کد خبر : 188302

تصّرف در عقل ها با عملیّات نرم دشمن درحذف نیروهای انقلابی

اگر قرار باشد، هرجمله ای بنا بسلایق و فهم افراد تفسیر نموده و خلاف قانون نامیده شود، و گوینده به بند کشیده شود، پس فرق نظام جمهوری اسلامی با نظام های سلطه جو چه بوده و جایگاه نقد وانتقاد سازنده و امر به معروف و نهی از منکر دو فریضه واجب شده از سوی خدا و آزادی بیان و امنیّت پس از بیان و ... کجاست؟

                                       

امر به معروف و نهی از منکر به تأسی از سیّد الشهداء

أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي «آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟» علق /۱۴

امام سجادعلیه السلام می فرماید:" روز قیامت دست انسان را می گیرند و به اهل محشر نشان می دهند می گویند :"هرکس نزد این شخص حقّی دارد ،حقّ خود را بگیرد و هیچ چیز براهل محشردشوارتر نیست که آشنایی را ببیند از ترس این که ادّعای حقیّ نماید."                                                                             

"قدلعمری یهلک فی لهب الفتنه المؤمن ویسلم فیهاغیرالمسلم"  غررالحکم حدیث6685حضرت علی علیه السلام

"...فتنه گران درابتدا می کوشند "شخصیّت" یا حتیّ "شخص" کسانی را که از پشت پرده افکارواندیشه ها ونقشه های آنان آگاه ترند از سرراه خود بردارند. به همین دلیل کسانی که ازفتنه ها آگاهی دارند ودرباره آنها هشدارمی دهند مورد غضب ارباب فتنه قرارمی گیرند. شاید معنای این سخن که مؤمنان درآتش می سوزند وغیرمؤمنان ازآن به سلامت عبورمی کنند همین باشد."                                                                                                                                               موج فتنه ص54 احمدحسین شریفی

 "امریکا با سرنیزه به جنگ شما نمی آید با قلم به میدان ما می آید"

                                                                             بنیانگذارنظام جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)

                                                                                                                                                                           


بازداشت به جرم اقتدار زدایی

به گزارش پایگاه رسمی اندیشکده یقین، صبح امروز چهارشنبه ۱۳ مرداد، استاد حسن عباسی با شکایت ارتش و حفاظت اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی در دادسرای نظامی حاضر و به حکم بازپرس بازداشت شد. بازداشت وی علی رغم عذرخواهی رسمی ایشان و نامه متقابل فرمانده محترم نیروی زمینی ارتش اتفاق افتاده است.

عین جمله دکترعباسی (استخراج شده از فیلم سخنرانی) پس از اعلام موضع امریکا و ذهنیّت اشتباه امریکا در مورد ایران و اعلام اقتدار ولی فقیه دراجرا نشدن تئوری های امریکا در ایران به اوباما :" ... شما(امریکا) یه چیزی دوست دارید مثل ارتش بی سرو صدا تو پادگان ها باشه آب این کشورو ببره اصلا اونا هیچ صداشون هیچ موضعی هیچ"

این جمله تمثیل بوده و وضعیّت کشور مورد پسند امریکا را مثال می زند که همچون ارتش بدون موضع گیری در امور کشور در پادگان ها حضور داشته باشد و به دشمنان و... کار نداشته باشد. این جمله به قصد تبیین وضعیّت ارتش ایران بیان نشده، و به دلیل عدم بیان کلمه ایران بعد از کلمه ارتش، نمی توان با یقین و قاطعیّت این کلمات را به توهین به ارتش ایران تفسیر نمود، بلکه شاهد مثالی در وضعیّت مورد دلخواه آمریکا بیان شده که عمدتا در ارتش پیدا می شود، چون ارتش هیچ کشوری از جمله ایران، مجاز به ورود به عرصه های سیاسی و اعلام نظر در مواضع دشمنان و سایر امور جاری کشور نیست، لذا مثال برای وضعیّت دلخواه امریکا در ایران جهت اجرای تئوری های خود، زده شده و قصد توهین به ارتش ایران از جمله مورد استناد دستگاه قضایی و ارتش مشخص نبوده و نمی توان جمله تمثیلی را عبارت و مفهوم خاص ذهنی داده و اصرار به بیان مفهومی خاص نموده و یقین به وقوع انجام جرم توهین نمود.

قصد تقطیع کنندگان و بازنشرکنندگان دقیقا همین بوده که قبل از انتخابات ریاست جمهوری، برای اجرای تئوری های اجتماعی وترفندهای تبلیغاتی و... در ایران جهت ورود به حاکمیّت پنهان و تغییر مسیر نظام در قالب جریان اصلاحات، همچون گذشته، توان تحلیل و میزان تشخیص ردپای امریکا درعملیات درحال اجرا از سوی دشمنان اسلام و... در همه نهادها و ارگان ها و مردم و مسئولان قضایی و رسانه ها و... در برخورد با تخریب چهره انقلابی با سوابق شفاف مورد ارزیابی و شناسایی قرار دهد تا در صورت موفقیّت، نسبت به تخریب سایر شخصیّت های تأثیرگذار در بین مردم و کاهش محبوبیّت و نفوذ کلام و استفاده ابزاری از قوه قضائیه که بیش از دو دهه ابزاری سهل الوصول و آنی در این گونه موارد بوده و هست، اقدام نماید.

                                            

متأسفانه، چیزی که ارتش و دستگاه قضایی ایران را از جهت عدالت محوری و قانون مداری عینی و میزان شناسایی فوری عملیات نرم دشمن در بکارگیری افکارعمومی جهت تضعیف نیروهای انقلابی و شراکت در حذف نیروهای انقلابی و مجری ناخواسته اراده پنهان دشمنان، در موضع ضعف قرار داده است، برخورد عجولانه و پذیرش ذهنیّات القاء شده از رسانه های همسو با خارج و داخل و اقدام مورد نظر دشمنان بوده است نه جمله دکتر عباسی.

قرار فتنه گران بر بازداشت بوده، که با جنجال رسانه ای و ایجاد تردید در شخصیّت انقلابی، سناریوی از پیش تعیین شده توسّط خودی ها را در داخل کشورعملیّاتی نمودند! آیا این عملیّات، تصرّف عقل ها از راه دور در کمترین زمان ممکن توسّط دشمن داخلی و خارجی نبوده است؟

جرمی که تحقق یافته و قابل اثبات در محاکم قضایی و قانونی می باشد، جرم تهمت و نشراکاذیب و اقدام علنی تقطیع جمله با هدف تخریب شخصیّت دکتر عباسی می باشد که می توانند خود نیز از شاکیان و نیز برخی رسانه ها و اشخاص با عنوان اعاده حیثیت و نشر اکاذیب و ایراد تهمت و ایجاد مزاحمت شکایت نمایند.

علاوه بر این، نگارنده موارد متعدد زیادی از اقدام عجولانه و بدون کنکاشی لازم علمی و قانونی و صرفا با پذیرش القائات خاصّ عده ای در برنامه حذف نیروهای ارزشی انقلابی با سوء استفاده برنامه ریزی شده از عدم احاطه مسئول منصوب شده به اوضاع در بدو سمت، در قوای سه گانه به ویژه قوه قضائیه و مراکز دولتی از جمله وزارت ارشاد نقش آفرینی نموده اند، سراغ دارد.  

فیلم جملات دکتر عباسی که علت بازداشت عنوان شده است:

http://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C-3/395519-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B9%D8%AB-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%88-%D8%B4%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85


                                          

سوالاتی که قوه قضائیه و ارتش و برخی رسانه های همسو با دشمنان اسلام و انقلاب باید به مردم ولایت مدار و حافظ اسلام و انقلاب پاسخ دهد:

1-آیا تقطیع جمله علیرغم اثبات وقوع تقطیع در جمله متهم با هدف مشهود استفاده سوء از چند کلمه در مقاصد پنهان منتشرکنندگان و فاقد سوء نیت و قصد، در قوانین مجازات اسلامی  جرم تعریف شده و از مصادیق توهین و مدرک قانونی جرم می باشد؟

2- بر فرض پذیرش مصداق توهین، جمله بیان شده در 6 سال قبل بوده، چرا همان زمان مورد انتقاد شدید ارتش و سازمان قضایی نیروهای مسلح واقع نشده و ترتیب اثر نداده و فعالیّت دکتر عباسی ادامه داشته است؟ عدم اطلاع ارتش مقتدر و پرتوان و هوشیار ایران به ویژه حفاظت اطلاعات ارتش و نیز حفاظت اطلاعات سازمان قضایی که  دیدن همین موارد از جمله وظایف قانونی آنهاست بعید و غیرقابل قبول می باشد.

3- چرا قوه قضائیّه برای مجازات قضات مجرم، فقط سه سال مشمول مرور زمان تعیین کرده و با گذشت سه سال با اطاله پرونده های متعدد شکایت از بازپرس و قضات مشمول مرور زمان دانسته و امکان مجازات وجود نداشته و مجرم امنیّت کامل قضایی می یابد، ولی در مورد دکتر عباسی، علیرغم شمول مرور زمان بر فرض پذیرش توهین، نه تنها مشمول مرور زمان نشده بلکه برخلاف حقوق شهروندی و حقوق اولیّه هر محکومی که هنوز رأی محکومیّت و قطعیّت رأی صادر نشده، حکم جلب بدون زمان کافی در انجام مراحل قانونی وثیقه صادر شده است؟ 

4- چگونه علیرغم مشروط نمودن پی گیری قضایی به عذرخواهی دکتر عباسی، و انجام عمل خواسته با توضحیات کافی، و رفع شبهه پیش آمده با نامه های فرماندهان ارتش و ایشان، روز بعد به عنوان شکایت ارتش و حفاظت اطلاعات ارتش حکم جلب فوری و بازداشت انجام شده است؟

5- آیا بازداشت دکتر عباسی برنامه از پیش تعیین شده نبوده که متأسفانه سازمان قضایی نیروهای مسلح مجری انجام آن شده است؟ دو فرمانده ارتش که اقدام قضایی را نخواسته و رفع شبهه شده بود، لذا عنوان شکایت "ارتش" را نمی توان در شکایت آورد، چون دو فرمانده ارتش با نامه نگاری منتشره در عموم موضوع را رفع نمودند که ارتش تحت فرمان آنها می باشد.

6- بر فرض صحّت اتهام، مگر مدیریّت حقوقی و یا ... ارتش از دو فرمانده ارتش فرمان نمی برند که بتوانند مستقلا بدون دستور مافوق شکایت کنند؟ متن نامه های دو فرمانده بعد از عذرخواهی دکتر عباسی جز رضایت و رفع سوء تعبیر هیچ گونه اشاره ای به پیگیری قضایی ندارد.

7- آیا قرار بر بازداشت دکتر عباسی نبود که علیرغم عذرخواهی و دفاع و توضیح، و اثبات تقطیع جمله و عدم سوء نیّت و قصد توهین به ارتش، باز هم شکایت انجام و حکم جلب و بازداشت در اندک زمانی بعد از نامه ها صادر گردید؟ یعنی این جمله بهانه نبوده و دستور نانوشته بازداشت و تخریب یار انقلاب نبوده که با درایت یاران انقلاب فتنه باطل شد، ولی سازمان قضایی با تداوم بازداشت و اصرار به جرم نکرده، همچنان در پازل دشمن نقش آفرینی و موجبات ناراحتی و بدبینی و بی عدالتی را در بین فرهیختگان و مردم فراهم نموده است؟

8- دادستان نظامی جدید استان تهران (منصوب در 1395/4/29 سه شنبه) اظهار کرد ه است: "امروز هیچ چیز بدتر از بدبین کردن مردم نسبت به نیروهای مسلّح و کارگزاران حاکمیّت و ناامید کردن مردم از اجرای عدالت نیست" بازداشت دکترعباسی بدون وقوع شرعی و قانونی اتهام مذکور، هم بدبینی مردم را نسبت به سازمان قضایی نیروهای مسلّح و مسئولان ارتش فراهم و نیز ناامیدی از اجرای عدالت اسلامی را ایجاد نموده است، چرا که وظیفه همه مسئولان قضایی و ارتش، برخورد سنجیده و بازدارنده با فتنه نرم و هوشیاری در پس پرده سناریوی تخریب شخصیّت های تأثیرگذار و روشنگر از اهداف پنهان دشمنان اسلام و انقلاب بوده، که متأسفانه در زمین دشمن نقش آفرینی نمودند، و آب به آسیاب دشمن ریخته و موجبات شادمانی دشمن و رنجوری مردم ایران را فراهم نمودند.

 آنچه نباید فراموش نمود، این که مردم فهیم و پربصیرت ایران در طول تاریخ دوست و دشمن را به خوبی تشخیص داده و چند جمله بر فرض صحّت، هیچ گونه خللی بر اراده پولادین مردم ایران در مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب وارد نساخته و نخواهد ساخت، مگر در فتنه 88 بدتر از این جملات گفته نشد؟ مگر در دفاع از اسلام و انقلاب و سرکوب فتنه گران، مردم ایران 9 دی را شکل ندادند؟ این گونه تلقی از مردم ایران نیز، جفایی بر مردم  و محاسبه اشتباه و حاکمیّت و اقتدار مردم ایران در دفاع از کیان اسلام و انقلاب و کشور می باشد.

9- چرا مسئولان ارتش وسازمان قضایی به جای برخورد فرهنگی و قضایی با تقطیع کنندگان و بازنشر کنندگان فتنه گر و ممانعت از بزرگنمایی جمله تقطیع شده با هدف پنهان تخریب چهره یاران واقعی اسلام و انقلاب و جانباز جنگ تحمیلی، اقدام به بازداشت بی گناه نموده و موجبات تشویش افکار عمومی و نمایاندن اوج تنهایی مردم در برابر بی عدالتی های قوه قضائیّه که بی شمار بوده و مظلومان زیاد، نمودند؟

10- چه عواملی موجب حضور مؤثر ارتش و سازمان قضایی نیروهای مسلح در فتنه جدید پازل دشمن شد؟

11- نتایج رصد نگارنده قبل از چندین انتخابات و انتخابات پیش رو، نشانگر تکرار سناریوی سرکوب و غیرفعّال نمودن کلیه نیروهای ارزشی منتقد جریان اصلاحات و روشنگری از ترفندهای تبلیغاتی دشمن با شیوه های خلاف شرع و قانون با استفاده از پیاده نظام داخل کشور و هزینه از برخی مسئولان جهت انتخاب نامزد مورد نظر هست تا با یک تیر دونشان زنند، که این سناریو و مواردی دیگر، دقیقا اجرای همان هدف چندین ساله با چندین بار تکرار می باشد که این بارارتش و سازمان قضایی نیز نقش آفرینی نمود.

12- ریاست جمهور دو سال پیش به همه منتقدان قرارداد ژنو توهین کرده و فرهیختگان و سرمایه های علمی کشور را بی سواد و... خواند که نگارنده نیز جزو اولین ناقدین این قرارداد بود، علیرغم اعتراض و ناراحتی همه، چرا مدعیّ العموم قوه قضائیّه به جرم محرز مشهود ورود نکرده و مجرم را مجازات ننمود؟! آیا استثناپذیری جرم و مجرم و شاکی و مصونیّت صاحب منصبان برخلاف عدالت قضایی اسلام در قوه قضائیه حاکم نیست؟

13- چرا پس ازاثبات مذاکره حسن روحانی در سال 65 و تبرئه دکتر عباسی در  دادگاه در سال 94، حسن روحانی مجازات نشد و اثبات کننده مذاکرات در سال 95 به زندان رفت؟!!

14- اگر قرار باشد، هرجمله ای بنا بسلایق و فهم افراد تفسیر نموده و خلاف قانون نامیده شود، و گوینده به بند کشیده شود، پس فرق نظام جمهوری اسلامی با نظام های سلطه جو چه بوده و جایگاه نقد وانتقاد سازنده و امر به معروف و نهی از منکر دو فریضه واجب شده از سوی خدا و آزادی بیان و امنیّت پس از بیان و ... کجاست؟

15- علیرغم قانون تعریف شده، چرا سازمان قضایی نیروهای مسلح تا یک سال و نیم پیش با دادستانی کل کشور ارتباطی نداشته است؟ چرا عاملین عدم اجرای قانون مجازات وعزل نشدند؟ چرا یک جمله با تفسیر سلیقه ای و جنجالی، با ادعای اعمال قانون و رعایت حقوق شهروندی مردم! تبدیل به جرم و مجازات حبس می شود، ولی در همان سازمان، عدم اجرای قانون هیچ گونه مجازاتی در پی نداشته و ندارد؟

دادستان کل کشور اظهار داشت:" ارتباط دادستانی کل با دادسرای نظامی در قانون تعریف شده است با این حال این ارتباط تاکنون وجود نداشته و در یک سال و نیم اخیر به عهده دادستانی کل کشور قرار گرفته و این وظیفه پررنگ تر شده است. حجت الاسلام والمسلمین منتظری به اهمیت نظارت اشاره و تصریح کرد: نظارتی که دادستانی کل کشور بر عهده دادسراهای نظامی دارد طبق قانون تعریف شده و ما به دنبال این هستیم همچون دادستانی کل کشور ترکیب نظارتی را در دادسراها داشته باشیم."

16- ...

                                

 

یادداشت امیر پوردستان خطاب به حسن عباسی  ۹۵/۰۵/۱۲

... 1ـ تصویری که از جنابعالی در ذهن دلسوزان نظام وجود دارد، تصویر معلمی مهربان و انقلابی است که با آسایش و ارامش و مرخصی سالهاست وداع کرده و با کلامی آتشین و صریح، بی هیچ چشمداشتی در صحنه های دفاع از انقلاب و ولایت، خود را سپر بلا و آماج ناجوانمردی های کینه توزان انقلاب ساخته و در این راه مقدس (لاتاخذفی الله لومه لایم) را شعار خود قرار داده است.

2
ـ برادر عزیزم، خرده گرفتن به کلامی از جنابعالی به معنای نفی مجاهدت ها و شجاعت ها و استحکام شما نبود که ما خود به عنوان همسنگرتان به مراتب بیش از عزیزان نسل سوم و چهارم به آن ایثارگری ها اشراف داریم لکن دفاع از هویت و شخصیت یک سازمان، حقی طبیعی و مشروع برای افراد آن سازمان است بویژه مجموعه ای که مستقیما در سایه پرچم ولایت انجام وظیفه می کند.

3
ـ ارائه نامه تان به مجموعه ارتش جهت عذرخواهی، نشان از شجاعت در پذیرش خطا و روح بلند و انتقادپذیر جنابعالی و درس بزرگ اخلاقی برای شاگردان است که بدانند برای سلامت امور، هم باید منصفانه نقد کرد و هم شنید.

4
ـ افتخار ما و شما این است که توفیق سربازی در لشکر ولی امر مسلمین (حفظه الله) را داریم همانگونه که شما محبت خود را با عذرخواهی به برادران سربازتان نشان دادید، علاقه ما نیز کمافی السابق به جنابعالی و سایر مسئولانی که دل در گرو عشق به نظام و رهبری دارند بقوت خود باقی است.

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/611917/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D9%87-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C

 

طی نامه ای به سرلشکر صالحی؛ حسن عباسی از ارتش عذرخواهی کرد  ۹۵/۰۵/۱۱

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950511000148

اما برای شفافیت موضوع، چند نکته را به استحضار جناب عالی می رساند:

1ـ تقطیع مطالب علمی، فلسفی، روایی، و قرآنی در تاریخ همواره به عنوان یک اقدام رذیلانه مطرح بوده است؛ مانند آن که مشرکی، آیه قرآن را تقطیع می کرد که «لاتقربوا الصلوه» و نتیجه می گرفت که به نماز نزدیک نشوید؛ حال آن که این آیه قبل و بعد دارد و فهم و استنباط از آن، نیازمند در نظر داشتن همۀ آیه است.

2ـ به تبع، تقطیع «یک دقیقه ای» از جلسه 230 دوره طرح ریزی استراتژیک در افق 1414 در دانشگاه تهران، به تاریخ 1389/04/3 موسوم به کلبه کرامت نیز مصداق همان رفتار است. دورۀ طرح ریزی استراتژیک در افق 1414، مبتنی بر کلیات دانش دکترینولوژی است که در تنها کرسی نظریه پردازی مستمر علوم انسانی در سطح تهران است که از 1385 تاکنون در یک بازۀ زمانی ده ساله استمرار داشته و به توفیق الهی، اکنون به جلسۀ 650 رسیده است.

الف ـ مباحث علوم اقتدارآفرین که در این سلسله جلسات مطرح شده اند، طیف وسیعی از موضوعات را در بر دارد که نه تنها شامل مباحث سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، فلسفی، جامعه شناسی، ژئوپلتیک، ژئواستراتژیک، و ژئوکالچر است، که حوزه های روان شناسی، کلام، ارتباطات، هنر، منطق، حقوق اساسی، تاریخ، امنیت، و علوم قرآنی را در بر می گیرد. اندیشه جویان این کلاس ها تاکنون 284 پایان نامۀ دکتری و کارشناسی ارشد را در موضوعات مذکور دفاع کرده اند.

واکنش سردار جزایری به سخنان حسن عباسی درباره ارتش: به احدی اجازه اهانت به نیروهای مسلح را نمی دهیم.سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به انتشار ویدئویی سخنان یک کارشناس در فضای مجازی پیرامون ارتش گفت: هر چند این سخنان مربوط به شش سال قبل است اما محتوای آن با اصل وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح متناقض بوده و مغایر با فرامین امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر پرهیز از هرگونه سخن تفرقه افکنانه پیرامون نیروهای مسلح و مدافع کشور است.یکشنبه 10 مرداد 1395

                                                         

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در واکنش به سخنان حسن عباسی درباره ارتش گفت: دکتر حسن عباسی باید هر چه سریع تر از ارتش جمهوری اسلامی و مردم ولایت مدار ایران اسلامی عذرخواهی کند، در غیر این صورت باید در مراجع قضایی پاسخگو باشد.

وی افزود: مدیریت حقوقی نیروی زمینی دادخواستی علیه حسن عباسی تهیه کرده و بزودی وی توسط دادگاه احضار خواهد شد تا پاسخگوی اظهارات خود باشد. پوردستان ادامه داد: گفته های ایشان سخنان نسنجیده ای است که بدون شناخت و آگاهی از شرح وظایف سازمان ها و نیروها بیان شده است. جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

غلام عباس ترکی دادستان جدید تهران در مصاحبه با روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح با تأکید بر اهمیت رعایت حقوق شهروندی در دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و سایر سازمان هایی که با مردم در ارتباط هستند، گفت: امروز هیچ چیز بدتر از بدبین کردن مردم نسبت به نیروهای مسلح و کارگزاران حاکمیت و ناامید کردن مردم از اجرای عدالت نیست.1395/5/5

http://imj.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News&CategoryID=b6bf3e62-23e6-4f5b-bb23-d593b0126f43&WebPartID=dbed41f3-e0d5-4bcb-8eb5-5811602f5d23&ID=c6f3b06e-bcba-44a8-8429-f7d214f60ffc

واکنش وحید یامین پور

ماده ۱۰۵ ق.م.ا نیز مقرر کرده که جرایم تعزیری درجه شش با انقضاء پنج سال مشمول مرور زمان شده و قابل تعقیب نیست...

http://dr-abbasi.ir/11776/%d9%88%d8%a7%da%a9%d9%86%d8%b4-%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%db%8c%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%86%e2%80%8c%d9%be%d9%88%d8%b1.html 

بند 2 بخشنامه حقوق شهروندی : " محكوميتها بايد بر طبق ترتيبات قانوني و منحصر به مباشر، شريك و معاون جرم باشد و تا جرم در دادگاه صالح اثبات نشود و رأي مستدل و مستند به مواد قانوني و يا منابع فقهي معتبر  (درصورت نبودن قانون) قطعي نگرديده اصل بر برائت متهم بوده وهر كس حق دارد در پناه قانون از امنيت لازم برخوردار باشد."


                                                    

آیا این عملکرد هم از همان سازمان قضایی نیروهای مسلح که دکتر عباسی را به جرم نکرده محکوم کرده نیست؟

نمونه ای از فجايع  بازی های حزبی و نقش آفرینی در پازل دشمن در سركوب نیروهای ارزشی با شيوه هاي غيرانساني و خلاف شرع با ابزار قوه قضائیه در کشور

مشروح چندین پرونده قضایی در سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران و دادسرای عمومی مشهد و قم

طبق مشاهدات شاکی، اکثریّت متهمان حاضر در دادسرای نظامی سرباز و تعداد کمی افسربوده و تعداد متهمان با درجه بالا سروان و به ویژه سرهنگ وبالاتر بسیار کم بوده است!

شکوائیه شاکی جهت شناسايي قانوني مديريت كنندگان چندین جرم مشهود و غیرمشهود از سوی اداره ... تهران و قم و نيز مجریان در تهران و قم و مشهد با اخذ دستور قضايي به پليس فتاي تهران ارجاع شده، بعد از اطاله پرونده و عدم بررسي كارشناسي گوشي و لپ تاپ و ايميل و وبلاگ؛ علاوه بر ساير تخلف ها؛ اقدام به اعلام گزارش خلاف واقع به شعبه ... بازپرسي دادسراي رايانه اي ناحيه 31 و موجب مختومه شدن پرونده به جهت استناد به  گزارش خلاف واقع از مرجع قانونی شدند.

به دليل تداوم اخلال در ابزارهاي فضاي مجازي و سرقت اطلاعات شغلي و ایجاد انواع ناامنی به نیروی ارزشی با شغل خاص که کلیه مسئولان قضائی و انتظامی و اطلاعات کشور؛ وظیفه  قانونی تأمین امنیّت آنها را به عهده دارند، از كليه عوامل دخيل در موارد خلاف قانون علني مذکور در ذیل، به سازمان قضايي نيروهاي مسلّح شكايت و بعد از دوماه معطلي و اعلام عدم ثبت چنين پرونده اي، بعد از پی گیرهای متعدد، بالاخره محلّ مسكوت ماندن پرونده شعبه ... بازپرسي به شماره ....  به مدت يك ماه و قبل از آن نامعلوم بر شاکی؛ مشخص و پس از حضور در شعبه  جهت پیگیری از وضعیّـت پرونده شکایت از چندین مرجع قانونی  در حیطه وظایف سازمان قضایی نیروهای مسلّح،  فاجعه ای بيشتر و اسفبار تر از وضعيّت قوه قضائيه و مقررات نامعقول و نیز نانوشته  و نيز بازرسي ناجا و پليس فتا معلوم گرديد. پرونده بدون اخذ متن شكوائيه و مدارك پرونده در روز ثبت شكايت در دبيرخانه رسيدگي!!سازمان قضایی، در رأي صادره توسّط بازپرس مربوطه به استناد " رسيدگي به همين موضوع! در دادسراي رايانه اي "  که بازپرس سازمان قضایی نیروهای مسلح! شكايت شاکی  و رأي آن را كشف كرده بود!!! اين شكايت را ردّ نموده است.

لازم به ذكر است كه موضوع دادسراي رايانه اي، تجهيزات و ابزار رايانه اي و فضای مجازی بوده ولی موضوع شکایت در سازمان قضايي نیروهای مسلح تهران، شکایت از چندين سروان و سرهنگ پليس فتا و كلانتري ... مشهد و پليس آگاهي مشهد و اداره ... قم بوده است. سه مورد اخير كاملا مسكوت و حتّي از رأي صادره  نيز حذف شده است!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                کوری عصاکش کوری دیگر!

صرف نظر از وضعيّت موجود قضاوت و عدالت و نحوه رسيدگي و... در قوه قضائيه؛ طبق مقررات فعلي درصورت تخلف و جرم ضابطين قضايي در پرونده؛ قاضي همان پرونده مكلّف به رسيدگي به جرم نيروهاي مسلح نیز مي باشد!!

خود پازپرس شعبه ... دادسراي رايانه اي به شاکی گفته: از رايانه و...سردرنمي آورد، لذا مجبور است به گزارش پليس فتا استناد كند.  قاضي كه تخصص در موضوع پرونده ندارد؛  طبق مقررات موجود قوه قضائیّه! بايد تمام قوانين و مقررات نيروي انتظامي را هم بداند تا به جرم و تخلّف پليس در رده های بالا رسيدگي و عادلانه قضاوت نماید!! مثال چنين قضاوتي كوري عصاكش كور ديگر هست.
پس از اعلام شكايت از پازپرس به بازرسي سازمان قضايي نیروهای مسلح و درخواست رسيدگي با اخذ مدارك؛ عدم امكان قانوني ابطال رأي صادرشده!! اعلام و شاکی  ملزم به اعتراض به رأي فاقد اعمال مراحل رسیدگی قانونی!!شده است.

مدير دفتر شعبه مذکور با برخوردی تند و بی احترامی، از دادن رأي امتناع و درخواست نوشتن اعتراض را داشته!! و باز با گفتن به دادستان و قاضي! رأي و پرونده جهت مطالعه در اختيار شاکی قرار می گیرد تا از فاجعه اي كه  زير پرچم اسلام و نظام جمهوری اسلامی و عدالت قضايي و انواع حقوق شهروندی و قوانین جاری کشور و ... واقع شده بود مطلّع گردد.

شاکی در تورق پرونده به نامه اي با دو بار قيد كلمه محرمانه در بالا و پايين صفحه! ( محرمانه فقط از شاکی) برمی خورد كه نامه به شماره  ... به تاريخ 10/7/91 از بازرسي ...  ناجا با امضا از سوي سرهنگ پاسدار ... از طرف سرتيپ ... پاسدار .... به بازپرس ارسال و اين جمله نوشته شده بود: " در بررسي مشاوران و در مصاحبه !! گفته است (منظور شاکی) من عضو لشكر ولي فقيه ام ارتش صهيونيسم مرا تهديد مي كند و مي خواهند به من آسيب برسانند؛ از طريق كيبرد اشعه ارسال مي دارند؛ به نظرمي رسد وي دچار توهّمات روحي و اختلالات رواني مي باشد لذا پيشنهاد مي شود سلامت رواني  خانم ...  با اعزام وي به مرجع ذيصلاح مورد ارزيابي قرار گيرد"

بنا بوده به محض حضور شاکی از چندین سرتیپ و سرهنگ و ... در محل شعبه ... دادسرای نظامی! به بیمارستان روانی (عملا بازداشت در بیمارستان روانی!)  منتقل گردد!!!! 

عدالت قضایی کجا جا مانده است؟!

قبلا در پی گیری شکایت از بازرسی ... ناجا، با تماس تلفنی، شاکی را جهت حضور در جلسه رسیدگی در تهران دعوت و شاکی با دو مشاور!! و سرهنگ بازرسی و یک بازرس دیگر در اتاق که نزدیک محل ورود به ساختمان ناجا بود روبرو می شود، آنها همگی مطمئن از بیماری روانی! شاکی سوالاتی مبنی بر اثبات آن می کنند که شاکی زیرک و متبحّر در مشاوره و روان شناسی و... به تبانی و هدف  تخریب شخصیّت و اقدام  قانونی!!! در اثبات روان پریشی شاکی!!! پی برده و با پرسیدن اسم دو مشاور و مأمور داخل اتاق کنار در ورودی و بیان نحوه تشخیص بیماری روانی و عدم توان علمی تشخیص آنها، با اشاره به یکدیگر و مشاوران به علامت سلامتی شاکی، تعدادی مأمور حاضر در بیرون در!! و نیز مأمور حاضر در اتاق با حالت پشیمانی و نگران از شکایت شاکی، بلافاصله محل را ترک و با رفتن آنها و ادامه اعتراض و اصرار شاکی بر معرّفی دو مشاور با لباس شخصی، آنها  نیز اتاق را ترک می کنند و سرهنگ ... بازرسی ... تماس گرفته با شاکی برای پیشگیری از شکایت مجدد شاکی از حاضران آن جلسه، از در پذیرش محقّ بودن شاکی و رسیدگی!! در می آید. جمله مذکور در پرونده از سوی امضاکننده فوق مبنی بر بررسی مشاوران و مصاحبه!! اشاره به همین جلسه دارد!!

بازپرس شعبه ... قبل از حضور شاکی، بر اساس مستندات!!!  مذکور در فوق منتظر مشاهده فردی دیوانه و روان پریش بوده، ولی به محض روبرو شدن با وی، نه تنها به سلامتی کامل روانی شاکی پی برده، بلکه متوجه عقل سلیم و توان علمی بالا و غیرقابل نفوذ و خریداری و محکم در برابر ظلم و... را فهمیده و با اعلام بی اطلاعی از وضعیّت شاکی و عدم حضور وی!! با پشیمانی مشهود و تلاش بر جلب رضایت شاکی از خود، پرونده را در اختیار وی قرار داده که مدیر دفتر طبق هماهنگی قبلی مجرمان با وی،  داد زدن سر شاکی روان پریش از نظر وی!! مانع مطالعه پرونده شده تا متن فوق را نبیند!! با تذکر بازپرس توجیه می شود که مراقب رفتار خود باشد که شکایت از وی هم اضافه نشود!
يادش به خير اين اصل 22 قانون اساسي سالهاست متروك مانده و مسئولان نظام جمهوری اسلامی نداي پرچم اسلام و عدالت و حقوق شهروندي و وعده انواع حقوق را مي دهند!!
"حيثيت، جان، مال، حقوق، مسكن و شغل اشخاص از تعرض مصون است مگر در مواردي كه قانون تجويز كند. "
اصل 40 قانون اساسی :
"هيچ كس نميتواند اعمال حق خويش را وسيله اضرار به غير يا تجاوز به منافع عمومي قرار دهد."

شاکی بدون اطلاع از نامه مذکور و اقدام هماهنگ شده در انتقال وی به بیمارستان روانی!! به دلیل امتناع از اخذ مدارک حین ثبت شکایت در دبیرخانه، مداركي حاوي جرائم انجام شده در كلانتري ... و پليس آگاهي مشهد مبني بر مفقودي شاکی!!  و اداره ... در جهت تخريب و پرونده سازي عليه وی و عكس و مشخصات يكي از مخبران اداره ... مشهد و يكي ازحاميان مالي و هدایتگر در تباني و تطميع و... را كه دقيقا رمزگشاي  جملات سرهنگ و سرتيپ تهي از ايمان وعقل سليم؛ ضعيف النفس در ايفاي وظايف قانوني خود بود، تحويل می دهد.
روش هميشگي منكران و معاندان با حقّ، زير سوال بردن عقل اهل حقّ بوده كه اولين قربانيان پيامبران الهی بوده ا ست که  در آیه 27 سوره  الشعراء "قَالَ إِنَّ رَسُولَكُمُ الَّذِي أُرْسِلَ إِلَيْكُمْ لَمَجْنُونٌ" فرعون گفت: این رسولی که به سوی شما به رسالت فرستاده شده سخت دیوانه است" مجنون خواندن حضرت موسی علیه السلام توسط فرعون و نیز نسبت جنون و خیال پردازی به پیامبر اسلام داده اند که خداوند حکیم نیز در آیه  36 سوره صافات  به آن اشاره فرموده است:

 "وَيَقُولُونَ أَئِنَّا لَتَارِكُوا آلِهَتِنَا لِشَاعِرٍ مَّجْنُونٍ"  "کفار پیامبر را شاعر جن زده معرفی می کردند"

 به قول يكي از نااميدان منزوي در مرجع قانونی ...، با طعنه به شاکی مدافع ولایت فقیه گفته " يك رهبرمان نائب امام زمان است ديگري سردار سازندگي مشكلي نداريم!!"
در تلاش به شناسايي قانوني متهمان مجري در قم جهت ختم انواع آزار و اذيت و اخلال در امور شغلي و سرقت اطلاعات نيز پس از ثبت شكايت پرونده هك لپ تاپ و ... به شماره ...  و نيز رايت و فروش سي دي شاکی با متهم معلوم؛ به شماره ... در دادسراي قم نيز پرونده رايت سي دي ثبت ولي پرونده لپ تاپ بدون ارجاع به شعبه با اعمال نظر اقاي ... و...  با دستور شفاهي به پليس فتا...  مبني بر نگهداري پرونده و به نظر رسيدن با پرونده سي دي مسكوت و پس از پي گيري شاکی از طریق ... قضايي آقاي ... در12/8/91 دستور كتبي مبني  بر نگه داري پرونده و به نظررسيدن با پرونده ديگر نزديك دوماه مانع اقدام قضايي در هر دو  پرونده می شود!!                               دی ماه   91                    

آنچه هويداست، تحقق مثال نمك  و گنديده شدن و بوي آن در عملكرد عینی و ضعيف مرجع قضایی و قانونی  نمایان و درايجاد و ترويج انواع فساد اداري و... نقش تعيين كننده داشته است.
 اما فاجعه عظيم تر اين كه،
طبق بررسي  و رصد نگارنده؛ و وضعيّت فعلي اخلال در رايانه و ايميل ها و سايت و وبلاگ ها و ایجاد انواع ناامنی بر نيروهاي ارزشي؛ بسياري از عوامل و مراكز و...  مؤثر در جريان انتخابات و مدافعان اسلام و انقلاب به نحوي ساكت و يا بسیاری به ظاهر اصول گرا همراه با جريان اصلاحات شده اند ؛ لذا، براندازي خاموش  فرهنگی  با برنامه ريزي داخل و خارج از كشور در حال جریان هست. تركيب مجلس شورای اسلامی نيز همچون مجلس هشتم و نهم كاملا در همسويي با جريان اصلاحات دست چين شده است.

                               

بی نتیجه و مسکوت! ماندن توسّل به انواع مراجع قانونی از سوی شاکی در احقاق حقّ و مجازات مجرمین

شکایت در دبیرخانه نظارت بر حقوق شهروندی از سازمان قضایی نیروهای مسلح و پلیس فتای تهران و قم و نیز سرهنگ پاسدار ...  به شماره ...  در تاریخ 19/9/93 تاکنون در حال بررسی هست! این دبیرخانه صرفا مصرف تبلیغاتی برای ریاست قوه قضائیه جهت اثبات اعاده حقوق مردم البته فقط در کلام، ولی با استفاده از بودجه بیت المال راه اندازی شده و حرف ها قشنگ، ولی خبری از عدالت و احقاق حقوق شهروندان نیست. ظاهرا نیروهای واقعا ارزشی مدافع اسلام و انقلاب جزو شهروندان محاسبه نشده اند!!!

سازمان بازرسی کل کشور به تاریخ 25/11/92 به شماره ... کارشناس مربوطه  آقای ... با شاکی تماس گرفته و 20/3/93 به جواب اعتراض شده، ولی تاکنون بی جواب مانده و تبعیض و استثناپذیری جرم و مجرم همچنان نقش آفرینی می کند!

 شکوائیه ها و عدم رسیدگی قانونی در سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران

.../91  در تاریخ 20/9/1391

شماره  .../7 به تاریخ 26/9/91 این پرونده در پی گیری شاکی زیرک، از علت عدم رسیدگی، اصل شکوائیه از دفتر ... (مسئول ارشد قضایی) سازمان قضایی نیروهای مسلح با ثبت محرمانه پیدا شده است. مسئول دفتر بعد از گشتن همه اتاق با پیدا شدن شکوائیه در کشوی میز خود اظهار تعجب و بی اطلاعی نموده و اعلام کرده(مسئول ارشد قضایی) ...  ثبت محرمانه نموده! لذا هیچ جا رسیدگی نشده است!

شماره  .../91 به تاریخ 10/10/91 از سرهنگ پاسدار...  به شماره ...  در  شعبه ... دادگاه سازمان قضایی

یکی از عوامل مجری اخلال در امور شغلی و شخصی مخابرات قم بوده  که آقای ... از مرجع قضایی  قم تلاش زیادی بر پنهان ماندن اعمال مجرمانه مخابرات ایران و قم که تاکنون نیز تداوم دارد؛ داشته است. تبرئه پرونده ها نیز با دستور ایشان بود. بازپرس پرونده در دادسرای عمومی قم، خود به شاکی اعلام نموده "هرچه ... (مرجع قضایی) بگوید همان را می نویسم و کاری به پرونده ندارم"!!

همچنین؛ به دلیل پذیرش گزارش با توسّل به تبانی  از سوی معاونت کلانتری ... مشهد و نیز اداره ... دائره مبارزه با جرائم ... و واحد ... به ویژه ریاست اداره ... آقای سرهنگ ...  که در سال 84 نیز برگ اعلام مفقودی از سوی وی به جای معاون آگاهی امضا شده؛ و گزارش دهنده با توسّل به تبانی و... اعلام گزارش خلاف نموده است. جرائم مذکور از بازرسی آگاهی مشهد پی گیری و با اعمال نفوذ مجرمان پرونده در شعبه ... دادسرای عمومی مشهد، پس از اعلام اقدام از سوی ریاست آگاهی و بازرسی، اقدام به کسب اطلاعات دقیق تر با دستور مجرمان پرونده مذکور، در خصوص محل حضور و درآمد و... شاکی از سوی بازرسی آگاهی، نمودند تا کمترین مسیر باقی مانده در کسب درآمد و امنیّت و... نیز مسدود گردد که شد!!

چرا و چگونه مجرمان پرونده قضایی، مافوق مرجع قضایی و قانونی و انتظامی شدند؟

چرا در قوه قضائیه و زیرمجموعه آن، نامه نگاری و دیوان سالاری جایگزین رسیدگی شرعی و قانونی در اثبات وقوع جرم شده است؟

 شکوائیه مذکور مجدد در دبیرخانه نظارت بر حقوق شهروندی به شماره ... به تاریخ 19/9/93 طرح و نبودن موضوع در حیطه وظایف حقوق شهروندی!! اعلام شد.

همچنین در سازمان بازرسی کل کشور به شماره .... در سال 92 اعلام و در 20/3/93 اعتراض به جواب ارسال گردید.

         ...   تاريخ ثبت شكايت: 1392/11/25

شكايت شما از سوي دفتر رسيدگي به شكايات دستگاه مربوط مجدداً وارد دانسته نشده است و آن دفتر پاسخ خود را به شرح ذيل ارائه نمود:

به استحضار مي رساند: پاسخ طي نامه شماره ... مورخه 11/04/93 به بازرسي كل كشور ارسال گرديد.

دومین اعتراض ارسال گردید.                                                          

شکایت از نامبردگان در سازمان قضایی نیروهای مسلح با حذف شکایت و تبانی بازپرس شعبه ... این سازمان، همچنان مسکوت و بدون مجازات مجرمین پیدا و پنهان پرونده و احقاق حقّ شاکی مانده است! وصدای مدعیان انواع حقوق شهروندی و گزارش عملکرد خود به خودشان بلندتر!

                                               

موارد ذیل در خلاف واقع بودن گزارش و اثبات تبانی و... با پلیس آگاهی مشهد؛ جهت شناسایی کلیه عوامل دخیل در موضوع و معرّفی به دادسرای نظامی نیروهای مسلح و نیز دادسرای عمومی به دلیل پخش برگ مفقودی در سه شهر مشهد و قم و تهران در مراکز وافراد مورد همکاری و ارتباط با شاکی، جهت انجام تخریب شخصیّت و تهمت و توهین و نشراکاذیب و قطع امکانات و اخلال در امور شغلی و شخصی و ... با هدف  ممانعت از فعالیت های شغلی و علمی و ...؛ به شرح ذیل می باشد:

1-استفاده ازعکس مجعول بدحجاب متضاد با حجاب شاکی، جهت اثبات کلاهبرداری والقاء متظاهربه دین داری وسوءاخلاق و فساد و...

شاکی!(گزارش دهنده) از مفقودی در کلانتری و ...، نداشتن عکس را اعلام نموده ولی از عکس مجعول استفاده کرده است. همچنین علاوه بر دوخال علامت مشخصه  در صورت، سن عکس الصاق شده به برگ اعلام مفقودی؛ مجعول بودن عکس را نیز ثابت می کند. عکس بین 28 و29 ساله ولی سن اعلام شده به پلیس 45سال می باشد.

2- دو دلیل متضاد در علت مفقودی مبنی بر اغفال و بدهی بسیار بالا جهت فضاسازی واثبات فساد اخلاقی و فراری و مجهول المکان جلوه دادن برای اعلام متعدد به مراجع قضایی جهت تصاحب قانونی!!! اموال شاکی و ترور و تخریب شخصیت.

 3- 12 سطرآخر نامه به ریاست آگاهی از سوی گزارش دهنده کاملا دروغ بوده ولی بقیه اطلاعات شغلی شاکی درست بوده که به طور طبیعی و قانونی نباید از آنها مطلّع باشد؛ ولی حتی رقم ها و اسامی و موضوع را کاملا درست ولی با تاریخ ساختگی نوشته است. بنابر شواهد و مدارک دیگر از سال83 حاکی از تبانی وهمکاری مجرمان پرونده های مذکور و گزارش دهنده با هدایت عوامل دیگر در ایجاد مزاحمت و اجرای صحنه سازی ترور و سناریوی دسیسه چینی و تخریب شخصیّت و پرونده سازی با ابزار قوه قضائیه و ... در حذف شاکی از مشهد برای همیشه و تصاحب اموال منقول و نیزغیرمنقول با جعل سند ملکی و شکایات واهی با تبانی وهمکاری شورای حل اختلاف و دادگستری مشهد؛ و نیز با ترورشخصیت؛ قطع کلیه درآمدها و ایجاد مشکلات مالی با هدف قطع فعالیت های علمی؛ هدف اصلی دستوردهندگان اقدام مذکور بوده است.

4-گزارش دهنده در فضای موجود فساد اداری رو به افزایش وآماده جرم؛ با هدایت عوامل نفوذی در قوه قضائیه و مراکزدولتی و... مرتکب اعمال خلاف قانون زیادی بنابر شواهد و مدارک ازسال 74 شده  لذا، وی از پلیس وکلانتری به دلیل جرائم متعدد هراس زیادی دارد؛ و بدون اطمینان ازعدم وجود حکم بازداشت وی؛ درآگاهی و کلانتری ... حتی رفتن به اطراف این مکان ها نیز محال بوده است. چنانچه وی هنگام مواجه با مامور کلانتری درسال 86 در شکایت ازمزاحمت های وی اسم و حضور خود در منزل را بعد از دیدن مامور انکارکرده و بسیارترسوست ؛ اگرشجاعت پیداکرده صرفا همکاری بسیاری از عوامل در داخل پلیس و دادگستری و... بوده است. البته به دلیل عدم همکاری سرهنگ ... در بررسی از صحّت حضور وی در آگاهی؛ حضور وی به دلیل مذکور بر شاکی محرزنشده است. وی مجری منوّیات برنامه ریزی شده عده ای از رؤسا و مهره های جریان اصلاحات و... بوده که متن نامه وی به ریاست آگاهی و سوابق و توان اندک وی در نامه نوشتن و مطالب ضد و نقیض؛ حاکی از هماهنگی قبلی در تنظیم متن گزارش نیز می باشد.

دو احتمال مبنی بر این که پلیس خیلی گیج بوده و تناقض های آشکار و شخصیّت غیرطبیعی مبتلا به بیماری پارانوئید (سوءظنی و حسادت در حدّ قتل و...) گزارش دهنده را نفهمیده یا تبانی کرده اند.احتمال اول 5/99منتفی است؛ چون پلیس ظاهرا متخصص بوده وچند مسئول برگ اعلام مفقودی را امضا کرده است! لذا تبانی قطعی هست. برگ مفقودی؛ مدرک قانونی مجهول المکان بودن در پرونده جعل و وقف غیرقانونی و کلاهبرداری و کسب مال از طریق نامشروع  و بسیاری از شکایات واهی و زورگیری مالی و ... بوده و به استناد همین برگ در روزنامه حمایت نیز تخریب و هتک حرمت و نشر اکاذیب و اعلام وجود پرونده قضایی بدون وقوع جرم! در شورای حل اختلاف و دادگاه ... مشهد انجام شده است.

5- سرهنگ ... به شدت از همکاری در بررسی از گزارش خلاف واقع که شاکی معترض به اقدام پلیس بوده امتناع نموده و به الزام رئیس پلیس و از بازرسی سروان...؛ کپی کم رنگ غیرقابل نفی و اثبات عکس، ولی با اسم مشخص شاکی را داده که با الزام سروان ... کپی کمی پررنگ را نیز ارائه نموده است.البته در برابراعتراض شاکی متدین و محجبّه به پذیرش بدون دقت کافی؛ و بازی با زندگی و آبروی افراد؛ سرهنگ ... با نهایت بی ادبی و توهین و گستاخی و عدم رعایت حضور شاکی خانم و بی توجهی و بی حرمتی مجدد به خانم محجبّه گفته:" برخی مفقودی ها را در پارتی گرفتیم از منزل فرار کرده بودن"!! وی نیز علیرغم توهین و تهمت و... علنی به شاکی و ظلم مجدد، همچنان آزاد و بدون مجازات با شیوه های خلاف قانون در فوق می باشد.

علیرغم دستور قضایی بازپرس شعبه ... دادسرای عمومی مشهد مبنی برارسال کلیه اوراق پرونده به شعبه جهت پرونده وارائه به شاکی؛ تا چند روز از ارسال امتناع و بعد از اعلام شاکی به بازرسی والزام ایشان؛ با پاکت در باز!! بدون مهر و فقط  برخی اوراق با کپی بسیار کم رنگ ولی پررنگ بودن اسم شاکی که در برخی اوراق با نوشته های ناپیدا نمود.این برگها سالها از شاکی همچون اسرار نظامی پنهان شده وسرهنگ ...  نیزهمین را ادامه داد! و شکایت در سازمان قضایی نیروهای مسلح به همان درد لاعلاج سوگیری در قضاوت و استثناپذیری جرم و مجرم و شاکی دچار شد.                      6/10/94                      

آنچه مایه تأسف است؛ بی توجّهی به تبعات مقررات موجود وعدم ارتباط با محققان جهت بازنگری در قوانین و مقررات و کاهش تبعات و محرز شدن امکان استفاده ابزاری از پلیس متخصص! وحضور مجری قانون در دسیسه چینی علیه مردم است که به لحاظ قانونی باید حافظ امنیت باشد!!     

 به دلیل هماهنگی کامل و تبانی و... با سایر مراجع قضایی در خلاصی همه مجرمان چندین پرونده قضایی، شکایت شاکی از متهمان پرونده در دادسرای عمومی مشهد، و امتناع بازپرس شعبه ... آقای ... از اقدام قضایی نسبت به  پرونده شماره ... مبنی بر گزارش خلاف واقع مفقودی شاکی با ارائه عکس مجعول به پلیس آگاهی مشهد از بازپرس پرونده مذکور و سایر عوامل دخیل در تبانی بازپرس با متهمان موضوع مذکور از بازپرس در دادسرای انتظامی قضات شکایت ولی برخلاف شرع و قانون تبرئه شده است!! این پرونده از اواخر سال 89 مفتوح و بارها با ناپدید شدن مدارک مجرمیّت از پرونده، مجرمان پیدا و پنهان پرونده تبرئه شده اند!! ولی شاکی بارها با ارائه مدارک مجرمیّت به مقام بالاتر قضایی پرونده را به جریان انداخته که خود مجرمان با همکاری صمیمانه قوه قضائیه و ... تولید کرده و با مراقبت شدید و تطمیع و... تلاش وافر به عدم دسترسی شاکی داشته اند،همچنان این وضعیّت در حال تداوم، و آبرو و زندگی و اموال شاکی  جهت ساقط کردن از زندگی بر بسیاری حلال و مباح گردیده است!

علیرغم تلاش شاکی به ملاقات با فرمانده نیروی انتظامی کشور آقای احمدی مقدم و نیز ریاست سازمان قضایی نیروهای مسلّح و ... موفق به ملاقات نشده و با ممانعت از ورود به ساختمان، شکوائیه دم در ورودی به ساختمان فرماندهی نیروی انتظامی تحویل ولی بی نتیجه ماند. موضوع به کلیه مسئولان ذیربط اعلام ولی تاکنون بی نتیجه و مسکوت مانده است.

این وضعیّت یعنی عدالت قضایی و حفظ حقوق شهروندی از نوع وارونه! و حاکمیّت استثناپذیری جرم و مجرم و شاکی و استفاده ابزاری از قانون و مراکز قانونی و توجیه و تفسیر قانون به نفع عده ای صاحب منصب و قدرت نما و ارثیه پدری انگاشتن کشور و ... در برخورد با نیروهای ارزشی مستقل و تبعات ناشی از روشنگری از انبوه جرائم و ... در عملکرد جریان اصلاحات و خواص برخی مسئولان ارشد نظام و... در مناصب و مدیریت های کلان متعدد در 20 سال گذشته و وضعیّت اسفبار و عدم آزادی پس از بیان آمران به معروف و ناهیان از منکر در کشور.

                                      

کلیه مدارک در خصوص پرونده های شاکی مذکور در اختیار نگارنده می باشد.


برخی  مطالب مرتبط :

نامه ی تقدیر استاد حسن عباسی به جوانانِ انقلابی فعال در فضای سایبر در ماجرای بازداشتِ ۱۳ مرداد ۱۳۹۵


http://dr-abbasi.ir/11988/%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%D8%AA%D9%82%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7.html

آزادی در وقت اضافه

http://dr-abbasi.ir/11978/%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D9%82%D8%AA-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87.html

نظر حقوقی وکلای استاد حسن عباسی درباره ی بازداشت وی در ۱۳ مرداد ۱۳۹۵

http://dr-abbasi.ir/11983/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82%DB%8C-%D9%88%DA%A9%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7.html


اطلاعیه اندیشکده درباره مطالبه انبوه افکار عمومی برای آزادی استاد عباسی

http://dr-abbasi.ir/11981/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%DA%A9%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%87.html

تبرئه حسن عباسی از شکایت رئیس جمهور / عباسی: اسناد 400 صفحه ای مذاکرات روحانی با فردی اسرائیلی را به دادگاه ارائه دادیم

http://www.598.ir/fa/news/350063/%D8%AA%D8%A8%D8%B1%D8%A6%D9%87-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%A7%D8%AF-400-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%85

در مراسمی با حضور دادستان کل کشور، دادستان جدید نظامی استان تهران معرفی شد.

http://imj.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=b6bf3e62-23e6-4f5b-bb23-d593b0126f43&WebPartID=1804e475-599f-46b0-89b1-81f2ea578776&ID=2661505f-e2e0-476e-ad6b-31f01f29a04a

سازمان قضایی، قربانی تقطیع

http://dr-abbasi.ir/11968/%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%82%d8%b6%d8%a7%db%8c%db%8c%d8%8c-%d9%82%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%aa%d9%82%d8%b7%db%8c%d8%b9.html

افشاگری دکترحسن عباسی از اقتصاد غربی در ایران و...

http://mansurevatani.ir/index.aspx?pid=124&Id=3251

واکنش سعید قاسمی ۲

http://dr-abbasi.ir/11965/%d9%88%d8%a7%da%a9%d9%86%d8%b4-%d8%b3%d8%b9%db%8c%d8%af-%d9%82%d8%a7%d8%b3%d9%85%db%8c-2.html

واکنش علی اکبر رائفی پور

http://dr-abbasi.ir/11833/%d9%88%d8%a7%da%a9%d9%86%d8%b4-%d8%b9%d9%84%db%8c%e2%80%8c%d8%a7%da%a9%d8%a8%d8%b1-%d8%b1%d8%a7%d8%a6%d9%81%db%8c%e2%80%8c%d9%be%d9%88%d8%b1.html

حسن عباسی در زندان، دزدان بیت المال آزاد!

http://www.598.ir/fa/news/387400/%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%84-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF

آیا باید منتظر شکایت نیروهای مسلح از ظریف بود؟ +فیلم

http://www.rajanews.com/news/249942/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%B1-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%AD-%D8%A7%D8%B2-%D8%B8%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%9F-%D8%B8%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%DA%A9%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9

جرم عباسی سنگین تر است یا حسین فریدون !؟

http://www.rajanews.com/news/249929/%D8%AC%D8%B1%D9%85-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DB%8C%D8%A7-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%9F

و نیز    http://www.bibaknews.com/707357/%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86.html

*حاج سعید قاسمی در واکنش به بازداشت استاد حسن عباسی:

http://net.tebyan.net/rahele313#c=WallContent&q=cGlkPTE1NjY0MCZ3YWxsaWQ9cmFoZWxlMzEzJnZpZXdzdGF0dXM9V2FsbCY:&z=LnBhZ2VfY2VudGVyX2JvZHk:&m=aHRtbA::&s=MC4yNzUx

غلام عباس ترکی در مصاحبه با روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح با تأکید بر اهمیت رعایت حقوق شهروندی در دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و سایر سازمان هایی که با مردم در ارتباط هستند، گفت: امروز هیچ چیز بدتر از بدبین کردن مردم نسبت به نیروهای مسلح و کارگزاران حاکمیت و ناامید کردن مردم از اجرای عدالت نیست.1395/5/5 سه شنبه

http://imj.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News&CategoryID=b6bf3e62-23e6-4f5b-bb23-d593b0126f43&WebPartID=dbed41f3-e0d5-4bcb-8eb5-5811602f5d23&ID=c6f3b06e-bcba-44a8-8429-f7d214f60ffc

عذر خواهی حسن عباسی از ارتش

http://www.isna.ir/news/95050106081/%D8%B9%D8%B0%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4

 

نگاهی متفاوت به ماجرای حسن عباسی

http://www.isna.ir/news/95050108562/%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C

 

برای رسیدگی به پرونده «علی مطهری» در انتظار تصمیم دیوان عالی هستیم

http://www.isna.ir/news/95050108547/%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%B5%D9%85%DB%8C%D9%85-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C

دکتر حسن عباسی  http://dr-abbasi.ir/     تکذیب خبر خودداری استاد عباسی از عدم تودیع وثیقه

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر

http://dr-abbasi.ir/11664/%d8%a8%db%8c%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%87-%d8%a8%d8%b3%db%8c%d8%ac-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%d8%ac%d9%88%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%85%d9%84%d8%a7%db%8c%d8%b1.html

تکذیب خبر اتهام تحریف شده ی استاد عباسی

http://dr-abbasi.ir/11754/%d8%aa%da%a9%d8%b0%db%8c%d8%a8-%d8%ae%d8%a8%d8%b1-%d8%a7%d8%aa%d9%87%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%ad%d8%b1%db%8c%d9%81%e2%80%8c%d8%b4%d8%af%d9%87%e2%80%8c%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af-%d8%b9%d8%a8.html

بخشنامه حقوق شهروندي

http://hoghooghshahrvandi.ir/%d9%82%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%86-%d8%ad%d9%82%d9%88%d9%82-%d8%b4%d9%87%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%af%db%8c/%d8%a8%d8%ae%d8%b4%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d9%87%d8%a7

http://www.598.ir/fa/news/387624/%D9%88%D9%82%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%87%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%86%D8%AF

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی