کد خبر : 258452

معجزه شفابخش نوشیدن اب ولرم در درمان بیماری ها

متخصصان علوم پزشکی و طب سنتی و اتحادیه بیماریهای خاص در ژاپن ،آخرین تجربه درمان با آب ولرم که نتایج صد درصد برای بیماریهای که می توان از بروز آن ها پیشگیری کرد منتشر کرده است

آب خوردن با معده خالی و هنگام بیدارشدن از خواب سحرگاهی بهترین و طبیعی ترین راه درمان برای بیماری هاست.

به گزارش گروه بین الملل شبکه العالم این روش سنتی مردم ژاپن برای سالم ماندن و طول عمرشان است.ژاپنی ها از دیرباز بر این باورند نوشیدن آب با معده خالی برای بدن بسیار مفید می باشد. بررسی ها نشان می دهند، ژاپنی ها با مصرف آب گرم در ناشتا می توانند بیماری هایشان را درمان کنند. 

گفتنی است، با نوشیدن چهار لیوان آب به صورت ناشتا می توانید تمام سموم را از بدن خود دفع کنید و سلامتی، شادابی و طراوت هرچه بیشتر خود کمک کنید. سعی کنید این روش در شیوه زندگی خود را به حالت معمول تبدیل کنید. در این روش شما بطور معجزه آسا سالم و پر از انرژی خواهد بود. متخصصان علوم پزشکی و طب سنتی و اتحادیه بیماریهای خاص در ژاپن ،آخرین تجربه درمان با آب ولرم که نتایج صد درصد برای بیماریهای که می توان از بروز آن ها پیشگیری کرد به شرح زیر می باشند منتشر کرده است:

سردرد شدید. فشار خون. کم خونی. درد مفاصل
فلج. ضربان شدید یا تند قلب( تپش قلب، )
صرع. چربی. سرفه. التهاب حلق.آسم.سل. التهاب شرایین
وهر مرضی که به بیماری های کلیه و مجاری ادرار مربوط می شود
دیابت، هموروئید، یبوست، ، استفراغ و اسهال، گاستریت
درد بدن، مننژیت، بیماری های گوش، ، چربی در خون و برونشیت
زیادی ترشح اسید و التهاب معده. کم اشتهایی
و هر مرضی که به چشم وگوش و حنجره ،حلق و بینی،مربوط می شود
به روش معجزه آسا،درمان با آبی که بجوش آمده امکان پذیر می باشد

روش مصرف : هر روز صبح زود از خواب بیدار شوید و 4 لیوان آب ولرم (یک لیتر)با معده خالی بخورید،. حتما باید آب گرم باشد ولی نه آنقدر که زبان را بسوزاند ،(ولرم نزدیک به گرم) باشد، در یکی از لیوان های اب گرم نصف لیموترش تازه بچکانید (فقط یکی از 4 لیوان ) و تا 45 دقیقه بعد هیچ گونه غذایی نخورید. و پس از هر وعده غذا تا 2 ساعت آب نخورید ،(آب مصرفی شهری PH اسیدی داره لطفا از اب تصفیه شده و یا جوشیده استفاده کنید)

بعضی از افراد یا بیماران در اوایل برای نوشیدن 4 لیوان در یک وقت مشکل دارند می توانند در ابتدا کمتر آب بنوشند و یواش یواش به 4 لیوان برسانید،

طبق آزمایشات انجام شده، و طبق برآورد نتایج پزشکان، درمان با آب گرم برای امراض زیر در مدت معین درمان و در بیشتر اوقات در زمان بسیار کوتاهتر بیماری هایشان کاهش و درمان می شود:

مرض قند 30 روز ..
فشار خون 30 روز ..
مشکلات معده 10 روز
انواع سرطان 9 ماه
سل و التهاب شرائین 6 ماه
کم غذایی 10 روز
مشکلات مجاری ادرار 10 روز
مشکلات بینی و گوش و حنجره 20 روز
مشکلات عادت ماهیانه 15 روز
مشکلات قلب و انواع آن 30 روز
سردرد شدید 3 روز
کم خونی 30 روز
چربی 4 ماه
صرع و فلج 9 ماه
مشکلات دستگاه تنفسی 4 ماه....
و کسانی که دچار ورم مفاصل هستند ،می توانند از این روش در یک هفته شاهد کاهش و درمان درد های مفصل خود باشند.

این درمان هیچ گونه عوارض جانبی به دنبال نخواهد داشت.حتما یک ماه در میان این روش را انجام دهید تا معجزه ان را در سلامتی تان ببینید.

منبع: https://fa.alalamtv.net/news/1895392/%D9%85%D8%B9%D8%AC%D8%B2%D9%87-%D8%B4%D9%81%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%86%D9%88%D8%B4%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%A8-%D9%88%D9%84%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7

 در ایران نیز تعدادی بیمار دچار دیابت و پرفشاری و چربی خون با روش فوق با 3 لیوان در روز بهبود یافته و آزمایش ها هیچ گونه عارضه ای نشان نداده است.


ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی