کد خبر : 230632

پیام رسان های ایرانی جایگزین اسلحه مخرّب دشمن به نام تلگرام

دولت یازدهم و مجلس شورای اسلامی برخلاف وظایف شرعی و قانونی خود، اسلحه شلیک شده دشمن در فضای مجازی که وارد فضای حقیقی مردم و مسئولان شد، امن و دوست تلقی و از انجام وظایف خود در قبال دفاع از کیان اسلام و انقلاب و مردم امتناع نمودند.

امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء 

(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟»   علق /۱۴

امام خمینی (ره): "... ای سیاسیون ایران! من اعلام خطر می کنم. ای بازرگانان ایران! من اعلام خطر می کنم. ای علمای ایران! ای مراجع اسلام! من اعلام خطر می کنم. ای فضلا! ای طلاب! ای حوزه های علمیه! ...ای قم! ای مشهد! ای تهران! ای شیراز! من اعلام خطر می کنم استقلال ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟! واللّه گناهکار است کسی که داد نزند، واللّه مرتکب کبیره است کسی که فریاد نزند. ... ای علمای قم! بداد اسلام برسید. رفت اسلام،... امروز تمام گرفتاری ما از آمریکاست، تمام گرفتاری ما از اسرائیل است، اسرائیل هم از آمریکاست، ...."

خداوند حکیم در تبیین شاخص های اصلی نظام سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و...حکومت اسلامی، در آیه 141 سوره نساء هرگونه عملی را در همه زمینه ها که منجر به تسلّط کافران بر مؤمنان و مسلمین شود، منع فرموده است:

"وَلَن يَجْعَلَ اللَّـهُ لِلْكَافِرِينَ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ سَبِيلًا

"و خداوند هرگز بر [زيان ] مؤمنان، براى كافران راه [تسلّطى ] قرار نداده است."  

بر طبق این آیه شریفه، هرگونه مراوده و ارتباط در هر موضوع و عرصه ای با کافران، مشروط به رعایت اصل هیچ گونه تسلّط بر مؤمنان می باشد، بنابراین، هرگونه قرارداد و توافق و تفاهم و... کتبی و شفاهی با کافران و دشمنان اسلام که همواره در صدد تسلط بر مسلمانان و تصاحب سرزمین و حذف فرهنگ و دین اسلام می باشد که در عصر حاضر امریکا و انگلیس و صهیونیستها می باشد، حرام و ممنوع شده است

اقدامات جذب کاربر و دستاوردهای تلگرام در ایران:

1- تبلیغات گسترده با عملیات روانی در جهت الغاء بومی شدن تلگرام با امنیت کامل و رعایت حریم خصوصی کاربران با تصمیم سازی در مراجع قانونی و حوزوی و دانشگاهی و... در استفاده از تلگرام در امور اداری و فرهنگی و آموزشی و... در پنج سال گذشته تاکنون

2- با افزایش کاربران ایرانی و تداوم تبلیغات گسترده در ناامنی اطلاعات در پیام رسان های ایرانی و امنیت کامل تلگرام با الغاء عدم وابستگی به دشمنان اسلام 

- 3 طی تحقق کامل اهداف دشمنان اسلام در سه سال گذشته، حتی اطلاعات محرمانه و نیز برخی محتوای آموزشی حوزه های علمیه و دفتر تبلیغات اسلامی قم و...، امور اداری دولتی و ...، به صورت الزام از طریق تلگرام تبادل و موجب ساخت پادزهر در خارج از کشور و ورود به کلیه عرصه های فرهنگی و... شد.

4- در پی عدم اجرای قاعده نفی سبیل در آیه 141 سوره نساء مذکور در فوق، توسط دولت یازدهم و دوازدهم و مجلس شورای اسلامی، یکی از مسیرهای تسلط فرهنگی تعریف شده توسط دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ایران، ایجاد شبکه های اجتماعی بین المللی از جمله تلگرام می باشد، که با شروع دولت یازدهم و تبلیغات گسترده در امن و خودی تلقی نمودن تلگرام که 100% در اختیار صهیونیستها و دشمنان اسلام بوده و هست، استفاده از این شبکه اجتماعی فراگیرشده و با رصد دقیق تمام کاربران ایرانی از جهت علائق و اعتقادات مذهبی و دیدگاه سیاسی و آدرس و...، شناسایی بی تفاوت ها و ناراضی از نظام و ضدانقلاب و افراد انقلابی و متدین،  در جهت تهاجم فرهنگی  و تضعیف ایمان مذهبی و الگوسازی های منفی ضدینی و ضدایران، تلاشی وافر در 5 سال اخیر با تأمین امنیت و آزادی و آرامش کامل دشمنان و ایجاد احساس مثبت و مؤید بسیاری از کابران حتی حوزه های علمیه و مراکز دولتی و خصوصی و...، با کمک دولت یازدهم، تسلط  فرهنگی و مذهبی و سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و... در فضای مجازی و حقیقی تحقق یافت.

 از این رو، شاهد فجایای فرهنگی و اخلاقی و اقتصادی و اجتماعی و ظلم علنی به مردم وشیوع  فساد مالی و اختلاس و نارضایتی عمومی و برجام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با جرائم و تقلب گسترده درسراسرکشور در نصب رئیس جمهور با مصلحت اندیشی! مکرر شورای نگهبان در تأئید صلاحیت مهره مورد نظر دشمنان اسلام شدیم

دولت یازدهم و مجلس شورای اسلامی برخلاف وظایف شرعی و قانونی خود، اسلحه شلیک شده دشمن در فضای مجازی که وارد فضای حقیقی مردم و مسئولان شد، امن و دوست تلقی و از انجام وظایف خود در قبال دفاع از کیان اسلام و انقلاب و مردم امتناع نمودند

در اثر این خطای نابخشودنی دو قوه مجریه و مقننه، شاهد فرماندهی جذب نیرو و آموزش های نظامی و آشوب در کل کشور از طریق تلگرام شدیم که اگر درایت اندکی از مسئولین در فیلتر تلگرام نبود، آشوبها مخرّب تر شده بود.

با تدقیق در آثار مخرب فرهنگی و تربیتی و سیاسی و اقتصادی و...تلگرام در کشور، و نیز براساس قاعده نفی سبیل در آیه 141 سوره نساء که دولت یازدهم و قوه مقننه و قضائیه که مکرر برخلاف قانون اساسی از اجرای آن در امور کشور امتناع کرده و می کنند، رفع فیلتر تلگرام، دشمنی دشمن اظهر من الشمس را با آگاهی کامل، صحّه گذاشته ولی مجدد اسلحه مخرّب دشمن را به دست دشمن خواهند سپرد.

رفع فیلتر تلگرام خیانت به اسلام و انقلاب و مردم ایران به ویژه جوانان این مرز و بوم هست. 

برخی جوانی شان به جای فعالیت های علمی و اجتماعی و... صرف  بازی دادن های دشمن در قالب پیام رسان گپ های بیهوده و برخی گناه آلود و محل اجرای جرائم رایانه ای و فضای مجازی که با تماس با پلیس فتا به ویژه کلان شهرها، می توان، به عمق فجایا و اهداف اشاعه تلگرام در ایران پی برد  

اگر مسئولان خواب رفته با آشوبهای اخیر در کشور بیدار نشدند، قطعا در آینده نیز بیدار نخواهند شد، لذا وظیفه شرعی مردم عدم استفاده از تلگرام و تقاضای تداوم فیلتر تلگرام می باشد.

خداوند حکیم آیه 19 سوره نور، به اشاعه دهندگان گناهان کبیره و اعمال بسیار زشت در بین مسلمین وعده عذاب داده است. 

"إِنَّ الَّذِينَ يُحِبُّونَ أَن تَشِيعَ الْفَاحِشَةُ فِي الَّذِينَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ ۚ وَاللَّـهُ يَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ" 

"كسانى كه دوست دارند كه زشتكارى در ميان آنان كه ايمان آورده اند، شيوع پيدا كند، براى آنان در دنيا و آخرت عذابى پر درد خواهد بود، و خدا[ست كه ] مى داند و شما نمى دانيد."

آیا اشاعه تلگرام که اسلحه مهلک دشمنان اسلام علیه مسلمانان جهان هست، مصداق این آیه نمی باشد، که طی 5 سال کذشته، انواع فساد اخلاقی و ... در ایران اشاعه داده و می دهد.  

بارها برخی مادران جوانان زیر25 سال دختر و پسراز نگارنده برای خواب بیشتر و تنهایی در اتاق فرزند خود درخواست راهنمایی کردند، گفته شد، مشکل خواب بیشتر ندارند، با گوشی هوشمندی که خود خریدید، در تلگرام مشغول هست!

برخی متأهلین زن و مرد به ویژه مردان نیز در ارتباط با نامحرم در تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی خارجی، گرفتار دام شیطان شده و.... 

آنچه به تدقیق و پیگیری همه مسئولان نظام در موضوع فیلتر تلگرام نیازمند هست، ایجاد فضای هراس و نگرانی از سوی برخی، از تعطیلی تلگرام در ایران منجر به ورشکستگی برخی فعالان اقتصادی می باشد، قطعا بی ارتباط با دسیسه های خارجی برای گشایش مسیر برگشت به فضای مجازی و حقیقی ایران و ایرانی نبوده و نیست. 

با استفاده از تولید ایرانی، دشمنان اسلام و انقلاب را از سوء استفاده از فضای مجازی مأیوس کنیم

 

مطالب مرتبط:

http://www.dana.ir/news/1275622.html/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA--%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%B9%D8%B7%DB%8C%D9%84-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%DA%86%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی