کد خبر : 266981

علت اصلی تزریق مداوم فشار عصبی و نگرانی و اضطراب و الغاء قریب الوقوع فوت از سوی وزارت بهداشت و سیمای دولتی؟!

اجازه وزیر بهداشت به طبابت طبّ سنّتی جهت کاهش اعتراضات تا حدّی صوری بوده، و به طور کامل در کلّ کشور انجام نشده و جنگ با طبّ اسلامی همچنان ادامه داشته و اطباء طراز اول و... طبّ ایرانی اختیار کافی در تغییر اوضاع بیمارستانها و نوع درمان و وضعیّت تعطیلی کشور که هیچ یک لازم نمی دانند ندارند.

امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء 

(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟» علق /۱۴

چرا وزارت بهداشت و دولت اصلاحات، همچنان با بازی با جان و سلامتی مردم، با طبّ اسلامی می جنگد، و اجازه درمان بیماران کرونایی را نمی دهد؟!

اجازه وزیر بهداشت به طبابت طبّ سنّتی نیز جهت کاهش اعتراضات تا حدّی صوری بوده، و به طور کامل در کلّ کشور انجام نشده و جنگ با طبّ اسلامی همچنان ادامه داشته و اطباء طراز اول و... طبّ ایرانی اختیار کافی در تغییر اوضاع بیمارستانها و نوع درمان و وضعیّت تعطیلی کشور که هیچ یک لازم نمی دانند ندارند.

همه اطباء طبّ اسلامی و ایرانی وضعیّتی که وزارت بهداشت با دستور سازمان بهداشت جهانی ایجاد کرده قبول ندارند و همگی بیشترین عامل فوتی ها را اضطراب و نگرانی و ترس خیلی شدید از الغاء مستقیم و غیرمستقم مرگ قریب الوقوع در بیمارستان و سیمای دولتی اعلام می کنند. آیا اگر حضور طلاب در بیمارستانها نبود، میزان فوتی خیلی بیش از این نمی شد؟!

                               

دولت اصلاحات فاقد احساس مسئولیّت در برابر جان و سلامتی و اعصاب و روان مردم و زندگی اقتصادی و شغلی مردم، چه تضمینی می دهد، مردمی که در منزل به دور از ویروس کرونا زندانی شدند، به محض حضور دربیرون از منزل، مبتلا به ویروس نشوند؟! کدام عقل سلیمی درمان را رها و بدون مصون سازی، مردم را در خانه ها زندانی و بعد در خیابانها رها می کند؟!!! 

درمان با طبّ غربی شیمیایی تجهیزات گرانقیمت و کادر پزشکی و پرستاری و صدها نیاز دیگر می خواهد، ولی طبّ سنتی ایرانی و اسلامی نه بستری لازم دارد نه بیمارستان با اندک داروی گیاهی و توصیه های بهداشتی نه از نوع طبّ غربی قابل علاج هست. 

چرا وزیر بهداشت مسلمان، این همه در برابر طبّ اسلامی لجاجت به خرج داده و به اطبّاء طبّ اسلامی توهین می کند؟ مگر در طبّ غربی وزارت بهداشت، پزشک شیاد وعوام فریب و بیسواد و دهها کلمات ناشایست که به اطباء طب اسلامی نسبت دادند ولایق برخی پزشکان تجارت پیشه با جان و سلامتی مردم هست، وجود ندارد؟!!!! آیا برخوردهای وزارت بهداشت در ممانعت از طبابت موجبات سوء استفاده از این نوع درمان نبوده است؟!!!!

در حال حاضر، نحوه درمان بیماران کرونا و ممانعت از درمان اطباء طبّ سنّتی ایرانی و نیز اسلامی با افزایش تعداد فوتی ها و نیز تداوم و شدّت یافتن میزان فشارعصبی و تزریق استرس و نگرانی شبانه روزی و زندانی کردن مردم در خانه های 60-70 متری آپارتمانی و تعطیلی کلّ کشور بر اساس دستور و نظارت مستقیم سازمان کشتار جهانی که در اصل سازمان جاسوسی مشترک اسرائیل و امریکا هست، لذا، علت اصلی تعریف و تمجید نماینده این سازمان در ایران از اقدامات وزارت بهداشت، اجرای کلیه اهداف پنهان و آشکار این سازمان بوده است. 

اماکن متبرّکه و مساجد تعطیل شد ولی مراکز بازی کامپیوتری و... تا چند روز قبل باز بود. 

سخنگوی وزارت بهداشت آقای جهانپور و سیمای دولتی اصلاحات، مکرر مردم را به حفظ فاصله مکانی ازهم توصیه می کند، و فامیل نزدیک نیز از حضور درمراسم تدفین منع می شوند، ولی خود سخنگوی وزارت بهداشت که در سابقه درخشان وی بازداشتی  فتنه سال 88 و دوست سعید حجاریان تئوریسین جریان اصلاحات متّصل به دشمن نمایان هست، در مراسم خاکسپاری دخترعموی خود شرکت و دهها نفر درحدّ تصویرو چندین نفر صمیمانه کنارهم ایستاده و نشسته اند!! آیا این عملکرد اصل کروناهراسی برای مردم نه خودی ها را ثابت نکرد؟!!!

                              

چطور برخی بیماران تا چند ساعت قبل از فوت، حال خوب داشته و مشکل تنّفسی نداشتند و برخی به دستگاه اکسیژن نیز متّصل نبودند و با طلّاب و... حرف می زدند، از جمله بیمار کرونایی که حجت الاسلام کهنسال در اصفهان با وی ملاقات و صحبت داشت فوت کردند؟! 

چرا وزارت بهداشت در سیمای دولتی میزان فاصله افراد از یکدیگر را از 70 سانت روزهای اول به دو متر تا سه متر در حال حاضر رسانده است! تا حدود 10 روز از شروع شیوع کرونا نیز وزن ویروس کرونا سنگین اعلام می شد که درهوا امکان ماندن ندارد و فوری بر سطوح می نشیند، ولی حال می گویند ویروس ساعتها درهوا می ماند تا دلیل موجّه برای زندانی کردن مردم و خلوتی و تعطیلی کشور و انجام بی دردسر مذاکره با امریکا و احتمالا برخی عملیّات که نباید مردم ببینند داشته باشند!!!امروز با تذکّر ... به فهیم بودن مردم ایران و...،گفته مکرر خود را اصلاح و سخنگوی محترم اعلام عدم سرایت کرونا از هوا نمود، ولی مجدد 10فروردین دلیل بسیارعلمی و عقلی! از سیمای دولتی در اخبار ویروس کرونا به مردم اعلام شد که منزل بمانند وبا ماشین شخصی نیزاحتمال سرایت ویروس وجود دارد، ممکن است، ویروس ازراه تهویه ماشین وارد ریه شود!!! 

چرا جریان اصلاحات متصل به دشمن همچون دشمن، ایرانیان فهیم و تیزبین و هوشیار و... را بی عقل و نادان و ... محاسبه می کنند؟! 

متأسفانه سازمان جهانی بهداشت با کمک سازمان سیا با تبلیغات شدید رسانه ای، مدیران و علمای کشور را شرطی نمودند تا برای رهایی از تهمت های مرتجع و خشک مقدس و متحجّر و...، فوری اماکن متبرّکه و مساجد را ببندند و حتّی اذان نیز پخش نشود و بدون زحمت زیاد موفق شدند. دیگر در شهری مثل قم صدای اذان هم در حال تبدیل شدن به خاطره هست!!

آیا اگراز روزهای اول شیوع ویروس کرونا از طبّ ایرانی و نیز طبّ اسلامی استفاده می شد، این همه فوتی و خسارت های غیرقابل جبران روحی و روانی و مالی و اجتماعی و... ایجاد نمی شد؟

آیا یکی دیگر از دلائل بزرگنمایی کرونا و تعطیلی کشور، ادامه تعطیلی مجلس شورای اسلامی و ممانعت عملی موجّه از شروع فعالیّت مجلس یازدهم نیست؟! چون اول خرداد با شروع مجلس یازدهم، مرگ حیات سیاسی اصلاحات و روحانی و لاریجانی و قطع امکان نوکری به بیگانه از داخل نهادهای رسمی نظام را به دنبال دارد.

آیا ممانعت از اجرای وظایف سازمان پدافند غیرعامل نیز به همین دلیل نبوده است، تا امکان تداوم وضعیّت بحرانی تا چندین ماه وجود داشته و تا ورشکستگی اقتصادی کامل و شکل گیری اعتراض عمومی ادامه دهند؟

باید دروضعیّت بحرانی کشور، همه دستگاهها و نهادهای تصمیم گیر کلان در آماده باش کامل جهت نظارت دائمی و تصمیم لازم در جهت پایان دادن به بحران قرار گیرند.

برخی مسئولین دولتی با تکرار کلماتی مکرر الغاء تداوم تعطیلی کشور و زندانی کردن مردم تا اواخر خرداد می کنند. بیش از یک ماه از شیوع ویروس کرونا، تازه وزارت کشور احساس تکلیف کرده و از روحانی دستوراقدام گرفته و روش مستبدّانه در تعطیلی کامل اقتصاد و... کشور را پیش گرفته و تفاوت صد درصد مردم ایران با سایر ملل را هنوز نفهمیده اند.

طی 15 سال گذشته اکثر مردم به طبّ ایرانی و اسلامی رو آوردند، لذا، در این افراد پس پرده بیشتر نمایان شده و پذیرش دستورات با وصف فوق خیلی کمتر و اجبار، نتایج سوء اجتماعی و ... خواهد داشت.

جای سردار سلیمانی به شدّت خالی و ضایعه جبران ناپذیر فقدان سردار دلها خیلی زود نمایان شد. مردم ایران در برابر جنگ بیولوژیک دشمن با وزارت بهداشت مجری دستور دشمن و اصرار به اعمال طبّ غربی در مقابله با کرونا تنها ماندند. 

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی