کد خبر : 90369

اهداف پس پرده اصرار بر تنّزل سطح شرائط اعضای خبرگان رهبری در دوره جدید چیست؟

آیا تنزل شرائط علمی اعضای مجلس خبرگان رهبری در راستای اجرای عملیات حذف عملی و سپس قانونی ولایت فقیه در مجلس شورای اسلامی نیست؟


آیا تنزل شرائط علمی اعضای مجلس خبرگان رهبری در راستای اجرای عملیات حذف عملی و سپس قانونی ولایت فقیه در مجلس شورای اسلامی نیست؟

اصل 5 قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی
(1)" در زمان غيب حضرت ولي عصر "عجل الله تعالي فرجه" در جمهوري اسلامي ايران و ولايت امر و امامت امت بر عهده فقيه عادل و با تقوي، آگاه به زمان، شجاع، مدير و مدبر است كه طبق اصل يكصد و هفتم عهده‏دار آن مي گردد."

آیا تشخیص فقیه عادل جز این است که تشخیص دهنده باید خود فقیه وعادل بوده باشد و محاط بر صفات فقاهت و عدالت، تا توان تشخیص مصداق ولایت فقیه را داشته باشد؟
  آیا قرار است هدف پشت پرده آسان سازی ورود به مجلس خبرگان رهبری، مبنی برمحل اجرای نقشه شکست خورده شوم فتنه 88 در حذف ولایت فقیه عملیاتی شده و در پی آن، براندازی نظام جمهوری اسلامی که ولایت فقیه ستون استوار نظام اسلامی هست، برچیده شود؟ 
آیا در حوزه های علمیّه شرائط احراز فقاهت و اجتهاد نیز تنزّل یافته است؟
  آیا این چنین تفسیری در زمان تأئید صلاحیت نامزدهای مجلس خبرگان، استفاده از موج سواری وفشار بر شواری نگهبان با موج تبلیغاتی رسانه ای و... نیست تا مهره های تعیین شده  وارد مجلس خبرگان رهبری گردند؟
 به هوش باشیم که هنوز سران فتنه مجازات نشده و بدین جهت ریشه فتنه همچنان باقی و دشمنان اسلام همچنان در پی اجرای اهداف خود همچون فتنه سال 88 از طریق پیاده نظام خودی در کشور هستند. بصیرت اعضای شورای نگهبان و بیداری مردم نقش تعیین کننده درشکست مجدد اهداف دشمنان داخلی و خارجی اسلام و انقلاب خواهد داشت.
کسانی را که تلاش وافر در تنزّل شرائط عضویت مجلس خبرگان رهبری دارند بشناسایم تا در تشخیص پیاده نظام بیگانه در سرزمین خودی دچار اشتباه نگردیم. اکنون روز امتحان مسئولین و مردم است. 
مبادا مسئولین در امتحان از مردم همچون بسیاری حوادث و فتنه ها عقب بمانند.

خدایا صاحب عصر را برسان تا جنگ زر و زور و قدرت به پایان رسد.

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی