کد خبر : 266964

تأسیس سازمان بین الملی کشورهای مسلمان ضرورتی غیرقابل اجتناب در قرن حاضر

صرفنظر از اعمال دیکتاتوری ابرقدرت های جهان و کشورهای پیشرفته در تحمیل نظرات خود به اعضای کشورهای جهان سوم، نقش دین در روابط بین الملی به ویژه دراسلام تعیین کننده بوده، به طوری که در آیه 141 سوره نساء مشهوربه آیه نفی سبیل، برای مسلمانان از سوی خداوند حکیم در روابط خود با سایر ملل و مذاهب محدودیّت قرار داده و فرموده است: "وَ لَنْ یَجْعَلَ اللّهُ لِلْکافِرینَ عَلَى الْمُؤْمِنینَ سَبیلاً" "و خداوند هرگز کافران را بر مؤمنان تسلطى نداده است."
قرون متمادی در کلّ جهان مسیحیان و یهودیان به دلیل قدرت نظامی و برخورد تهاجمی با هدف تصاحب ثروت های ملّت های ضعیف نگه داشته شده، بر امورهمه کشورهای جهان حاکم و ناظر بودند، متأسفانه این حاکمیّت زورمدارکم کم تبدیل به قانون شده و ابرقدرت های جهان به لحاظ پیشرفت و میزان تولید و... در رأس حاکمیّت بر همه کشورهای جهان قرار گرفتند. این وضعیّت در عرصه های مختلف اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و پزشکی و ورزشی و... نیز شکل گرفت و شوراهای متعدد بین الملی ایجاد و قوانینی تصویب شد تا همه در مدیریّت کلان هماهنگ و زیر نظر شوراها و آژانس های تخصصی زیرمجموعه سازمان ملل متّحد از جمله  شورای امنیّت و سازمان بهداشت جهانی و... شوند. 
صرفنظر از اعمال دیکتاتوری ابرقدرت های جهان و کشورهای پیشرفته در تحمیل نظرات خود به اعضای کشورهای جهان سوم، نقش دین در روابط بین الملی به ویژه دراسلام تعیین کننده بوده، به طوری که در آیه 141 سوره نساء مشهوربه آیه نفی سبیل، برای مسلمانان از سوی خداوند حکیم در روابط خود با سایر ملل و مذاهب محدودیّت قرار داده و فرموده است: "وَ لَنْ یَجْعَلَ اللّهُ لِلْکافِرینَ عَلَى الْمُؤْمِنینَ سَبیلاً"
 "و خداوند هرگز کافران را بر مؤمنان تسلطى نداده است."
بنابراین آیه، مسلمانان نباید روابطی را بپذیرند که زیردست کفّار قرار بگیرند، ولی عملا در سازمان ملل متّحد و زیرمجموعه های آن، مسلمانان همواره زیردست و مجری دستورات کفّار بوده اند.

                                                     علل بی اعتنایی برخی از مردم به هشدارهای وزارت بهداشت

در عصر حاضر، دراثر وقوع انقلاب اسلامی ایران و سایرانقلاب های کشورهای مسلمان نشین به ویژه در دهه اخیر، تعداد کشورهای مسلمان نشین در قرون اخیر علاوه بر افزایش تعداد کشورهای مستقل، از قدرت سیاسی و نظامی و فرهنگی و بهداشتی و... به ویژه ایران برخوردارند، لذا، در قرن چهارده باید بنابرآیه قرآن، مسلمانان سازمان بین اللملی کشورهای مسلمان را تشکیل داده و کلیه امور در عرصه های مختلف را براساس موازین شرعی و دستورهای مدیریّت کلان در اسلام پایه گذاری نموده و کشورهای خود را از زیر سلطه دشمنان اسلام که هیچ گونه اتّحاد واقعی و جامع و مانع بین مسلمانان و ابرقدرتهای پوشالی زورگوی منافق و چپاول گر و سلطه جو نیست، خارج سازند.
مسلمانان علیرغم دارا بودن طبّ اسلامی و طبّ سنّتی، بر اساس معاهدات همین سازمان بین المل مجبورند، در اموربهداشتی و پزشکی تابع سازمان بهداشت جهانی و طبّ شیمیایی و غربی بوده و برخلاف آیه قرآن مذکوردر فوق، جان و سلامتی خود را در اختیار کفّار و دشمنان اسلام قراردهند. چنانکه در جنگ بیولوژیک دشمن با شیوع ویروس کرونا در ایران و سایر کشورها که به لطف خدا به خود آنها نیز سرایت نموده است، همه مسلمانان باید طبّ اسلامی و سنّتی زودبازده و فاقد عوارض جانبی عدیده و طولانی مدت همچون داروهای شیمیایی را رها و صرفا جان و سلامتی و اختیار کلّ کشور خود را به دستورات سازمان بهداشت جهانی (سازمان کشتارجهانی) در اصل سازمان جاسوسی و ابزار جنگ بیولوژیک و طبّ غربی و شیمیایی پرعوارض و بدون یقین به درمان قطعی و تولید محصولات تراریخته و ارسال به کشورهای جهان سوم بسپارند. 
اگر مسلمانان به زودی از زیر یوغ دشمنان اسلام خارج نشوند، با جنگ بیولوژیک و محصولات تراریخته و... مسلمانان را دچار وضعیّتی بدتر از امروز خواهند کرد.
باید طبّ شیمیایی و غربی را رها و جان و سلامتی خود را به طبّ اسلامی و سنتی خود بسپاریم که میراث اسلام و شیعه و ایرانیان هست.
 
                                                                            در حالی که کلیه بزرگان طبّ اسلامی و نیز ایرانی علاوه

سازمان بهداشت جهانی ، سازمان پزشکان بدون مرز ، سازمان پزشکان جهانی ، صلیب سرخ جهانی و هلال احمر ، برنامه جهانی غذا و سازمان هایی از این دست که همه اینها تحت سیطره ارتش آمریکا هستند و از همه آنها مهم تر سازمان بهداشت جهانی است.

سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) در نخستین همکاری خود با فرهنگستان علوم پزشکی ایران تاکید کرد که رفع چالش های فراروی!!! تغذیه و ایمنی غذا در ایران بدون استراتژی های هماهنگ و تثبیت شده محقق نخواهد شد.    2015/5/4

فائو در راستای رسالت جهانی خود مبنی بر اطمینان یافتن از تحقق امنیت غذایی و ارتقاء سطوح تغذیه  دوشادوش سازمان جهانی بهداشت برای مواجهه با چالش های متعدد ناشی از سوء تغذیه برای دستیابی به توسعه پایدار و جامع تلاش های بین المللی را در راستای تحقق سلامت هدایت می کند. فائو و سازمان جهانی بهداشت به صورت مشترک چارچوبی را برای گسترده تر کردن همکاری ها و گفتگو به منظور تحقق نظام های اثرگذار ایمنی غذا در سطوح ملی، منطقه ای و بین المللی فراهم ساخته اند.

دکتر جیهان طاویلا، نماینده سازمان جهانی بهداشت در جمهوری اسلامی ایران نیز دراین رابطه تاکید کرد که سازمان متبوعش و فائو متعهد به اجرای اقدامات مشترک در خدمت برنامه های ملّی می باشند تا بخش های مختلف را در بهبود شرایط ایمنی غذا، تغذیه و ارتقاء رژیم های غذایی سالم به عنوان بخشی از برنامه هماهنگی که هدف آن پاسخگویی به مسائل فراروی سلامت کشور به روشی جامع است، یاری دهند. 

شایان ذکر است، دومین کنفرانس بین المللی تغذیه (ICN2) به عنوان کنفرانسی با شرکت دولت ها در تاریخ 19 الی 21 نوامبر 2014 (28 الی 30 آبان 1393) در محل دفتر مرکزی فائو واقع در رم (پایتخت ایتالیا) برگزار شد که محور اصلی آن بر توجه جامعه بین المللی نسبت به چالش های کنونی فراروی  اشکال مختلف سوء تغذیه و شناخت فرصت های مقابله با آن طی ده های آتی متمرکز شده بود. بیش از دو هزار و 200 شرکت کننده شامل روئسای دولت ها، وزراء و نمایندگان عالیرتبه از بیش از 170 کشور به همراه 150 نماینده جوامع مدنی و نزدیک به 100 نماینده تجاری در این کنفرانس سه روزه شرکت داشتند. 

بیانیه تغذیه رم و چارچوب اجرایی تصویب شده توسّط این کنفرانس، سران کشورها را به تعیین سیاست های کشوری با هدف محو سوء تغذیه و تغییر نظام های غذایی به منظور دسترسی همگان به رژیم های مغذّی متعهد کرده است.

منبع :  http://www.fao.org/iran/news/detail-events/en/c/285405/

آیا واردات محصولات تراریخته و تولید محصولات تراریخته در ایران و کشورهای جهان سوم، نتیجه تعهّدات ایران از آثارعضویّت دراین سازمان بین الملی نیست؟!!!


برخی از واکسن های مورد تأئید سازمان جهانی بهداشت با اهداف و آثار شوم 

تاریخ انتشار13 خرداد 1397

در همایش جهانی بیلدر برگ (اجلاس جهانی سران صهیونیزم ) مقررشد با رویکرد فعالیت های عام المنفعه و خیریه جمعیت انسان های غیر آنگلو ساکسون از طریق حملات بیو تروریستی ، واکسیناسیون ، آب آشامیدنی و برخی خوراکی ها کنترل شود.

پیش تر این طرح به صورت پایلوت در سر مردم مظلوم فلسطین اجرا شد.

🔺 کشف داروی سقط جنین در ترکیبات واکسن های بیل گیتس

بر اساس سایت LifeSiteNews، انجمن پزشکان کاتولیک کنیا می گوید که پزشکان از شواهد برنامه عقیم سازی انبوه تحت حمایت دولت کنیا و تامین بودجه شده توسط بیل گیتس پرده برداشته اند. این برنامه متهم به هدایت عملیات آزمایشی جمعیت زدایی در کنیا بدون رضایت مردم این کشور است . دولت کنیا مسموم بودن واکسن ها را انکار کرده است.

2️⃣ پزشکان کنیا 6 نمونه مختلف از واکسن های تتانوس را به آزمایشگاهی مستقل در آفریقای جنوبی فرستادند تا مورد آزمایش قرار گیرد. نتایج مؤید وحشتی عظیم بود. هر 6 نمونه حاوی آنتی ژن HCG بودند. HCG در داروهای ضد حاملگی بکار می رود! اما چرا باید آن را در واکسن تتانوسی بیابیم که بر روی زنان و دخترانی که در سن باروری هستند بکار می رود؟!

3️⃣ دکتر نگاره سخنگوی انجمن پزشکان کاتولیک کنیا در بولتن چاپ 24 نوامبر این مجموعه می گوید:

🔸 وحشت ما به جا بود ، کمپینWHO ارتباطی به ریشه کنی تتانوس نوظهور نیست. بلکه برنامه ای قدرتمند برای کنترل جمعیت و عقیم سازی آزمایشی انبوه توسط واکسن هایی است که ضد بارداری بودنشان محرز است. مدارک آن پیش از لغو سومین دوره ایمن سازی، به وزیر بهداشت تسلیم شده است .

4️⃣ دکتر نگاره به سایت LifeSiteNews در مورد چگونگی مشکوک شدن به واکسن های ضدبارداری به این مورد اشاره کرد که چرا این آزمایشات، تنها بر روی دختران و زنانی که در سن باروری هستند انجام می شود و نیز چرا انجام این آزمایشات فارغ از هیاهوی نرمال و اطلاع رسانی معمول دولت در این موارد در حال رخ دادن است.

5️⃣ یونیسف و WHO این واکسن ها را بطور رایگان برای کنیا فراهم کردند. آنچه که دولت کنیا را تشویق به شرکت در این برنامه می کند انگیزه های مالی است. چرا که کمک های سالیانه سازمان ملل برای خرید این واکسن ها کافی نیست و لذا بنیاد «بیل و ملیندا گیتس» و بنیاد GAVI هزینه اضافی این موارد را برای کشورهای فقیر فراهم می کنند.

6️⃣ بر طبق گزارش Health Impact News در سال گذشته، پس از تخریب شهر تاکلوبان فیلیپین توسط یک ابر تندباد، یونیسف برنامه مشابه واکسیناسیونی را با 500000 دوز فلج اطفال دهانی در این کشور به راه انداخت. این به رغم آن بود که از 1993 هیچ موردی از فلج اطفال در فیلیپین یافت نشده بود!

7️⃣ همچنین از 1999 هیچ مورد فلج اطفال در سوریه مشاهده نشده است. اما پس از 2013 که یونیسف 1.7 میلیون واکسن فلج اطفال برای سوریه خریداری کرد، نشانه های فلج اطفال در سوریه شروع به پدیدار شدن کردند! 

8️⃣ به نظر می رسد که یونیسف و WHO برای واکسیناسون انبوهِ به ویژه زنان و کودکان، از بلایای محلی سود می برند. طبیعتاً برای قانع کردن جمعیت محلی نسبت به لزوم انجام واکسیناسیون بر روی آنها، ناگزیر باید از سیستم آموزش و پرورش یک کشور و تبلیغات از آن طریق، نیز بهره ببرند. در ویدیوی موجود در این صفحه سايت می توانید ببینید که چگونه معلم ها و پزشکان کنیایی را بکار می گیرند تا القا کنند که مردم به این واکسن ها محتاجند حتی اگر در کشورهای غربی ساخته شده باشند!

https://b2n.ir/336523  بولتن نیوز؛

📚 اندیشکده مطالعات یهود  

: WHO  مخفف World Health Organization  سازمان بهداشت جهانی 

آیا افزایش بی سابقه ناباروری زن و مرد در دهه اخیر، از آثار و نتایج اقدامات سوء سازمان بهداشت جهانی و سازمان خواربار و کشاورزی ملل متّحد (فائو) در ایران ، که مسئولین وزارت بهداشت به ویژه در هفت سال اخیر در برابر این سازمان ها ذلیل و دست به سینه و رابطه ارباب و رعیّتی داشته است، نیست؟!!


سلامت کشور با تبعیتِ محض از سازمان بهداشت جهانی و فائو، بازیچه دست چه کسانی است؟

🇺🇸🇬🇧

مدیران یهودی سازمان بهداشت جهانی را بشناسیم::

🔯«باول - رادزیاتکو» رئیس پزشکان بهداشت جهانی!

🔯«ذت - دوستجمن» رئیس شعبه فنی!

🔯«جی - مایر» رئیس بخش پزشکی!

🔯«دکتر «ام - کودمز» رئیس اداره ی بخش مالی!

🔯«ای - زارب» رئیس بخش اداری

🔯«مایرکوهین» مدیر کل شعبه بهداشت جهانی پناهندگان بین الملل!

🇺🇸🇬🇧

مدیران یهودی سازمان تغذیه و کشاورزی سازمان ملل متّحد فائو:

🔯«اندری مایر» رئیس موسسه تغذیه و کشاورزی!

🔯«ام - ام - لییمین» رئیس شعبه مسکن و آبادانی!

🔯«کیرواکاردوس» رئیس شعبه همزیستی جهانی!

🔯«بی کاردوس» رئیس شعبه متفرّقات!

🔯«ام - ازاکل» «حسقیل» رئیس شعبه اقتصاد تحلیلی!

🔯«ای - بی - جاکویسن» نماینده دانمارک در این سازمان!

🔯«ای - فریس» نماینده هلند در این سازمان!

🔯«ام - ای - هایرمن» رئیس شعبه حفظ جنگلها!

🔯«جی - بی- کاکان» مشاور فنی شعبه حفظ جنگلها!

🔯«جی - مایر» رئیس بخش تغذیه!

🔯«اف - ویسل» رئیس بخش اداری!

💠اسامی ذکر شده در این کتاب، مربوط به زمان انتشار آن است و ممکن است که تغییراتی در آنها صورت گرفته باشد.

📚منبع:«اسرار الماسونیه»: تالیف ژنرال جواد رفعت ایلخان، بغداد، دارالبصری، ص 221

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی