کد خبر : 253632

چرا قراردادهای خارجی مصوّب دولت و مجلس با آیات قرآن مغایر هست؟

آیا دولت و مجلس شورا با پسوند اسلامی، داعیه تقدیم کشور انقلابی ایران به دشمنان اسلام را دارند که مصوّبات این رکن نظام جمهوری اسلامی ایران، استقلال سیاسی و اقتصادی و اجتماعی ایران و ایرانیان را نشانه گرفته و بر مردم تحمیل می کنند؟ آیا استدلال به پیوستن تعدادی کشور، دلیل معقول و منطقی و بر اساس منطق اسلام هست؟ این دلیل مثل منطق کسی هست که با چشم باز داخل چاه می رود به دلیل این که عده ای داخل چاه رفته اند!!

امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء 

(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟» علق /۱۴


 🍀"لَنْ يَجْعَلَ اللَّهُ لِلْكافِرِينَ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ سَبِيلًا" سوره نساء آیه 141
"خداوند هرگز راهى براى سلطه ى كفّار بر مسلمانان قرار نداده است"

🌷آیا آیه 141 سوره نساء سرمشق و اصل تعیین کننده در کلیه ارکان نظام جمهوری اسلامی، به ویژه روابط خارجی که ارتباط با دشمنان اسلام و کفار را درپی دارد، نیست؟

دولت 11 و 12 و مجلس شورای اسلامی مصوبه FETF را بر اساس کدام اصل اقتصادی و اسلام برعلیه منافع ملی و مردم ایران و اقتصادی اسلامی و اقتصاد مقاومتی تصویب کرده و دشمنان اسلام را بعد از برجام به امور هسته ای، این بار به امور مالی ایران مسلط می کند؟ 

آیا دولت و مجلس شورا با پسوند اسلامی، داعیه تقدیم کشور انقلابی ایران به دشمنان اسلام را دارند که مصوّبات این رکن نظام جمهوری اسلامی ایران، استقلال سیاسی و اقتصادی و اجتماعی ایران و ایرانیان را نشانه گرفته و بر مردم تحمیل می کنند؟

فَلَا تَهِنُوا وَتَدْعُوا إِلَى السَّلْمِ وَأَنتُمُ الْأَعْلَوْنَ وَاللَّـهُ مَعَكُمْ وَلَن يَتِرَكُمْ أَعْمَالَكُمْ﴿٣٥﴾ 

پس سستى نورزيد و [كافران را] به آشتى نخوانيد [كه ] شما برتريد و خدا با شماست و از [ارزش ] كارهايتان هرگز نخواهد كاست.

آیا دولت و مجلس شورا با پسوند اسلامی، داعیه تقدیم کشور انقلابی ایران به دشمنان اسلام را دارند که مصوّبات این رکن نظام جمهوری

اسلامی ایران، استقلال سیاسی و اقتصادی و اجتماعی ایران و ایرانیان را نشانه گرفته و بر مردم تحمیل می کنند؟

آیا استدلال به پیوستن تعدادی کشور، دلیل معقول و منطقی و بر اساس منطق اسلام هست؟ 
این دلیل مثل منطق کسی هست که با چشم باز داخل چاه می رود به دلیل این که عده ای داخل چاه رفته اند!!

چرا در چند ماه گذشته حامیان دولت و ... در شبکه های اجتماعی از جمله تبیان، مخالفین دولت و مصوبات ننگین دولت و مجلس را با توهین و هتاکی بی سابقه، در صدد حذف آنها از شبکه های اجتماعی و ایجاد حیات خلوت در تبلیغ عملکرد خلاف شرع و قانون دولت و مجلس شورای اسلامی دارند؟!

آیا استفاده از رویکرد توهین و هتاکی و... به شخصیّت و نظرات مخالفین، گویای تبلیغات سازماندهی شده پشت پرده در تصویب اینگونه مصوّبات نیست؟!!! این مصوبه گره باز می کند اما نه از مردم، بلکه از ژن خوبها و دانه درشتهای فساد که محل پولشان معلوم نشود و محل پول همه مردم در سطح جهانی معلوم شود!!! مصوّبات مجلس لاریجانی محال هست به نفع مردم و اسلام منجر شود. 

چرا مخالفت متخصصان و اندیشمندان و فرهیختگان کشور، در مصوّبات دولت و مجلس شورای اسلامی مؤثر نیست؟ 

چه کسانی در دولت و مجلس نظام جمهوری اسلامی ایران حاکمیّت دارند که خواست دشمن را به صورت قانون مصوّب عملیاتی نموده و می کنند؟ 

چرا فیلتر شورای نگهبان در دهه چهارم انقلاب از کار افتاده و عملکرد دشمن پسند از تأئید شده های شورای نگهبان به کرّات مشاهده می شود؟!

چرا مصادیق تأئید صحّت و سلامتی انتخابات، از سال 92 تاکنون، تغییر مسیر از ممانعت از تخلف و تقلب و جرائم انتخاباتی، به تأئید عوامل جریان اصلاحات متصل به دشمن شده است؟

چرا در اعتراض به عملکرد برخی مسئولین، براساس مستندات، به مذهبی ها و انقلابیون اعلام مغایرت مصوّبه شورای نگهبان را نموده و عدم تقصیر و قصور و صرفا اجرای قانون مصوّب!!! عنوان می کنند؟!

🌷مردم به هوش باشند در دهه چهارم انقلاب، سوراخ بزرگی از مصوّبات و عملکرد دولت و مجلس و قوه قضائیه از سوی دشمن در اجرای پروژه نفوذ  ایجاد شده است. 

🍀🍀🍀🍀🍀🍀

شورای نگهبان دقیقا چه چیزی را درباره FATF تایید کرد؟
https://www.farsnews.com/news/13970521001137/%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%DA%AF%D9%87%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82%D8%A7-%DA%86%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B2%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-FATF-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

... FATF، در زمینه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم از ایران خواسته بود که تبصره 2 ماده 1 قانون مصوب سال 94 را حذف نماید. در این تبصره آمده بود: «اعمالی که افراد، ملتها یا گروهها یا سازمان های آزادی بخش برای مقابله با اموری از قبیل سلطه، اشغال خارجی، استعمار و نژادپرستی انجام می دهند، از مصادیق اقدامات تروریستی موضوع این قانون نمی باشد. تعیین مصادیق گروه ها و سازمان های مشمول این تبصره برعهده شورای عالی امنیت ملی است».

به همین دلیل، دولت هم در لایحه ارسالی خود به مجلس، این تبصره را حذف کرده بود. این در حالی بود که با حذف این تبصره، زمینه پذیرش تعریف تروریسم که از جانب سازمان های بین المللی همچون FATF ارائه می شود، آماده می شد و نهایتا کشور مجبور می شد که قرائت کشورهای غربی از تعریف تروریسم را قبول کند.

 

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی