کد خبر : 84574

آیا این اقدامات برای کسب نتیجه فعلی برجام نبود؟

8- بعد از اتمام مذاکرات، مخالفت های ساختگی با تصویب برجام در کشورهای غربی به ویژه امریکا برای پنهان نگه داشتن ابعاد تضییع حقوق مردم ایران و میزان عقب نشینی از مواضع قبلی شورای عالی امنیت ملی و دستاوردهای دولت دهم برای بررسی سطحی و ایجاد تعجیل در تصویب

اقدامات زیر، با برنامه ریزی قبلی برای  رسیدن به برجام و دور زدن مردم ایران! بود:

1-تماس تلفنی حسن روحانی با اوباما و تلاش بر پنهان کردن تماس گیرنده و اعلام توافق در مذاکرات هسته ای به اوباما در عرض 7 دقیقه مکالمه که دقائقی صرف ترجمه شد، اعلام اقدام نهایی یعنی  توافق برجام نبود که همان چند دقیقه برای توافق دو رئیس جمهور دشمن تا آخرین روزهای ریاست جمهور قبلی کافی بود؟!!

1-انتقال قدرت در مدیریّت شورای عالی امنیّت ملّی از  مدیریّت  مستقیم مقام معظّم رهبری از شروع دولت یازدهم به ریاست جمهور مهره جریان اصلاحات

2- تغییر فوری دبیر عالی شورای عالی امنیّت ملی از جلیلی بدون وابستگی به هیچ حزب و جناح و مطیع اوامر رهبری به شمعخانی وابسته به جریان اصلاحات و مجری اوامر سران جریان اصلاحات

3- انتخاب وزیر امورخارجه بدون هرگونه وابستگی به جریانات سیاسی و بدون لحاظ ویژگی های ضروری از جمله سوابق درخشان و مؤثر انقلابی و متدیّن و تسلّط به دستورالعمل های متعدّد آیات قرآن در روابط با بیگانگان و فرهنگ اسلامی و مطیع اوامر مقام معظّم رهبری و حرکت در جهت خواست و حفظ حقوق آحاد مردم ایران در انتخاب وزیر امورخارجه از سوی مجلس شورای اسلامی و رئیس جمهور

3- تداوم معانعت از هرگونه انتقاد سازنده و روشنگری مردم از معایب و آثار سوء توافق ژنو با توسّل به شیوه های غیراخلاقی و گاه مجرمانه از جمله توهین و تحقیر و... فرهیختگان و سرمایه های علمی مذهبی کشور به دلیل بیان ایرادهای بجای توافق ژنو و سپس توافق های بعدی تا برجام توسّط حسن روحانی

4- مسافرت های خارجی متعدد علی لاریجانی بلافاصله پس از شروع دولت یازدهم بدون دلیل قانونی و ضرورت. با وجود شورای عالی امنیت ملی و وزارت خارجه و وزارت اطلاعات چه ضرورتی برای سفرهای خارجی ریاست مجلس شورای اسلامی به کشورهای مختلف و صحبت در امور بین المللی و... با هزینه بیت المال بود؟! اگر این سفرها ضرورت داشت، چرا در دولت دهم انجام نمی شد؟!

5- محرمانه خواندن برخی مذاکرات هسته ای و توافق های انجام شده از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مردم فهیم و بصیر ایران که تاکنون مردم متدیّن و انقلابی ایران با هدایت ولایت فقیه هرگونه نفوذ بیگانگان را در کشور رصد کرده و به موقع راه نفوذ را مسدود کرده اند.

6- تبلیغات رسانه ای و... گسترده و جهت دار در جلوه دادن راه نجات مردم از همه مشکلات اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و ... فقط تصویب برجام!

نمونه ای از آثار روانی و... القائات دولت:
"حسام عقبایی (رئیس اتحادیه مشاوران املاک) در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم: وی در خصوص پیش بینی بازار مسکن در سال 93 نیز گفت: با توجه به کاهش قدرت خرید مردم تا پایان سال بازار مسکن با وجود آنکه افزایش معاملات را تجربه خواهد کرد اما قیمت ها افزایش نمی یابد. سال آینده نیز این وضعیّت ادامه خواهد داشت اگر چه با کشورهای 1+5 نیز به توافق برسیم."  !!

منبع: http://www.amlakkeshvar.com/News.aspx?id=12222

7- امتناع رئیس جمهور از ارائه برجام به صورت لایحه به مجلس شورای اسلامی علیرغم مخالفت با اصل قانون اساسی ایران و ممانعت خلاف قانون از بررسی برجام در صحن علنی مجلس توسّط همه نمایندگان ملت ایران و ایجاد محدودیّت از پیش تعیین شده به صورت بررسی در کمیسیون ویژه برجام با انتصاب اعضاء وابسته به جریان اصلاحات در کمیسیون از سوی هیأت رئیسه مجلس و قربانی کردن مصالح کشور و انقلاب به خواسته هاو بازی های حزبی و تداوم جنگ قدرت جریان اصلاحات که صرفا موجب خوشنودی بیگانگان شده و اعتراض گسترده فرهیختگان حوزه و دانشگاه و مردم متدیّن ایران را به دنبال داشته است.

8- بعد از اتمام مذاکرات، مخالفت های ساختگی با تصویب برجام در کشورهای غربی به ویژه امریکا برای پنهان نگه داشتن ابعاد تضییع حقوق مردم ایران و میزان عقب نشینی از مواضع قبلی شورای عالی امنیت ملی و دستاوردهای دولت دهم برای بررسی سطحی و ایجاد تعجیل در تصویب

9- از بین بردن عزّت و اقتدار مردم ایران در جهان تا سال 92 مطابق خواست دشمنان اسلام، به بهانه مذاکره در فعالیّت های هسته ای ایران برای نفوذ علنی در ایران برای اجرای عملیات براندازی و شکست کامل نظام جمهوری اسلامی  

10- سال 93 و قبل از پایان مذاکرات هسته ای در کل کشور در حوزه های مختلف گرانی بی سابقه ای ایجاد شد، و در سال 94 با تبلیغات گسترده که سالها تحریم به همه مشکلات کشور ربط داده می شد، با ایجاد جوّ روانی در مردم و ایجاد ترغیب و اضطرار و تعجیل به تصویب برجام برای رفع مشکلات اقتصادی و ارزانی، بلافاصله بعد از پایان مذاکرات و قبل از تصویب برجام از کشور طرفین، در عرصه های مختلف کاهش قیمت اتفاق افتاد و پس از اصرار فرهیختگان و... به بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی و اعتراض عمومی در ایرادهای عمده و خلاف خواست ملت ایران، دوباره افزایش قیمت برای نشان دادن آثار تحریم در اقتصاد کشور!!!! به وجود آمد!

این واقعیّت نشانگر این حقیقت تلخ هست که اقتصاد کشور در اختیار چند نفر انگشت شمار هست که برای بهره برداری مورد نظر رؤسای خود، قیمت ها را شل و سفت می کنند! والا امور اقتصاد کلان کشور در واقعیت امکان فوری در کاهش و افزایش کلیه قیمتها در عرصه های مختلف وجود ندارد.    

11- علت این که برجام فقط در کمیسیون مجلس اجازه بررسی ویژه و غیرویژه پیدا می کند، و به شدت با طرح در صحن علنی  به صورت لایحه ممانعت می شود، برملا شدن ابعاد زیان بار و برگشت به عقب و از دست دادن بسیاری از دستاوردهای علمی و ... پذیرش نفوذ علنی آمریکا و... به کشور با اجازه مسئولین کشور می باشد والا طلا که پاک است از محاسبه چه باک است؟

آنچه نیاز مبرم و ضروری هست، بررسی برجام به صورت لایحه در مجلس شورای اسلامی و اعمال نظرات مقام معظم رهبری و خواست مردم در برجام هست.

 اگر دشمنان اسلام با این موارد مخالفت نمودند، برجام نیز پذیرفته نشود. تحریم ها موجب پیشرفت ایران بوده و شکست نصیب دشمنان شده، ولی جریان اصلاحات و دولت یازدهم برای بهره برداری از مذاکرات هسته ای به نفع خود در انتخابات، تحریم را بت کرده و برجام را نسخه شفابخش! تا در انتخابات عملکرد درخشان از نظر خود داشته باشند. اعتراض عمومی مردم کاملا به جا و باید پاسخ قانونی داده شود.

مطالب مرتبط:

تنها 2 گروه می توانند با اجرای بی قیدو شرط برجام موافق باشند: فتنه گران و ناآگاهان

فاجعه برجام در گزارش کمیسیون ویژه


                                           

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی