کد خبر : 266796

اهداف پشت پرده بستن اماکن متبرکه مذهبی از سوی دولت اصلاحات متّصل به دشمن

این دروغها هست که موجب بی اعتمادی و بی اعتنایی مردم به توصیه های بهداشتی وزارت بهداشت شده است. مردم ایران در طول قرون با دروغ و فریب و پنهانکاری کنار نیامده است.

از نمایش این مطلب در صفحه اصلی با اخلال ممانعت شد، ساعاتی بعد با اقدام نگارنده نمایش داده شد! یعنی کلیّه مطالب صحّت داشته و روشنگری مردم برای جریان اصلاحات متّصل به دشمن تبعات دارد!

چرا در 98/12/25 تا ساعت 20:30 پیام رسان ایتا بعد ازاعتراض گسترده کاربران و نیروهای متدیّن انقلابی از تصمیم دولت اصلاحات به بستن حرم کریمه اهل بیت علیهم السلام و مسجد جمکران از دسترس همه خارج شده، آیا این اقدام وجود پشت پرده خلاف مصالح دینی و ملّی و اجرای اهداف دشمن توسّط دولت اصلاحات را ثابت نمی کند؟! 

چرا اختلالها هم هوشمند شده و به موقع به یاری دولت اصلاحات متّصل به دشمن می آید؟!

چرا دولت اصلاحات از روشنگری مردم توسّط نیروهای متدیّن انقلابی به شدّت هراس داشته و در حدّ توان ممانعت می کند؟!!!

چرا دولت اصلاحات از پیام رسان ایرانی ایتا که از سوی بسیاری از کاربران ایرانی جایگزین تلگرام جاسوس شده، حمایت مورد نیازرا نکرده و نمی کند؟!

آنچه در حرم مطهّر قم و مشهد و مسجد جمکران مشهود هست، با کاهش شدید زوّار و رعایت کامل نکات بهداشتی و ضدعفونی مکررامکان سرایت وجود ندارد. اوّل امامزداده صالح شیراز را تعطیل کردند تا میزان حساسیّت مردم را سنجیده و عادّی شده بعد قم و مشهد و جمکران را تعطیل نمودند و به دروغ اعلام شستشو نمودند. این دروغها هست که موجب بی اعتمادی و بی اعتنایی مردم به توصیه های بهداشتی وزارت بهداشت شده است. مردم ایران در طول قرون با دروغ و فریب و پنهانکاری  کنار نیامده است.

مدتی اندک بعد از اعلام شیوع ویروس کرونا، علی لاریجانی  بدون اعلام به نمایندگان و رأی گیری در مجلس همواره تعطیل را سرخود تعطیل کرد. حسن روحانی نیز بی مقدمه دولت را تعطیل و هردو، چندین روز در حالی که مردم دچار بیماری و نیازمند مدیریّت اورژانسی کشور بودند، ناپدید شدند. علت چه بود؟ مشغول چه کاری بودند؟ بری چه کاری خلوتی کلّ کشور را لازم دارند؟!

چرا وزارت بهداشت مدام به شعور مردم بصیر و هوشیار وفهیم ایران توهین کرده و همه مردم را با برخوردی غیرعاقلانه و غیرعلمی، ناقل ویروس کرونا اعلام می کند تا مسیر تعطیلی کلّ کشور و زندانی کردن مردم در خانه ها را برای اجرای اهداف پنهانی جریان اصلاحات متّصل به دشمن تا ماهها هموار سازد؟!! آیا عقل بچه 5 ساله هم می پذیرد، همه مردم ایران ناقل ویروس هستند ولی خود سالم بوده و هیچگونه علامت بیماری نداشته ولی ناقل ویروس به دیگران هستند؟ با این فرضیه غیرعلمی و غیرعقلی بچه گانه، حتّی اعضای خانواده در خانه نیز باید ازهم فاصله گرفته و سر یک سفره و یک اتاق ننشینند و ماسک و دستکش استفاده کنند!!!!! 

آیا تاریخ جریان اصلاحات متّصل به دشمن مملوّ از اینگونه توهین به شعور مردم ایران و عملکرد توأم با بی خردی و مغایر با همه اصول عقلی و اجتماعی و سیاسی نیست؟!آیا جریان بنزین دقیقا با همین روش توهین به شعور مردم اسباب فتنه نشد؟!!

این سوال بی پاسخ مانده که چرا کلیساها به عنوان محلّ تجمّع بسته نشد، ولی مساجد و قبورمطهّراهل بیت علیهم السلام محلّ سرایت عنوان می شود؟!! در حالی که ضدعفونی در شبانه روز در حال انجام و کلیه ضوابط بهداشتی از سوی مسئولین حرم و زائرین می شود. به دلیل کاهش چشمگیر زوّار و مجاور تعداد کلّ افراد حاضر در حرم قم با احتساب خادم و کارکنان که همگی پراکنده و در اتاق های خود با ماسک و دستکش و ضدعفونی حضور داشتند زیر 100 نفر هم نبود. فقط مسیرهای منتهی به ضریح مطهّر باز مانده و سایر رواق ها بسته و فرش ها نیز برداشته شده است. همه زائرین دقائقی زیارت کرده و بدون توقّف زیاد خارج می شوند. همه جا در چند نوبت به ویژه قبل از نماز جماعت ضدعفونی می شود.

                                        

ابتدا به بهانه ویروس کرونا مساجد و پخش اذان تعطیل شد تا مسیر بستن حرم اهل بیت علیهم السلام باز شود. اکنون به بهانه ضدعفونی چند روز تعطیل کردند که درطول قرون اخیرسابقه نداشته است. تعریف و رضایت غیرعادی نماینده صهیونیستی سازمان بهداشت جهانی در روزهای اخیر از ایران و وزارت بهداشت، پنهان کردن دخالت امریکا و صهیونیستها در دسیسه های اخیر در شیوع کرونا و بستن مساجد و اماکن متبرکه بوده است.

قطعا اگر حرم خلوت باز می ماند، امکان بهانه در هتک حرمت حرم قم و مشهد ,.. موضوعیّت نمی یافت. هماهنگی قبلی جهت وقوع این مصیبت در اصرار مکرر به بستن حرم های کاملا خلوت! عیان بوده که مصرّانه و آگاهانه اقدام نمودند. داغ مردم همواره تازه و سرافکندگی این حرمت شکنی بر مسئولان و دولت اصلاحات که عقل شان به اجنبی دشمن اسلام به نام سازمان بهداشت جهانی دادند، خواهد ماند.

علت اصلی بی اعتنایی اکثر مردم به توصیه های وزارت بهداشت،عدم صداقت و تلاش به فریب مردم و پنهانکاری و مشاهده وقوع جنگ نرم و زدودن آثار مذهبی و معنویّت در زندگی مردم هست که در کشورهای مسیحی جلسه دعا برگزار می کنند، ولی در ایران اسلامی کلیه مراکز مذهبی مسدود می شود! در حالی که در احادیث هنگام وقوع بلا توسل و دعا و نیایش و پناه بردن به اماکن متبرکه توصیه شده، دولت متّصل به دشمن، فرمان دشمن را عملی و دارالشفاء بودن قبوراهل بیت علیهم السلام را انکار و با اعتقادات مذهبی مردم می جنگد.       

آیا دولت اصلاحات و وزارت بهداشت، وقوع جنگ بیولوژیک توأم با جنگ نرم را ندیده و نپذیرفتند، که گوش به فرمان دستورات هدفمند نماینده سازمان بهداشت کشتار جمعی، اماکن متبرّکه را می بندند، تا مسیرسوء استفاده و اجرای سناریوی دشمن در اهانت به حرم مطهّر کریمه اهل بیت علیهم السلام در قم و حرم رضوی باز شده و اجرا شود؟ آیا مسبّب اصلی این همه اهانت و جریحه دار نمودن احساسات مذهبی مردم، حسن روحانی و وزیر بهداشت نیست؟  

علت اصلی مخالفت نگارنده و نیروهای مؤمن انقلابی از بستن اماکن متبرّکه، مسدودی هرگونه سوءاستفاده ازویروس هوشمند دست ساز کرونا و مقابله علنی دشمن با دین اسلام در داخل کشور از طریق وزارت بهداشت به بهانه جلوگیری از سرایت ویروس ساخت دشمن بوده و هست.

مردم ایران بسیار مقاوم و صبور هستند، ولی پای دین و اعتقادات مذهبی خود چنان می ایستند که عبرت شده وهیچ گونه حصار و مانعی در بقاع متبرّکه که دشمن را مسلّح نموده و هتک حرمت نمایند، از سوی هیچ کس نمی پذیرند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص برخی اظهار نظرات طب اسلامی مبنی بر عدم نیاز به تجهیزات برای پیشگیری از کر ونا و اکتفا به تقویت سیستم ایمنی بدن گفت : 

👈 از این داعیه داران در خواست می کنم چند ساعتی را بدون این تجهیزات در بیمارستان های مرجع قدم بزنند چنانچه مبتلا نشدند درب دانشگاه علوم پزشکی را خواهیم بست وبنده شخصاً 👈 استعفا خواهم داد .

✅ حال با توجه به محقق شدن این امر توسط نماینده طب اسلامی حجت الاسلام کهنسال طبق ادعای خود ایشان علاوه بر استعفا، هر چه زودتر درب دانشگاه علوم پزشکی را ببندند ودانشگاه را تعطیل کنند .

🌐 دفتر آیت الله تبریزیان 🌐

🌹 @DaftareAyatollahTabrizian

  دفتر آیت الله تبریزیان, [۲۱.۰۳.۲۰ ۱۱:۵۲

[ ویدئو ] 💫 فوری

✅ فیلم حضور نماینده طب اسلامی بدون گان و ماسک و دستکش در کنار بیماران کرونایی 👆👆👆🌹🌹

👈با اکتفا بر تقویت سیستم ایمنی بدن به کمک داروی امام کاظم (ع) 

⛔️ استعفا و تعطیلی یادتون نره

معجزه طب اسلام

داروی امام کاظم (ع) 

🌐 @DaftareAyatollahTabrizian

به درخواست مردم قم؛ نماز جماعت در حرم حضرت معصومه(س) برپا شد/حائل های اطراف ضریح مطهر برداشته شد +تصاویر

سخنگوی وزارت کشور گفت: مقرر گردید با برنامه ریزی مناسب ضمن رعایت بیشتر اصول بهداشتى و دستورالعمل هاى ابلاغ شده، از تعطیلی متروها، اتوبوسرانی ها و پایانه های مسافری درون شهری و برون شهری خودداری شود.

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1398/12/25/2223536/%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%B9%D8%B7%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%A8%D9%88%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

حرم مطهر امام رضا(ع) به مدت سه روز موقتا بسته شد و در این مدت امکان تشرف و زیارت ضریح وجود ندارد.

https://www.hamshahrionline.ir/news/492795/%D8%AA%D8%B9%D8%B7%DB%8C%D9%84%DB%8C-%DB%B3-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%AD%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%B9-%D8%AD%D8%B1%D9%85-%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%B5%D9%88%D9%85%D9%87-%D8%B3-%D9%88-%D9%85%D8%B3%D8%AC%D8%AF-%D8%AC%D9%85%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%86


ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی