کد خبر : 216590

چرا آراء ناشی از جرم و تخلف و تقلب از آراء آقای روحانی کسر نشد؟!

آیا تنفیذ ریاست جمهوری روحانی، علاوه بر تضعیف ولایت فقیه و کاهش شدید اعتماد عمومی به نظام درعدم توان ممانعت از ورود پیدا و پنهان دشمن به مناصب کلیدی، و اصرار به القاء برگزاری سالم انتخابات به دشمنان، که خود آنها مدیریت نمودند، همچون بستن مجدد قرارداد 4 ساله با دشمنان قسم خورده اسلام وایران در ریشه کنی اسلام و انقلاب و نیروهای انقلابی و تصرّف بی صدای ایران در سال 98 نیست؟

امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء 

(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟»   علق /۱۴

حکمت حضور برخی جان برکفان مدافع دین خدا در جنگ نرم و سخت در آیه 251 سوره  بقره  آمده ، که خداوند  حکیم  و قادر برخی  را  برای مقابله  با انواع  فساد درزمین هدایت فرموده تا  اسلام وامور مسلمین به دست نااهلان  نیافتد:

"وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّـهِ النَّاسَ بَعْضَهُم بِبَعْضٍ لَّفَسَدَتِ الْأَرْضُ وَلَـٰكِنَّ اللَّـهَ ذُو فَضْلٍ عَلَى الْعَالَمِينَ﴿٢٥١

"و اگر خداوند، بعضی از مردم را به وسیله بعضی دیگر دفع نمی کرد، زمین را فساد فرا می گرفت، ولی خداوند نسبت به جهانیان، لطف و احسان دارد." 

قال علی علیه السلام : "إنَّ الحَقَّ لا یُعرَفُ بــِالرِّجالِ، إعرَفِ الحَقَّ تَعرِف أهلَهُ" مجمع البیان ج 1 ص 187

سخنرانی و فریاد تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در 4 آبان ماه 1343 در قم: 

"... ای سیاسیون ایران! من اعلام خطر می کنم. ای بازرگانان ایران! من اعلام خطر می کنم. ای علمای ایران! ای مراجع اسلام! من اعلام خطر می کنم. ای فضلا! ای طلاب! ای حوزه های علمیه! ای نجف! ای قم! ای مشهد! ای تهران! ای شیراز!من اعلام خطر می کنم و آن آقایانی که می گویند باید خفه شد و دم در نیاورد آیا در این مورد هم می گویند باید خفه شد؟ در اینجا هم ساکت باشیم و دم در نیاوریم؟! ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟ استقلال ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟! واللّه گناهکار است کسی که داد نزند، واللّه مرتکب کبیره است کسی که فریاد نزند. ... ای علمای قم! بداد اسلام برسید. رفت اسلام،... امروز تمام گرفتاری ما از آمریکاست، تمام گرفتاری ما از اسرائیل است، اسرائیل هم از آمریکاست، ...."
سوالات اساسی مردم و بی پاسخ از سوی مسئولان نظام اسلامی قبل از تنفیذ حکم ریاست جمهوری دولت دوازدهم:
چرا موضوع اصلی  تخلفات و جرائم گسترده انتخابات 96 که در تاریخ ایران لکه ننگی برعملکرد دولت یازدهم و قوّه قضائیه و ... ثبت شده است، با جنجال رسانه ای و بحران تراشی در راستای انحراف افکار عمومی از موضوع اصلی کشور، به موضوعی کاملا ساده و بی اهمیّت تبدیل شد، در حالی که سرنوشت سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم زجر کشیده منتظر ذرّه ای عدالت و قانون به نتیجه این انتخابات بسته بود، به جای انتخاب، منصوب گردید؟
چرا بیش از ده میلیون رأی ناشی از تخلفات و جرائم گسترده انتخاباتی در سراسر کشور، که رقم دقیق آن با شمارش مجدد آراء و نیز محاسبه موارد ممانعت از دادن رأی یا مهر نزدن شناسنامه رأی دهندگان به روحانی یا رأی دادن با شناسنامه روستائیان بدون حضور آنها و سایر موارد تقلب و تخلف و جرم که مانع رأی دادن حامیان آقای رئیسی شد، در حالی که نتیجه ایّام انتخابات، کاملا نتیجه پیروزی آقای رئیسی را ثابت می کرد، قابل اثبات بوده، به لحاظ شرعی و رعایت امانت و صیانت از آراء مردم، از آراء روحانی کسر نشده و به آراء آقای رئیسی اضافه نگردید؟ 
آیا با انجام این اقدام شرعی، نتیجه انتخابات با آراء واقعی مردم تغییر نمی یافت؟
آیا با این اقدام شرعی و با خلاء قانونی در این گونه موارد، ممانعت از مرگ انقلاب تسریع نمی شد؟
کدام یک از مسئولان نظام مقصر تغییر مسیر انقلاب اسلامی شده و می شوند؟
در کدامین اسلام، محاسبه  آراء ناشی از تخلّف و تقلّب و جرم و تخریب همه جانبه و گسترده رقیب از سوی دولت یازدهم و رسانه های دولتی و خارجی، محاسبه رأی شرعی و رأی واقعی مردم و دلیل و حجت شرعی و قانونی در استحقاق نامزد انتخابات می باشد؟
طبق اصل‏ یکصد و هجدهم قانون اساسی "مسئولیت‏ نظارت‏ بر انتخابات‏ ریاست‏ جمهوری‏ طبق‏ اصل‏ نود و نهم‏ بر عهده‏ شورای‏ نگهبان‏ است‏ ولی‏ قبل‏ از تشکیل‏ نخستین‏ شورای‏ نگهبان‏ برعهده‏ انجمن‏ نظارتی‏ است‏ که‏ قانون‏ تعیین‏ می‏ کند" می باشد، شورای نگهبان چگونه و با کدام دلیل معقول و منطقی علیرغم اذعان به تخلف و تقلف و جرائم گسترده مشهود، سلامتی انتخابات 96 را اعلام نمود؟ 
آیا مفهوم و مصداق سلامتی یا ناسلامتی انتخابات، از بدو انقلاب تا سال 92، صرفا با احراز تحقق یا عدم وقوع تخلّف و تقلّب و جرم انتخاباتی ارزیابی نمی گردد؟ 
چگونه سلامتی احراز شده که بیش از ده میلیون رأی آقای رئیسی نادیده گرفته شده و آراء ناشی از جرم و تخلف، رأی قانونی و شرعی محاسبه شده است؟!!  
چه کسانی با چه دلیل قانونی بنابر اظهار آیت الله جنتی "برخی می خواستند كه شخصی را رد يا تاييد كنيم و گاهی از مقامات بالا اين درخواست را مطرح می كردند، ولی ما هميشه بر مواضع خود پايبند بوديم چون نمی توان همه را راضی نگه داشت" مجاز به درخواست مذکور بودند، مقامات بالای شورای نگهبان غیراز مقام معظم رهبری و ریاست سابق مجمع تشخیص مصلحت هاشمی چه کسانی بوده و هست و شورای نگهبان غیر از رضایت ولی فقیه و اعمال شرع و قانون، در رضایت چه کسانی ملزم بوده است؟
آنچه بر همگان مسلّم شده، آراء اعلام شده روحانی از سوی وزارت کشور با وزیر به ظاهر اصولگرا!! که در سکوت و... براعمال مجرمانه و تخلف برای اولین بار پس از انقلاب سنگ تمام گذاشت، با شیوه های خلاف شرع و قانون، کسب شد، آیا به لحاظ شرعی و قانونی مستحق دستیابی به منصب ریاست جمهوری بوده و حقوق و امکانات بیت المال بر وی مشروع هست؟        
آیا تنفیذ ریاست جمهوری روحانی، علاوه بر تضعیف ولایت فقیه و کاهش شدید اعتماد عمومی به نظام  درعدم توان ممانعت از ورود پیدا و پنهان دشمن به مناصب کلیدی، و اصرار به القاء برگزاری سالم انتخابات به دشمنان، که خود آنها مدیریت نمودند، همچون بستن مجدد قرارداد 4 ساله با دشمنان قسم خورده اسلام وایران در ریشه کنی اسلام و انقلاب و نیروهای انقلابی و تصرّف بی صدای ایران در سال 98 نیست؟ 
چگونه می توان عدم بی طرفی و تولید مصلحت های سلیقه ای و مشهود شورای نگهبان در ردّ و تأئید صلاحیّت ها و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخابات96 که بخشی از سناریوی پنهان دشمن در نصب مهره های موردنظر بوده و برهمه معلوم گردیده انکار نمود؟
چگونه حکم ریاست جمهوری با آراء کسب شده از مسیر خلاف  شرع و قانون و مصادره آراء رقیب با توسّل به تخریب ناجوانمردانه و اخلاق غیراسلامی و دروغ های متعدد عیان در برابر ملت فهیم و تیزبین و پربصیرت ایران تحمیل نمود؟  
آیا تأئید چنین فردی، تأئید بلامانع بودن هرگونه خلاف و دروغ و فریب و ... و ضربه شدید فرهنگی مذهبی به نظام و کشور و گشایش مسیر در آینده نخواهد بود؟ 
آیا تأئید ریاست جمهوری با آراء مذکور، یکسانی صالح و ناصالح در نظام اسلامی را در کشور القاء و مدیریّت نخواهد کرد؟

                        

رئیس جمهور با وصف فوق، چگونه در پیشگاه  قرآن و مردم به خدا قسم خواهد خورد؟
اصل‏ یکصد و بیست و یکم قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران: رئیس‏ جمهور در مجلس‏ شورای‏ اسلامی‏ در جلسه‏ ای‏ که‏ با حضور رئیس‏ قوه‏ قضائیه‏ و اعضاءی‏ شورای‏ نگهبان‏ تشکیل‏ می‏ شود به‏ ترتیب‏ زیرسوگند یاد می‏ کند و سوگندنامه‏ را امضاء می‏ نماید.
بسم‏ الله‏ الرحمن‏ الرحیم‏
‎‎‎‎‎‎"من‏ به‏ عنوان‏ رئیس‏ جمهور در پیشگاه‏ قرآن‏ کریم‏ و در برابر ملت‏ ایران‏ به‏ خداوند قادر متعال‏ سوگند یاد می‏ کنم‏ که‏ پاسدار مذهب‏ رسمی‏ و نظام‏
جمهوری‏ اسلامی‏ و قانون‏ اساسی‏ کشور باشم‏ و همه‏ استعداد و صلاحیت‏ خویش‏ را درراه‏ ایفای‏ مسئولیتهایی‏ که‏ بر عهده‏ گرفته‏ ام‏ به‏ کار گیرم‏ و خود را وقف‏
خدمت‏ به‏ مردم‏ و اعتلای‏ کشور، ترویج‏ دین‏ و اخلاق‏، پشتیبانی‏ از حق‏ و گسترش‏ عدالت‏ سازم‏ و از هر گونه‏ خودکامگی‏ بپرهیزم‏ و از آزادی‏ و حرمت‏ اشخاص‏ و حقوقی‏ که‏ قانون‏ اساسی‏ برای‏ ملت‏ شناخته‏ است‏ حمایت‏ کنم‏. در حراست‏ از مرزها و استقلال‏ سیاسی‏ و اقتصادی‏ و فرهنگی‏ کشور از هیچ‏ اقدامی‏ دریغ نورزم‏ وبا استعانت‏ از خداوند و پیروی‏ از پیامبر اسلام‏ و ائمه‏ اطهار علیهم‏ السلام‏ قدرتی‏ را که‏ ملت‏ به‏ عنوان‏ امانتی‏ مقدس‏ به‏ من‏ سپرده‏ است‏ همچون‏امینی‏ پارسا و فداکار نگاهدار باشم‏ و آن‏ را به‏ منتخب‏ ملت‏ پس‏ از خود بسپارم‏."
‎‎‎‎‎‎ در دوره یازدهم کدامین قسم روحانی عملی گردید، که دوره بعدی عملی گردد؟
آیا در دوره قبلی نیز بدون رأی شرعی حداکثری و تخریب رقیب و... با تأئید صلاحیّت الزامی منصوب نشد؟
چرا کم و زیاد کردن آراء در انتخابات ایران از سال 92 باب شده است؟
وضعیّت مذکور انتخابات با کدامین اسلام مطابقت دارد؟
چرا با شروع مدیریّت ریاست فعلی صدا و سیما، صدا و سیما به میل دولت و قوه قضائیّه می چرخد و استقلال دانشگاه ملی از بین رفته و علیرغم احراز تقلب در مدرک تحصیلی روحانی و عدم ارائه مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه و مدرک تحصیلی مورد ادعا در سامانه مجلس خبرگان رهبری درس خارج حوزه علمیه  به مسئولین ذیربط و مردم و رسانه های ملی امتناع نموده و مکرر صدا و سیما با پیشوند دکتر نام می برد؟!
 این اصل در حال اجرا در دانشگاه ملی صدا و سیماست که دروغ را آنقدر تکرار کنید تا خودتان باور کنید!!
آیا اگر روحانی مدرک قانونی  داشت، قطعا همچون سایر مردم بلافاصله ارائه نمی نمود؟!
روحانی در چه چیزی به اجتهاد رسیده که همچون سایر فضلا و مجتهدین، آثار اجتهاد در قول و فعل و توان تسلط به علوم  دینی و میزان تقوی و مدیریّت زبان خود در بیش از 50 بار توهین به فرهیختگان و منتقدین و مردم کشورش بی تأثیر بوده است؟
آیا با انتصاب مجدد روحانی، مرگ انقلاب با پسوند اسلام با همکاری شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی رقم زده نشده است؟
چرا...
این تذهبون؟! 
کجاست فریاد معمار انقلاب در زاویه عمیق و مشهود میراث خمینی از اسلام؟
سخنرانی و فریاد تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در 4 آبان ماه 1343 در قم: 

"... ای سیاسیون ایران! من اعلام خطر می کنم. ای بازرگانان ایران! من اعلام خطر می کنم. ای علمای ایران! ای مراجع اسلام! من اعلام خطر می کنم. ای فضلا! ای طلاب! ای حوزه های علمیه! ای نجف! ای قم! ای مشهد! ای تهران! ای شیراز!من اعلام خطر می کنم و آن آقایانی که می گویند باید خفه شد و دم در نیاورد آیا در این مورد هم می گویند باید خفه شد؟ در اینجا هم ساکت باشیم و دم در نیاوریم؟! ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟ استقلال ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟! واللّه گناهکار است کسی که داد نزند، واللّه مرتکب کبیره است کسی که فریاد نزند. ... ای علمای قم! بداد اسلام برسید. رفت اسلام،... امروز تمام گرفتاری ما از آمریکاست، تمام گرفتاری ما از اسرائیل است، اسرائیل هم از آمریکاست، ...."

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی