کد خبر : 217484

چرا چهار سال عملکرد مشهود ننگین وزراء رها و حرف بدون عمل ملاک صلاحیّت دولت دوازدهم شده؟!

رأی به تکرار دولت یازدهم و تأئید صلاحیّت وزرای فاقد صلاحیّت تعهّد و تدیّن و تخصص که چهار استقلال سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و ... ایران را در دهه چهارم انقلاب اسلامی ایران تا حدّ زیادی از بین برده وبا دوستی با دشمنان مردم ایران، پای دشمنان دیرینه را به کشور باز و بر مردم ایران مسلط و چپاول ثروت های عمومی و تعطیلی و رکود اقتصادی و فقربی سابقه و شکاف طبقاتی عمیق روزافزون با وجود ثروت های عظیم سرمایه های انسانی و اقتصادی را در کارنامه ننگین خود قرار دادند، خیانت به اسلام و انقلاب و خون شهداء از سال 42 تاکنون و خیانت به مردم زجر کشیده ومظلوم ولی جان برکف و مقاوم و دشمن ستیز و بصیر و هوشیار ایران هست.
 امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء 

(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟»   علق /۱۴

حکمت حضور برخی جان برکفان مدافع دین خدا در جنگ نرم و سخت در آیه 251 سوره  بقره  آمده ، که خداوند  حکیم  و قادر برخی  را  برای مقابله  با انواع  فساد درزمین هدایت فرموده تا  اسلام وامور مسلمین به دست نااهلان  نیافتد:

"وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّـهِ النَّاسَ بَعْضَهُم بِبَعْضٍ لَّفَسَدَتِ الْأَرْضُ وَلَـٰكِنَّ اللَّـهَ ذُو فَضْلٍ عَلَى الْعَالَمِينَ﴿٢٥١

"و اگر خداوند، بعضی از مردم را به وسیله بعضی دیگر دفع نمی کرد، زمین را فساد فرا می گرفت، ولی خداوند نسبت به جهانیان، لطف و احسان دارد." 

چرا نمایندگان مجلس شورای اسلامی چهار سال عملکرد مشهود و ملموس برهمگان روحانی و دولت یازدهم را رها و چند دقیقه حرف بی اساس و شعاری را ملاک احراز صلاحیّت مدیران کلان کشور قرار داده و می دهند؟!

فاین تذهبون؟!

امام خمینی (ره): "... ای سیاسیون ایران! من اعلام خطر می کنم. ای بازرگانان ایران! من اعلام خطر می کنم. ای علمای ایران! ای مراجع اسلام! من اعلام خطر می کنم. ای فضلا! ای طلاب! ای حوزه های علمیه! ...ای قم! ای مشهد! ای تهران! ای شیراز! من اعلام خطر می کنم استقلال ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟! واللّه گناهکار است کسی که داد نزند، واللّه مرتکب کبیره است کسی که فریاد نزند. ... ای علمای قم! بداد اسلام برسید. رفت اسلام،... امروز تمام گرفتاری ما از آمریکاست، تمام گرفتاری ما از اسرائیل است، اسرائیل هم از آمریکاست، ...."
رأی به تکرار دولت یازدهم و تأئید صلاحیّت وزرای فاقد صلاحیّت تعهّد و تدیّن و تخصص که چهار استقلال سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و ... ایران را در دهه چهارم انقلاب اسلامی ایران تا حدّ زیادی از بین برده و با دوستی با دشمنان مردم ایران، پای  دشمنان دیرینه  را به کشور باز و بر مردم ایران مسلط و چپاول ثروت های عمومی و تعطیلی و رکود اقتصادی و فقربی سابقه و شکاف طبقاتی عمیق روزافزون با وجود ثروت های عظیم سرمایه های انسانی و اقتصادی را در کارنامه ننگین خود قرار دادند، خیانت به اسلام و انقلاب و خون شهداء از سال 42 تاکنون و خیانت به مردم زجر کشیده ومظلوم ولی جان برکف و مقاوم و دشمن ستیز و بصیر و هوشیار ایران هست. 
مسبّب اصلی تسلّط همچون روحانی بر کشور و مردم با فقدان هرگونه صلاحیّت عمومی و تخصصی در مدیریّت کلان در دوره قبل و فعلی تک تک اعضای شورای نگهبان و مسبّب اصلی عملکرد ننگین و چپاولگرانه و بیگانه پرست و حذف اسلام ناب محمدی صلی الله علیه وآله و مردم شریف و فهیم ایران از عرصه مدیریّت و فرهنگ و اقتصاد کشورو حذف شایسته سالاری، تک تک نمایندگان مجلس شورای اسلامی که برای دومین بار با باندبازی و جناح بندی و باج گیری و باج دهی و سیاست بازی و ... کشور را در ورطه سقوط قرار دادند، می باشد.   


وزیر کشور باید بعد از دروغ های ننگین از عدم تقلب و تخلف و جرم در انتخابات 96 در جلسه تنفیذ حکم ریاست جمهوری در محضر ولایت فقیه و مردم ایران توسط روحانی عزل می شد، و به جرم همکاری در جرائم انتخاباتی که از چند ماه قبل با عزل و نصب های هدفمند و  انتصاب انتخاباتی در مدیریت کلان کشور،با هدف تقلب و جرم در انتخابات تحت پیگرد قانونی در قوه قضائیه قرار می گرفت، که خانه از پای بست ویران و حال مجدد با حذف پیشینه درخشان وی در راستای عملیاتی نمودن اهداف دشمنان اسلام و روحانی، مجدد در مجلسی که عرض 20 دقیقه قرارداد ننگین برجام را تصویب صوری نمود و استقلال و عزت و اقتدار مردم ایران را له نمود، با دروغ هایی مجدد در عملکرد نداشته، منصوب!! می کنند.  
آیا رمز پنهان تقدیر!! اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی همسو با روحانی، و انتصاب مجدد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سید عباس صالحی به وزارت، باج دهی روحانی به وزیر وزارت ارشاد در فراموشی سرقت علمی روحانی از صالحی نیست؟
چرا عملکرد وزیر ارشاد مورد تأئید اهل قلم و هنرمندان و اصحاب رسانه و فعالان متدین و انقلابی فضای مجازی نبوده و نیست؟!
چرا اخیرا وزیر بهداشت، با تمام قوا کمر همّت به حذف طبّ اسلامی با وجود روایات متعدد معتبر طبّی از معصوم علیه السلام به ویژه از حضرت علی و امام رضا و امام صادق علیهماالسلام و نیز حذف طبّ ایرانی و سنّتی که ریشه در فرهنگ اصیل ایرانی دارد، و سوزاندن ترو خشک با هم، بسته و همه را غیرقانونی!!! اعلام نموده است؟ 
آیا عملکرد منفی و مشهود وزیر بهداشت در سه سال اخیر و افزایش مشکلات سلامت و درمان و بهداشت مردم  برای عزل دوره قبل و عدم انتصاب! دوره فعلی کافی نیست؟
 آیا وزیر میلیادر و صاحب منافع متعدد و متضاد با وظایف خود در وزارت بهداشت، توان درک حال بیماری که در داروخانه ها قادر به  پرداخت هزینه داروی زیر 50 هزار تومان نیستند و دفترچه گرو می گذارند، دارد؟!   
حذف صلاحیّت های تخصصی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی 
ارتباط میان تخصص رشته تحصیلی وزرای پیشنهادی و حوزه ای که برای آن معرفی شده اند، علتی دیگر در عدم صلاحیّت اکثر وزرای پیشنهادی هست:
 بیش از نیمی از وزرای پیشنهادی دارای سابقه امنیتی هستند، علوی وزیر پیشنهادی اطلاعات، تا 4 سال پیش هیچ سابقه یا تخصص امنیتی اطلاعاتی نداشت!
آذری جهرمی لیسانس قدرت است، با این حال برای وزارت ارتباطات! معرفی شده، این در حالی است که برای وزارت نیرو که با این رشته هم مرتبط است، بیطرف معرفی شده که مهندس راه و ساختمان است. بیطرف تنها مهندس راه و ساختمان دولت نیست حجتی و زنگنه هم که متولی کشاورزی و نفت کشور شده اند و علی اصغر مونسان که مسئول میراث فرهنگی شده، هم مهندس راه و ساختمان هستند. انتصاب اکثر وزراء به دلیل حضور فعال خود یا همسر در ستاد روحانی بوده است. همسر وزیر ارتباطات دولت یازدهم فاقد هرگونه صلاحیّت علمی و تخصصی، رئیس ستاد روحانی در سال 92 بود و این سمت جهت دستمزد اعطاء شده است!!
مدرک مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش کارشناس ارشد علوم سیاسی است و بطحایی وزیر آموزش و پرورش هم در مدیریت مالی تحصیل کرده!
قرار است، عده ای بله قربان گوی جریان اصلاحات در مسندی نشسته و گوش به فرمان پشت پرده ها باشند، لذا تنها صلاحیّت لازم، شخصیّت بله قربان گویی به کدخدای داخل و خارج هست که همگی در حدّ بالایی دارا بوده و نگاه همگی با رئیس دولت به بیگانگان بوده و کارنامه کاملا درخشانی در این خصوص به مردم ایران ارائه نموده و کشور را به گل نشاندند  و خونن شهداء را هدر و عزت و اقتدار مردم ایران را بر اساس اهداف دشمنان اسلام از بین بردند.
 ﺗﺒﻌﺎﺕ ﯾﮏ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﻈﺎﻡ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﺳﻼﻣﯽ‏ ‼️
"ﻋﺒﺎﺱ ﺁﺧﻮﻧﺪﯼ‏ ﺑﻪ ﻭﺍﺳﻄﻪ ﺑﺎﺟﻨﺎﻕ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﻧﺎﻃﻖ نوری ‏( ﻭﺯﯾﺮﮐﺸﻮﺭ ﻭﻗﺖ ‏) ﺩﺭ ﺳﺎﻟﻬﺎﯼ 60 ﻭ 61 ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻭ ﺍﻣﻨﯿﺘﯽ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﺭ ﺳﻦ 23 ﺳﺎﻟﮕﯽ ﻣﻨﺼﻮﺏ ﻣﯿﺸﻮﺩ‼️ ﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺑﺤﺮﺍﻥ ﺍﻣﻨﯿﺘﯽ ﮐﺸﻮﺭ ﻭ ﻓﺘﻨﻪ ﺑﻨﯽ ﺻﺪﺭ ﻭ ﻣﻨﺎﻓﻘﯿﻦ ﺳﮑﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺣﺴﺎﺱ ﺗﺮﯾﻦ ﭘﺴﺖ ﻫﺎﯼ ﮐﺸﻮﺭمان ﺑﻪ ﺟﻮﺍﻥ ﺧﺎﻡ ﺑﯽ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻭ ﺩﺍﻧﺶ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺍﻣﻨﯿﺘﯽ ﺳﭙﺮﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺟﻨﺎﻕ ﺑﺎﺯﯼ 17 ﻫﺰﺍﺭ ﺷﻬﯿﺪ ﺷﻬﺮﯼ ﺍﺳﺖ ‼️ ﺁﺧﻮﻧﺪﯼ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﻧﺎﻣﻪ بسیار ﻣﻮﻓﻖ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﺎ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﭘﺪﺭ ﺯﻥ ﺧﻮﺩ، آقای ﺭﺳﻮﻟﯽ ﻣﺤﻼﺗﯽ، ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﺍﻣﺎﻡ ره ﺩﺭ ﺑﻨﯿﺎﺩ ﻣﺴﮑﻦ، ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺑﻨﯿﺎﺩ ﻣﺴﮑﻦ ﺍﻧﻘﻼﺏ ﺍﺳﻼﻣﯽ می رﺳﺪ ؛ ﺑﺎﺯﺳﺎﺯﯼ ﻣﻨﺠﯿﻞ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺯﻟﺰﻟﻪ ﻭ ﺑﺎﺯﺳﺎﺯﯼ ﺧﺮﻣﺸﻬﺮ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺟﻨﮓ ﺭﺍ می توﺍﻥ ﺍﺯ ﺷﺎﻫﮑﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺗﺼﺪﯼ ﺁﺧﻮﻧﺪﯼ ﺑﺮ ﺑﻨﯿﺎﺩ ﻣﺴﮑﻦ ﺩﺍﻧﺴﺖ ‼️
آنقدر ایشان موفق عمل کرد ﮐﻪ ﺩﻭﻟﺖ ﻭﻗﺖ به واسطه فشار افکار عمومی و برای ساکت نمودن جنگ زده ها ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﺮﻓﺖ؛ ﺑﺎﺯﺳﺎﺯﯼ شهر ﺧﺮﻣﺸﻬﺮ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﻗﺪﺍﻣﯽ ﺑﯽ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺑﻪ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﮐﺸﻮﺭ ﻭﺍﮔﺬﺍﺭ ﮐﻨﺪ‼️
ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺍﻭﺝ ﺧﺪﻣﺖ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﺁﺧﻮﻧﺪﯼ ﺑﻪ ﺳﺎل هاﯼ 72 ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﻭ ﺩﺭ ﻗﺎﻣﺖ ﻭﺯﯾﺮ ﻣﺴﮑﻦ ﻭ ﺷﻬﺮﺳﺎﺯﯼ ﺑﺮ ﻣﯿ ﮕﺮﺩﺩ؛ 4 ﺳﺎﻝ ﻃﻼﯾﯽ ﮐﻪ ﺁﺧﻮﻧﺪﯼ ‏« ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺯﻣﯿﻦ ﺷﻬﺮﯼ ﻭ ﻭﺍﮔﺬﺍﺭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﺑﻪ ﻣﺴﺘﻀﻌﻔﯿﻦ ﺭﺍ ﻟﻐﻮ ‏» ﻭ ‏« ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﺴﮑﻦ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺼﻒ ﮐﺎﻫﺶ ﺩﺍﺩ‏ » ﻭ ‏« ﻗﯿﻤﺖ ﻣﺴﮑﻦ ﺭﺍ ﭘﺲ ﺍﺯ ﯾﮏ ﺩﻫﻪ ﺛﺒﺎﺕ ﺳﻪ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺩﺍﺩ.‼️
«ﺣﻀﻮﺭ ﺻﻨﺪﻭﻕ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻠﯽ ﭘﻮﻝ ﺩﺭ ﻃﺮﺡ ﻫﺎﯼ ﻣﺴﮑﻦ‏» ﻧﯿﺰ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﻃﻼﯾﯽ ﺑﺮ می گردد همان صندوق که اقتصاد کشور را از دوره خاتمی با وام دادن در اختیار گرفت و .... ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺩﻭﻟﺖ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 76 ،ﺁﺧﻮﻧﺪﯼ ﺑﻪ ﺻﺪﺍ ﻭ ﺳﯿﻤﺎ ﻧﻘﻞ ﻣﮑﺎﻥ نمود ﻭ ﻣﺪﺗﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻗﺎﺋﻢ ﻣﻘﺎﻡ علی ﻻﺭﯾﺠﺎﻧﯽ ‏ ﺑﻪ ﺧﺪﻣﺖ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺷﺪ ﺗﺎ ﺳﺮﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺭ ﺍﻭﺍﺧﺮ ﺩﻫﻪ 70 ﺑﺎ ﺑﻮﺭﺳﯿﻪ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﻧﻔﺖ کشور ﺑﺮﺍﯼ ﮔﺬﺭﺍﻧﺪﻥ ﺩﻭﺭﻩ ﻫﺎﯼ ﻭﯾﮋﻩ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺍﺧﺬ ﺩﮐﺘﺮﯼ ؟؟ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺭﺍﻫﯽ ﺍﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ﺷﺪ؛ ﮐﺸﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ مسئوﻻﻥ ﺗﺮﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﮐﺸﻮﺭ ﻭ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﺍﻗﺎﺯﺍﺩﮔﺎﻥ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺍﻗﺎﻣﺖ ﯾﺎ  به ﺘﺤﺼﯿﻞ ﻣﺸﻐﻮﻟﻨﺪ‼️
ﭘﺲ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺍﺯ ﺍﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ﺑﺎ ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ ﺑﻪ ﺟﺮﯾﺎﻧﺎﺕ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﺑﺎنک هاﯼ ﺧﺼﻮﺻﯽ، ﻭﺍﺭﺩ ﻓﻌﺎلیت های ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﺷﺪ ﻭ ﮐﻤﯽ ﺍﺯ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺩﻭﺭﯼ ﮔﺮﻓﺖ. ﻓﺘﻨﻪ برنامه ریزی شده سال88 ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ جناب ﺁﺧﻮﻧﺪﯼ ﺑﻪ ﻋﺮﺻﻪ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﻮﺩ . ﺍﯾﻦﺑﺎﺭ ﺁﺧﻮﻧﺪﯼ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﺠﺮﺑﻪ بسیار ﻣﻮﻓﻖ ﮔﺬﺷﺘﻪ!! ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﺁﻭﺭﺩ ﺗﺎ ﻣﺸﺎﻭﺭ ﺷﺎﯾﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﺍﯼ ﺍﻣﯿﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﯿﺮ ﺣﺴﯿﻦ ﻣﻮﺳﻮﯼ ﺩﺭ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ. 
ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﻣﻮﺛﺮ ﻭﺍﻗﻊ ﺷﺪ، ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ ﺗﻠﺦ ﺩﮐﺘﺮ اصغر ﺯﺍﺭﻋﯽ ﺍﺯ آﺧﻮﻧﺪﯼ ‏(ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﮐﺎﻧﺪﯾﺪﺍﻫﺎ ﺩﺭ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ ‏) ﻭ ﻧﺤﻮﻩ ﺍﻟﻘﺎﯼ ﭘﯿﺮﻭﺯﯼ ﮐﺎﺫﺏ ﻣﯿﺮﺣﺴﯿﻦ ﺷﻨﯿﺪﻧﯽ ﺍﺳﺖ. ﺑﺎ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺳﺎﻝ 92 ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ عباس ﺁﺧﻮﻧﺪﯼ ﺑﻪ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺭﺍﻩ ﻭ ﺷﻬﺮﺳﺎﺯﯼ ﺑﻮﺩ. آخوندی این آقازاده عزیز کرده ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﯾﮏ ﻣﺎﺭﺍﺗﻦ ﻧﻔﺲ ﮔﯿﺮ ﻭ ﺑﺎ ﮐﻤﮏ ﺍﻣﺪﺍﺩﯼ ﺭئیس ﺳﺎﺑﻖ خود جناب علی لاریجانی ﮐﻪ ﺣﺎﻻ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﻣﺠﻠﺲ ﺭﺍ ﺑﺮﻋﻬﺪﻩ ﺩﺍﺷﺖ، ﺗﻮﺍﻧﺴﺖ ﺑﺎ 8 ﺭﺍﯼ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﻪ ﻣﺴﻨﺪ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺑﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ .
ﺁﺧﻮﻧﺪﯼ ﺍین باﺭ ﺑﺎ ﮐﻮﻟﻪ ﺑﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻫﻤﺮﺍﻫﯽ ﯾﺎﺭﺍﻥ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩی ﺟﺪﯾﺪﺵ ﺍﺯ ﺑﺎنک هاﯼ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﺑﻪ ﻭﺯﺍﺭﺕ راه و مسکن ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺗﺎ ﺟﻠﻮﯼ ﺗﺼﻮیب طرح ﻣﺎﻟﯿﺎﺕ ﺑﺮ ﺩﻻﻟﯽ ﻣﺴﮑﻦ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﺩ‼️ ﺗﺎ ﻣﺴﮑﻦ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭﮐﻮﺩ ﺑﯽ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺍﯼ ﻓﺮﻭ ﺑﺒﺮﺩ‼️ ﺗﺎ ﻣﺴﮑﻦ ﻣﻬﺮ مزخرف بخواند و آن ﺭﺍ ﺗﻌﻄﯿﻞ ﮐﻨﺪ ‼️ ﺗﺎ ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺴﮑﻦ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺍﯼ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﺩﺭ دولت دکتر احمدی نژاد ﺗﺒﺪﯾﻞ ﮐﻨﺪ‼️ و طرح های افتتاح شده دولت قبل را دوباره افتتاح کند ‼️
 یکی از علل اصلی رکود کشور تجربه گرانبهای این آقا زاده در تعطیلی مسکن و ۴۳۰ شغل مستقیم و غیر مستقیم مرتبط با مسکن است!" 
"اقتباس عملکرد آخوندی از مقاله فعّال مجازی انقلابی"
این آشی که شورای نگهبان و روحانی و روسایش و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای مردم ایران پخته اند، آن قدر شور شده که هر قدر هم زده می شود، فقط مایه ننگ و شرمساری و ذلت مردم ایران بیرون می زند. 
امروز سرنوشت اسلام و انقلاب و مردم ایران، به چنین افرادی در دو رکن اساسی کشور دولت و مجلس در اثر حاکمیّت استثناپذیری جرم و مجرم و جریان اصلاحات متصل به دشمنان اسلام و ایران و بازی های حزبی و جنگ قدرت و ثروت و مقام و چپاول مردم ایران نهاده شده که در صورت تکرار اشتباهات گذشته و تأئید صلاحیبت آنها، علاوه بر خفّت این دنیا، در صورت تأئید چنین افرادی عقوبت اخروی و حقّ الناس میلیون ها ایرانی را به دنبال خواهد داشت. 
مردم، در انتخابات بعدی باید مجلس شورای اسلامی را پاکسازی نمایند، تا فرزندان شجاع و انقلابی و متدیّن و متخصص ایران  مناصب کلیدی نظام اسلامی را دست گرفته و اردوگاه دشمنان اسلام را از داخل ارکان اصلی کشور برچینند.
السلام علی من التبع الهدی

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی