کد خبر : 216928

مردم ایران چنین نماینده ای نمی خواهد که ...

عضو هر فراکسیونی شده و خانه ملت را تکه تکه و چند قطبی ساخت دشمن کرده، و به جای اجرای اسلام و نظارت و قانونگذاری در پیشرفت نظام جمهوری اسلامی، مقابل هم و مردم و هر خدمتگذاری در جهت اجرای نقشه های پیدا و پنهان دشمن بکوشد.
1- قبل و در مجلس، عملا عدم تدیّن وعدم تعّهد به اسلام  و نظام جمهوری اسلامی را ثابت کرده باشد.

2- نظررهبری را به مشورت گذاشته و نظررهبری را که در جهت رفع معضل بوده؛ دخالت در امورمجلس بدانند. این عملکرد عدم التزام عملی به اصل ولایت فقیه را ثابت می کند. ولایت فقیه حقّ نظارت ودخالت در تمام ارکان و قوای کشور را دارد، تا درمسیراسلام هدایت کند. خواست مردم ایران اجرای نظرات ورهنمودهای رهبری درقوای سه گانه و کلیه شئون و عرصه های کشورهست. دراکثر موارد سرپیچی ازدستورات و رهنمودهای رهبری بوده که مشکلات حادی ایجاد کرد . 

3- شخصیت بله قربان گو داشته و قابل خریداری و نفوذ و فراموشی خدا و عشق تصاحب امور دنیوی باشد. 

4- سیاستی در پیش گیرد که مطابق با بازی های سیاسی غرب بوده و مغایر با اصل تطابق سیاست با دیانت باشد. سیاستی که به جنگ قدرت و کسب مقام و زر و زور و گروه بندی و جنگ احزاب  منجر شود؛ از ویژگی های اسلام امریکایی است . 

5- تشنه قدرت  باشد نه تشنه خدمت

6- حرف وعملش قبل و زمان نمایندگی یکسان نباشد. برای گرفتن رأی از هر وسیله ای مشروع و نامشروع استفاده کند.

7- مردم ایران را ساده لوح وقابل دورزدن واستفاده ابزاری تصورکند و فقط وقت انتخابات یاد مردم و مشکلاتشان بیافتد.

8- عضو انواع گروه ها و حزب ها و جبهه ها و اتحادها و...باشد و دم از مردم و خدمت و مردم سالاری و آزادی و... بزند.

9- از جنس مردم نباشد؛ اشرافیّت ومصرف زدگی وعقب ماندگی اخلاقی ویژگی اصلی و قابل مشاهده در او باشد.

10- استقلال فکری وعملی و عقیدتی نداشته باشد.

11- هدفش از ورود به مجلس کیسه دوختن برای خود و نسل های بعد خود باشد وبرای رسیدن به این هدف به هر ذلتی تن دهد.

12- ظلم ستیز و دشمن شکن نباشد.

13- خود را صاحب قدرت و بالاتر از مردم و رهبری ببیند؛ و از سرقلدری در صحن علنی مجلس به رئیس جمهور قانونی کشور توهین کند (قبل از سال 92) و به نماینده دولت سیلی بزند و دماغ مامور اجرای قانون را بشکند!

14- در فتنه ها کنار رهبری و مردم قرار نگیرد و عامل اجرایی بی اختیار و بلند گو و پیاده نظام دشمن شود.

15- هرگز در اعمال و گفتار و عملکرد خود، حفظ عزّت و اقتدار ملی و مردم ایران و خون شهدا و دفاع از اسلام و انقلاب را موضوع اصلی قرار ندهد.

16- مردم ایران نماینده ای نمی خواهد تا با شجاعت، با عدم استیضاح و عزل رئیس جمهور متخلف و مجرم در احراز تقلب مدرک تحصیلی وانتخابات و همراهی با اهداف دشمن در به گل نشاندن کشور و مردم، برای خوشنودی دشمنان اسلام و ایران در مقابل شرع و قانون بایستد.

17- عضو هر فراکسیونی شده و خانه ملت را تکه تکه و چند قطبی ساخت دشمن کرده، و به جای اجرای اسلام و نظارت و قانونگذاری در پیشرفت نظام جمهوری اسلامی، مقابل هم و مردم و هر خدمتگزاری در جهت اجرای نقشه های پیدا و پنهان دشمن بکوشد.

18- مردم ایران نماینده ای نمی خواهد که از شدت خودباختگی و غرب زدگی با دشمنان اسلام و ایران، در خانه ملت بزرگ ایران، عکس سلفی گرفته و مضحکه خاص و عام داخل و خارج شده و عمل حقارت بار خود را نپذیرفته و استعفا نداده و منتقدین را تهدید به پاسخ دندان شکن! داده و طلبکارباشد. مردم شجاع و مقاوم ایران، نماینده ذلیل در برابر جنس مخالف و خارجی جماعت را نمی پذیرد.

19- ...

در یک کلام در تمام حالات قبل و حین نمایندگی مسلمان نما باشد نه مسلمان.

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی