کد خبر : 263325

موضع گیری مقام معظم رهبری در افزایش نرخ بنزین آبی بر روی آتش فتنه

موضع گیری مدبّرانه مقام معظم رهبری در افزایش نرخ بنزین، آبی برآتش زیر خاکستر آماده اشتعال بود و همه نقشه های دشمن در بیش از سه سال برنامه دقیق وآموزش نیرو!!! برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران در سال 98 را به هم ریخت.
امر به معروف و نهی از منکر به تأسی از سیّدالشهداء 
(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟»   سوره علق /۱۴
جریان اصلاحات سرمایه اصلی امریکا و اسرائیل در جنگ نرم با ایران  
                                  .موضع گیری مدبّرانه مقام معظم رهبری در افزایش نرخ بنزین، آبی برآتش زیر خاکستر آماده اشتعال بود و همه نقشه های دشمن با بیش از سه سال برنامه ریزی دقیق وآموزش نیرو!!! برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران در سال 98 را به هم ریخت.
آنچه قابل توجّه وتدقیق درفهم دلایل موضع ولیّ فقیه در پذیرش تصمیم قوای سه گانه هست، این که 17 نفر ازاعضای شورای عالی هماهنگی اموراقتصادی از قوع مجریه و قوه مقننه هست که مخالفت قوه قضائیه با 3 نفرعضو، تأثیری در ردّ این مصوّبه خلاف مصالح ملّی و مردم نداشت. علاوه براین، وظیفه این شورا، صرفا تصمیم گیری سران سه قوا درموارد تحریم اقتصادی هست، ولی، افزایش نرخ بنزین علیرغم ردّ نمایندگان مجلس شورای اسلامی دربررسی ها، برخلاف وظایف این شورا و بی اطلاع ازاکثر نمایندگان مجلس شورای اسلامی توسط علی لاریجانی بدون اختیار تامّ از سوی نمایندگان، به تصمیم گیری آنی گذاشته شد، که در انتخابات آتی توجّه به میزان سواستفاده از مقام بسیار ضروری هست.

علاوه براین، باید به این نکته توجّه نمود، که قوّه مجریّه و مقنّنه با رأی مستقیم و غیرمستقیم مردم ایران انتخاب شدند، لذا، مخالفت ولیّ فقیه با مصوّبات این شورا، به ویژه در موقعیّت اقدام علنی دشمنان به براندازی نظام، بهانه مدیریّت کننده های خارج از کشور، شورش را از نرخ بنزین به اثبات دیکتاتوری ولیّ فقیه سوق داده و ستون انقلاب را مستقیم نشانه می گرفتند که احتمال همراهی برخی نادان وجود داشت.
همچنین، درجلسه قوای سه گانه، ریاست قوّه قضائیّه و رئیس جمهورهردو دارای مسئولیّت حقوقی براساس مسئولیّت خود بوده و شخصا می توانند تصمیم گیری کنند، ولی ریاست مجلس شورای اسلامی صرفا مدیریّت اداری مجلس را به عهده داشته و بدون دریافت نظرات همه نمایندگان، مجاز به اعلام نظرقانونی در مدیریّت کلان و موضوعات کشوری با تبعات عدیده بر مردم، نیست.   
علی لاریجانی برخلاف اختیارات قانونی خود عمل کرده و باید به مردم پاسخگو باشد.
سوالاتی که باید پاسخ داده شود:
 چرا اطلاعات رئیس جمهورواخلالگران ازموضوعی بسیارمهم ازمردم وقوّه قضائیه واکثرنمایندگان مجلس شورای اسلامی بیشترهست؟
چرا قوه قضائیه و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از افزایش نرخ بنزین، بی اطلاع و مخالف بودند، ولی شورشیان مسلّح با آمادگی کامل و آموزش دیده و سازماندهی شده، ازافزایش نرخ بنزین، در روز میلاد پیامبر اسلام و امام صادق علیهم السلام، مطّلع بوده، و به موقع! به محض اعلام در صدا و سیمای ایران، در خیابانها و شبکه های اجتماعی ایرانی وخارجی (از چند روز قبل گروه تشکیل وجذب عضو با مطالب انقلابی و همسویی به مذهبی ها کردند) حاضر و مردم را به خاموشی ماشین درخیابانها وتجمع اعتراضی وتوهین و تحریک طلاب جهت اعتراض خیابانی و... واعلام سکوت مرگبار آنها درعدم اعتراض به افزایش نرخ بنزین نمودند!!
چرا تأکید بیش ازحدّ به اعتراض خیابانی طلاب بوده، در حالی که، وظیفه طلاب صرفا تبلیغ و ترویج اسلام و انقلاب اسلامی درعرصه ها و قالبهای متعدد روز هست، و علما اعلام موضع نمودند.
 گروهی درپیام های صوتی درروزاغتشاش به نام کنفرانس، اکبرطبری مفسد اقتصادی را دستوردهنده به رؤسای قوای سه گانه و دستوربگیرازرهبری اعلام والغاء واطلاعات غلطی توسط افرادعادی فاقد توان وجایگاه علمی به عنوان استاد!! به اعضای گروه داده می شد، که با روشنگری نگارنده حین برگزاری کنفرانس!(چت صوتی) بعد از اطلاع از شغل نگارنده با جستجو در اینترنت، با صدای لرزان و خیلی مضطرب گروه نزدیک به 6هزارعضو را حذف نمود! این گروه باعنوان جاذب برای انقلابی ها، تلاش به شناسایی آنها و به عنوان سرپوش از آنها استفاده می کرد. علاوه بر اصرار بیش از حد به شنیدن فایلهای صوتی زیاد، در هنگام پخش فایلهای صوتی اجازه بارگذاری هیچ مطلبی به اعضا نمی دادند!!!                 
چرا چند روز قبل ازافزایش قیمت بنزین، نرخ گوشت و نان و لبنیات و... در قم و... افزایش یافت؟!!                         
 یکی از دلائل و هدف اصلی اعلام گران کردن بنزین درروز میلاد پیامبر و امام صادق علیهم السلام، و سخنرانی مقام معظم رهبری با میهمان های خارجی جهت تخریب چهره جمهوری اسلامی و زیرسوال بردن رهبری بود، که با ترفندهای متعدد و با عملیات جنگ روانی، موفق نشدند اکثریّت مردم را علیه ولیّ فقیه و ستون خیمه انقلاب تحریک کنند. 
علت دیگر این که، دولت و مجلس شورای اسلامی دراختیار جریان اصلاحات هست، ودرانتخابات دنبال بی اثر کردن رهنمودهای رهبری در مردم هستند!!!          
 به هوش باشیم جنگ روانی بدترین شیوه جنگی هست که بی صدا قتل عام می کند.
اینها قبلا سازماندهی شده بودند، لذا افزایش نرخ بنزین نه تنها عملی ازجیب مردم به جیب مردم، موجب آسیب های اجتماعی و اقتصادی شدید در حال و آینده بوده، بلکه بهانه ای در جهت ایجاد شورش مدیریّت شده هست. 
قطعا روحانی و همراهان وی باید پاسخگوی مردم و قانون باشند.                            

مقام معظم رهبری در سال 97 فتنه سال 98 را پیش بینی و به همه مسئولین و مردم هشدار و دستور مراقبت دادند.
 

                         💢 موافقین و مخالفین افزایش نرخ بنزین در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه چه کسانی بودند؟

🔻 موافقین: 
قوه مجریّه 
🔹حسن روحانی، رئیس جمهور گرایش سیاسی: اصلاح طلب 
🔸اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور/ گرایش سیاسی: اصلاح طلب
🔹محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور/ گرایش سیاسی: اصلاح طلب سینه چاک با کل فامیل درجه و یک و...(همسر وی رئیس ستاد انتخابات روحانی) در سایر قوا رئیس دفترمسئولیّت اداری داشته و حق تصمیم گیری و رأی ندارند ولی در قوّه مجریّه به روحانی سنجاق شده است حتّی در جلسه سران قوا!!
🔸محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه / گرایش سیاسی: اصلاح طلب
🔹محمد نهاوندیان، معاون امور اقتصادی رئیس جمهور / گرایش سیاسی: اصلاح طلب
🔸فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد  گرایش سیاسی: اصلاحات
🔹 بیژن زنگنه، وزیر نفت / گرایش سیاسی: اصلاح طلب
🔸عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی / گرایش سیاسی: اصلاحات
قوه مقننه 
🔹علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی گرایش سیاسی: اصلاح طلب، رأی برخلاف قانون، بدون دریافت نظرات همه نمایندگان 
🔸کاظم جلالی / گرایش سیاسی: اصلاح طلب
🔹غلامرضا تاجگردن / گرایش سیاسی: اصلاح طلب
🔸الیاس حضرتی / گرایش سیاسی: اصلاح طلب
قوه قضائیه
🔻مخالفین افزایش نرخ بنزین از قوه قضائیه 3 نفر حقّ رأی 
🔹 ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه گرایش سیاسی: انقلابی
🔸 غلامحسین محسنی اژه ای، معاون اول قوه قضائیه 
🔹 محمد جعفر منتظری                                

                                                                                
به هوش باشیم
هنگام رأی دادن توجه کنیم رأی ما به تعیین                           سرنوشت مردم ایران در همه امور اقتصادی سیاسی و فرهنگی و... هست، اگر به فرد صالح رأی دادیم اموراصلاح و اگربه غیرصالح رأی دادیم، همچون دولت و مجلس شورای اسلامی قبلی و فعلی کاربه شورش و اغتشاش و... با زمینه سازی منتخبین مردم  خواهد  کشید.
با انتخاب اصلح و برچیدن بساط حزب بازی که جولانگاه دشمنان اسلام و مردم ایران بوده و هست، ایران را برای ظهور حجّت خدا مهدی زهرا صاحب الامر عجّ الله فرجه آماده کنیم.


توّجه: به محض بارگذاری و انتشار این مطلب در ساعت 21:40، هر سه تصویر فوق، از صفحه نمایش حذف گردید. بعد از بارها ثبت مجدد تصویر مقام معظم رهبری حذف شد، بعد ازثبت مجدد دو تصویر اولی و دومی حذف شد. سه شنبه شب در تاریخ 98/8/29 تا ساعت 5 صبح، خنّاسانی با قبله شیطان و مسلمان کلامی، با پول ... ، مکرر تصاویر را حذف نمودند و مجدد ثبت کردم. روز پنج شنبه 98/8/30 تصاویر از بخش مدیریّت حذف شد و مجدد قرار دادم.
این باربرخلاف گذشته، تصاویرپرمحتوای داخل مطلب را از صفحه نمایش حذف کردند تا دسترسی های غیرمجاز قبلی که برملا و تا دستوردهنده اصلی و آمروعامل شناسایی شده است. بیش از 90% کارائی سایت را غیرفعال نمودند، در تلاشی بی ثمر تا حذف کننده تصاویر و فرمایشات امام خمینی و مقام معظم رهبری و شهداء و برخی نقدها و... معلوم نشود!!!    این تصاویرواقعیّات پنهان را عیان می گویند. الحمدالله خدا دشمنان ما را از حمقاء قرار داده است. 
چه کسانی با این مطالب مخالف  و به ضررشان هست؟!!! قطعا این خنّاسان مسلمان نما با ولیّ فقیه و نظام زاویه دارند.
بیش از 24 ساعت مانع انتشار این مطلب در صفحه اصلی شده اند، یعنی مطالب دقیقا پس پرده جریان اصلاحات و رؤسای آنها را برملا نموده و همچون گذشته، نزدیک انتخابات نگران روشنگری مردم هستند که حیله ها ودروغ پردازی ها و... سابق نگیرد!!

در ناتوانی از حذف تصویر و مکرر قراردادن آن، با اخلال از مدیریّت و دسترسی غیرمجاز پشتیبانی سایت، این نوشته ها با قراردادن تصویر به طور اتوماتیک در کنار تصویر قرار گرفته و با حذف آنها تصویر هم حذف می شود!!

طی دو سال گذشته پشتیبانی فنی رایگان تبدیل به اخلال فنی غیررایگان شده است.


ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی