کد خبر : 259519

لباس مشکی مظهر و پرچم تداوم قیام حسینی

لباس و پرچم های مشکی مظهر ادامه قیام سیدالشهداء و پیروزی خون بر شمشیر و پرچم عدالت خواهی و مبارزه با ظلم و اشرافیّت یزیدی و برافراشته بودن پرچم قیام سیدالشهدا در سراسر جهان تا روز قیامت هست.

هدف اباعبدالله الحسین علیه السلام از قیام علیه یزید خلیفه نامشروع مسلمین بر اساس دستور قرآن

"وَإِنَّما خَرَجْتُ لِطَلَبِ الاِْصْلاحِ فى أُمَّةِ جَدّى، أُريدُ أَنْ آمُرَ بِالْمَعْرُوفِ وَأَنْهى عَنِ الْمُنْكَرِ وَأَسيرَ بِسيرَةِجَدّى وَأَبى عَلِىِّ بْنِ أَبيطالِب»;  

"من فقط  براى اصلاح در امّت  جدّم از وطن خارج  شدم. مى خواهم  امر به معروف و نهى از منكر كنم  و به  سيره  و روش  جدّم  و پدرم على بن ابيطالب عمل  كنم."  

با قیام امام حسین علیه السلام علیه حکومت غاصب یزید که موجب حذف همه شعائر و احکام اسلام شده و انجام حرام علنی توسّط خود یزید و درباریان و جیره خواران وی، اسلام اصیل را وارونه جلوه داده، بیم آن می رفت که اسلام ناب محمدی صلی الله علیه وآله وارونه شده و به نسل های بعدی منتقل شود و از اسلام اصیل چیزی نماند. 
در این شرائط که یزید علنی شراب می خورد، و در حال مستی به نماز! جماعت حاضر شده و مسلمانان کلامی به وی اقتدا می کردند، سیدالشهداء قیام علیه حکومت یزید را فریضه دانسته و قیام خود را از مکه  آغاز نمود. با دعوت تعدادی از مسلمانان به طرف کوفه حرکت نمود ولی یزید با پخش طلا و نقره بین مسلمانان کلامی در کربلا وی و 72 تن یار بی بدیل و باوفایش را به شهادت رسانده و ظاهرا مانع قیام سیدالشهداء شد.

                                            

 

 بعد از شهادت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش، ائمه معصوم علیهم السلام و به تبعیّت ازجانشینان معصوم پیامبر اسلام صلی الله علیه وآله، شیعیان واقعی اهل بیت علیهم السلام، هرسال ماه محرم و صفر را ماه روشنگری قیام سیدالشهداء و ترویج فرهنگ عاشورایی و انقلاب حسینی در ظلم ستیزی و دفاع از دین خدا و ممانعت از آلوده شدن دین خدا به هواهای نفسانی و مقابله با حکومتهای موروثی و تعطیلی دین خدا با ایثار خون خود قرار دادند، که در قرنها فرهنگ عاشورایی منشاء قیام مسلمین علیه جبّاران سیاست پیشه ثروت اندوز در سراسر جهان بوده و هست. 

شهادت سیدالشهداء و 72تن یار بی بدیل، و نیز مبارزه و پیام رسان کربلا حضرت زینب علیه السلام و حضرت سجاد علیه السلام در حال اسارت، الگوی تمام عیار و راهگشا در مبارزه و مقاومت در برابر ظلم و دسیسه چینی و دفاع از دین خدا برای همه شیعیان در جهان شده و واقعه عاشورا اسلام را بیمه و ماندگار نمود. 

همه شیعیان با تأسی از ائمه معصوم علیه السلام ماه محرم و صفر را به عزاداری روشنگرانه از حکومتهای ظلم و جور پرداخته لباس مشکی می پوشند. لباس مشکی علاوه بر اعلام اعتراض به حکومت جور یزیدی در شهادت اباعبدالله هست، نشانه عدم شکست اباعبدالله و پیروزی حقّ بر باطل و خون بر شمشیر و تداوم قیام حسینی و مبارزه با ظلم و جور یزیدیان زمان از سوی شیعیان جهان مطابق با الگوهای آموزشی در کربلا می باشد.

 

                                                   

لباس و پرچم های مشکی مظهر ادامه قیام  سیدالشهداء و پیروزی خون بر شمشیر و پرچم عدالت خواهی و مبارزه با ظلم و اشرافیّت یزیدی و برافراشته بودن پرچم قیام سیدالشهدا در سراسر جهان تا روز قیامت هست.

پرچم ها و لباس مشکی علامت شرکت در لشکر امام حسین علیه السلام و صف حسینیان علیه یزیدیان هست.
لباس مشکی علامت مقاومت تا پای جان و آبرو و زندگی و فرزند و همه داشته ها در حال و آینده هست.
پرچم امام حسین علیه السلام همچنان برافراشته است و یزیدیان جهان را رسوا و نابود می کند.

                              یکی از هزاران آثار عزاداری و لباس ها و پرچم های مشکی در جهان در لشکر یزیدیان 


                                 


ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی