کد خبر : 264935

دیده بانی فرهیختگان انقلابی و مردم در نبود دیده بانی که یک ملت بود

شفافیّت آراء در مجمع تشخیص_مصلحت باید با بالابردن دست جلوی دوربین های سیمای جمهوری اسلامی باشد تا اعضایی که در تصویب لوایح ساخت دشمن از جمله پالرمو و cft و fatf و برجام نقش داشتند بر فرهیختگان و مردم معلوم گردد تا به وظیفه انقلابی خود عمل کنند.
                                           
 
قرارداد fatf را برمردم ایران بدون تصویب درشورای نگهبان برخلاف قانون و شرع تحمیل می کند وسپاه وسردارسلیمانی را تروریست قبول می کند وطبق قراردادغیرقانونی تصویب نشده درمجاری قانونی، می پذیرد با توقیف اموال، سردار سلیمانی را به آمریکای جنایتکار تحویل دهد تا ذبح اش کند، بعد، با نهایت پررویی به همسر و فرزندان شهید سردار سلیمانی تسلیت می گوید!!! 
پای میزان به مردم ایران و آزادگان جهان چه جوابی خواهد داد؟
دکتر جلیلی: از ۴۱بند توافق با FATF، تنها ۲ بند آن اجرا نشده؛ بعد عده ای می گویند چرا به آن نمی پیوندیم؟! 👆👆👆🍀

در وضعیت بعد از سردارسلیمانی که دیده بان امنیتی کشور بود، باید همه فرهیختگان انقلابی و مردم عزیز کشور وظیفه دیده بانی امنیتی را به عهده بگیرند تا مانع نفوذ و ورود بیگانگان به طور مرئی و نامرئی به کشور و مدیریت کلان کشور گردند.                            
اولین اقدام تلاش همگان بر اعمال شفافیّت آرا درمدیریت کلان کشور هست، که شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی و  مجمع تشخیص مصلحت نظام و دولت و شورای عالی انقلاب فرهنگی از ارکان اصلی کشور بوده باید از طراحی و بررسی و تصویب هرگونه قراردادهای ساخت دشمن جهت نفوذ در ارکان اصلی کشور و تلاش به تغییر نظام اسلامی خودداری نمایند.  
شفافیّت آراء در مجمع تشخیص مصلحت باید با بالابردن دست جلوی دوربین های سیمای جمهوری اسلامی باشد تا اعضایی که در تصویب لوایح ساخت دشمن از جمله پالرمو و cft و fatf و برجام نقش داشتند بر فرهیختگان و مردم معلوم گردد تا به وظیفه انقلابی خود عمل کنند.                                                                      
دومین اقدام عملی ردّ قرارداد پالرمو و fatf و cft با اکثریت قریب به اتفاق آراء اعضای مجمع تشخیص مصلحت و توقف بررسی های مکرر در مجمع تشخیص مصلحت برای اخذ رأی مثبت همه اعضا در تصویب این قراردادهای ننگین برخاسته از نفوذ دشمن در مجلس شورای اسلامی و... و قطع ردّپای دشمن می باشد.     
سومین اقدام در صورت عدم انجام موارد مذکور و تداوم بررسی و استمهال در بررسی قراردادهای مذکور و امتناع از ردّ قاطع آنها، نقد عملکرد اعضاء اصلاح طلب از 30 سال گذشته تاکنون جهت تنویر افکار عمومی و علل اصلی هدر دادن وقت نهاد مدیریتی کشور در اصرار به انجام خواست دشمن خواهد بود.       
باید حزب بازی و گروه بندی و باند بازی در ارکان اصلی کشور و دیکتاتوری لاریجانی ها پایان یابد.
باید فقط همگی یک ویژگی داشته و آن انقلابی بودن هست.

والسلام علی من التبع الهدی

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی