاب اصلح و پاسداری از خون شهید سلیمانی انصراف ندهید. در صورت انصراف و تکرار مجالس قبلی، مدیون مردم ایران و شهدا بالاخص شهید سردار سلیمانی هستید.                  

 اکنون جنگ نرم در حال اجرا برای تصاحب مجدد رکن اصلی نظام با حربه دعوای اصلاحاتی و اصولگرا و اصرار به وحدت برای حذف نخبگان جوان هست. 

به هوش باشیم.       

                                                 


ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی