کد خبر : 213069

نامه سرگشاده در دفاع از اسلام و انقلاب و اقتدار ایرانیان

با تکرار تاریخ در چهارمین دهه انقلاب، باز هم اسلام و انقلاب، فریاد امام خمینی را می طلبد. ای سیاسیون ایران! من اعلام خطر می کنم. ای بازرگانان ایران! من اعلام خطر می کنم. ای علمای ایران! ای مراجع اسلام! ... واللّه گناهکار است کسی که داد نزند، واللّه مرتکب کبیره است کسی که فریاد نزند. ... ای علمای قم! بداد اسلام برسید. رفت اسلام،... امروز تمام گرفتاری ما از آمریکاست، تمام گرفتاری ما از اسرائیل است، اسرائیل هم از آمریکاست، ..."

                                                              بسم الله الرحمن الرحیم

امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء 

(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟»   علق /۱۴

حکمت حضور برخی جان برکفان مدافع دین خدا در جنگ نرم و سخت در آیه 251 سوره  بقره  آمده ، که خداوند  حکیم  و قادر برخی  را  برای مقابله  با انواع  فساد درزمین هدایت فرموده تا  اسلام وامور مسلمین به دست نااهلان  نیافتد:

"وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّـهِ النَّاسَ بَعْضَهُم بِبَعْضٍ لَّفَسَدَتِ الْأَرْضُ وَلَـٰكِنَّ اللَّـهَ ذُو فَضْلٍ عَلَى الْعَالَمِينَ﴿٢٥١

"و اگر خداوند، بعضی از مردم را به وسیله بعضی دیگر دفع نمی کرد، زمین را فساد فرا می گرفت، ولی خداوند نسبت به جهانیان، لطف و احسان دارد." 

حضور محترم مراجع تقلید و علماء و حوزه های علمیّه کشور و روحانیّت معظم و عموم مردم ایران

اینجانب منصوره وطنی محقق و نویسنده و روحانی و فعّال فضای مجازی و سالها حضور در خط مقدم و جانباز جنگ نرم، در راستای تلاش های بی سابقه در اجرای آخرین برهه زمانی طرح براندازی 2020 در سال 98 با استفاده از مناصب کلیدی ریاست جمهوری و دولت و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و...، و عیان بودن حضور دشمن در داخل و فعّال نمودن پیاده نظام داخلی در امور مختلف کشور و چپاول علنی بیت المال و ثروت های عمومی، ضمن اعلام خطر قریب الوقوع مشهود در حذف اسلام و براندازی نظام به طرق مختلف پیدا و پنهان در داخل و خارج از کشور، و تشدید این عملیّات بعد از انتخابات 96 با تخلف و جرائم گسترده انتخاباتی جهت حفظ سمت روحانی، و زمینه سازی مصادره انقلاب، و نیز حمله برنامه ریزی شده به مجلس شورای اسلامی، تقاضای شکستن سکوت بیش از سه دهه و ادای فریضه امر به معروف و نهی از منکر جهت دفاع از اسلام و انقلاب و کشور دارم. بدیهی است، دفاع از اسلام بر هر مسلمانی واجب و در صورت نیاز بذل جان و آبرو و مال و... نیز لازم هست.

متأسفانه، با تداوم سکوت بزرگان، و تکرار تاریخ در چهارمین دهه انقلاب، باز هم اسلام و انقلاب، فریاد امام خمینی را  می طلبد. 
سخنرانی و فریاد تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در 4 آبان ماه 1343 در قم: 
"... ای سیاسیون ایران! من اعلام خطر می کنم. ای بازرگانان ایران! من اعلام خطر می کنم. ای علمای ایران! ای مراجع اسلام! من اعلام خطر می کنم. ای فضلا! ای طلاب! ای حوزه های علمیه! ای نجف! ای قم! ای مشهد! ای تهران! ای شیراز!من اعلام خطر می کنم و آن آقایانی که می گویند باید خفه شد و دم در نیاورد آیا در این مورد هم می گویند باید خفه شد؟ در اینجا هم ساکت باشیم و دم در نیاوریم؟! ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟ استقلال ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟! واللّه گناهکار است کسی که داد نزند، واللّه مرتکب کبیره است کسی که فریاد نزند. ... ای علمای قم! بداد اسلام برسید. رفت اسلام،... امروز تمام گرفتاری ما از آمریکاست، تمام گرفتاری ما از اسرائیل است، اسرائیل هم از آمریکاست، ...."

بعد از فوت حضرت محمّد صلی الله علیه وآله، مسلمان نمایان منافق سیاست پیشه هزارچهره ددمنش، در زمان حکومت حضرت علی علیه السلام مردم و خواص و انقلابیون امام معصوم را تنها گذاشته و امر به معروف و نهی از منکر را ترک نمودند، تا مولای متقیان مظلوم واقع شد و اشرار بر مردم حاکم شدند. برای دفع شرّ اشرار، سر فرزند زهرا حسین بن علی علیه السلام بر سر نیزه رفت و عباس حسین در دفاع از امام زمان خود، بی دست و سر اسلام را بیمه نمود. قهرمان کربلا حضرت زینب علیها السلام به اسیری و مجلس یزید رفت و اسلام را جاودانه کرد. اصغر شش ماهه امام حسین علیه السلام در یاری امام زمان خود، با خون خود اوج مظلومیّت و حقانیّت پدر و جدّش را به جهانیان ثابت نمود، و اسلام با خون از طریق دوازده معصوم جانشین پیامبر اسلام به عصر حاضر رسید. 
حال، تاریخ اسلام تکرار شده، برخی خواص و انقلابیون در پی دنیا طلبی و ثروت اندوزی و مقام پرستی، با تظاهر به انقلابی گری و مسلمانی، دنیا را انتخاب و پس از فوت معمار کبیر انقلاب اسلامی، برای تصاحب ثروت های عمومی و مناصب کلیدی، جنگ قدرت و ثروت و مقام تمام عیار راه انداخته اند و با خوی اشرافیّت، اسلام و انقلاب و خون هزاران شهید و جانباز و زجر آزادگان و سوزدل مادران شهید و فرزندان پدر ندیده شهداء را فراموش، و روی خون و زجر مردم، بر مردم سوار شده و در دستیابی به دنیای فانی با دشمنان قسم خورده نیز همراه شدند. 

  در سایه سکوت اکثرعلمامراجع و حوزه های علمیه سراسر کشور،کلیه امور، بیش از سه دهه، طوری در حاکمیّت جریان اصلاحات متصّل به دشمن قرار گرفته، که جز منویّات و اهداف دشمن ، عملی انجام نگرفته و پیشرفت کشور از جمله امور اقتصادی و فرهنگی و سیاسی با پیچ و خم های صعب العبوری مواجه شده است، لذا، مطالبه و نیز حمایت و پشتیبانی همگان به ویژه مراجع تقلید و علماء و روحانیّت معظم و حوزه های علمیّه و عموم مردم ایران از ولایت فقیه برای حذف عناصر بیگانه با مردم و آشنا با دشمن و آلت دست دشمن در چپاول ثروت های مادی و معنوی عظیم ملت ایران و مصادره انقلاب اسلامی و حذف اسلام، امری ضروری و وظیفه ای انکار ناپذیر هست. 

برای رهایی از چهار سال مجدد، خون دل خوردن و سلب آرامش و تماشای تاراج رفتن دین و ایمان مردم و از بین رفتن حاصل خون شهداء و سالها زجر مردم ایران در استقرار استقلال و امنیّت و استفاده عموم از ثروت های عمومی، فریضه امر به معروف و نهی از منکر را ادا نمائیم. 

قطعا همه مردم ایران، به ویژه علما و حوزه های علمیّه که قبل از انقلاب طلایه دار و پیشتاز انقلاب بوده و پس از انقلاب دچارعقب نشینی در دفاع اسلام و تربیت نسل متدیّن انقلابی شده است، باید پاسخگوی نسل های آینده در زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریّت باشند

اکنون سرنوشت اسلام و ایران به ما سپرده شده است.

مطالبات و درخواست های راهبردی از مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای:
1- به دلیل ممانعت هیئت رئیسه از انجام وظایف برخی نمایندگان انقلابی مجلس شورای اسلامی در طرح سوال از رئیس جمهور و وزراء، عزل فوری حسن روحانی از کلیه مناصب کلیدی نظام و منصب ریاست جمهوری به دلیل سوابق سوء براساس مدارک موجود در اختیار آقای دکتر حسن عباسی با احراز صحّت مدارک در دادگاه  و نیز فیلم مستند فروشنده و نیز چهار سال سوابق مشهود بر مردم تیزبین و هشیار و جرائم و تخلّفات زمان انتخابات و انتصاب  آقای رئیسی دومین نامزد دارای اکثریت آراء انتخابات سال 96 به  سمت ریاست جمهوری اسلامی ایران   
تشریح برخی سوء مدیریت و امتناع از انجام وظایف قانونی وعدم صلاحیّت لازم پست ریاست جمهوری و... در دو پست زیر:
نیاز مبرم به طرح سوال های ضروری از روحانی در مجلس شورای اسلامی
http://mansurevatani.ir/newindex.aspx?pid=99&ArticleID=213018

بیش از ۳۵ مورد تقابل دیدگاه های حسن روحانی با امام خامنه ای و فهرست توهین های رئیس جمهور به منتقدین
http://www.shekayatazrouhani.camp/#statement

2- تغییرکلیه اعضاء دولت و مسئولین نهاد ریاست جمهوری به نیروهای غیرقابل خرید و نفوذ و عدم وابستگی به هیچ یک از احزاب و گروه ها و شخصیّت های سیاسی و نیز عملا متدیّن و انقلابی و متخصّص در موضوع فعالیّت وزارت و سمت
3- خلع لباس دائم روحانیّت حسن روحانی و محمّد خاتمی و سایر روحانیّون دخیل در فتنه 88 
4- ممنوعیّت قانونی صاحبان مناصب کلیدی  ریاست جمهوری و اعضای دولت و ریاست  و کلیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری و ریاست قوه قضائیه و نیز ریاست و اعضای شورای نگهبان و دبیر و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی و ریاست و اعضای مجمع تشخیص مصلحت از دو دهه گذشته تا زمان پذیرش سمت، در عضویّت و هر گونه فعّالیّت ووابستگی به هیچ یک از احزاب و گروه ها و شخصیّت های سیاسی کشور جهت قطع و حذف کانون های قدرت و ثروت و مقام در کشور 
5- تغییر کلیه اعضای شورای نگهبان وحذف اصل نانوشته سالها مرسوم تقسیم کشور بین جریان های سیاسی بدون رضایت آحاد مردم در تأئید صلاحیت ها و شفاف سازی و قانونمندی روند تأئید صلاحیّت نامزدها در هر گونه انتخابات با اطلاع رسانی به مردم 
6- بررسی دقیق قراردادهای وزارت نفت از جمله کرسنت و عملکرد وزیر نفت و متوقّف نمودن قرارداد توتال و سایر قراردادهای بین المللی  که به ضرر مردم و چپاول ثروت های عمومی و خارج از مسیر قانونی تصویب و درحال اجراست از سوی بازرسی مقام معظم رهبری و سازمان بازرسی کل کشور 
برخلاف قانون، طی چهار سال گذشته، نفت ملی ایران و حقّ مردم، تبدیل به خصوصی و متعلق به خارجیان و برخی شده است، در حالی که وظیفه دولت در همه قراردادهای خارجی در اصل 25 قانون اساسی تصریح شده است: "امضای‏ عهدنامه‏ ها، مقاوله‏ نامه‏ ها، موافقت‏ نامه‏ ها و قراردادهای‏ دولت‏ ایران‏ با سایر دولتها و همچنین‏ امضای‏ پیمان‏ های‏ مربوط به‏ اتحادیه‏ های‏ بین‏ المللی‏ پس‏ از تصویب‏ مجلس‏ شورای‏ اسلامی‏ با رئیس‏ جمهور یا نماینده‏ قانونی‏ او است‏."
وزارت نفت طی 4 سال خودسرانه عمل نموده و عملکردی برخلاف اصل‏ یکصد و پنجاه و سوم قانون اساسی داشته است:
"هر گونه‏ قرارداد که‏ موجب‏ سلطه‏ بیگانه‏ بر منابع طبیعی‏ و اقتصادی‏، فرهنگ‏، ارتش‏ و دیگر شؤون‏ کشور گردد ممنوع‏ است‏."
7- برگشت شورای عالی امنیّت ملی، به زیر مجموعه ولایت فقیه با تعیین دبیر از سوی مقام معظم رهبری برای جلوگیری از تکرار فجایای برجام و....
 چرا علیرغم اعتراض مکرر و فراوان فرهیختگان و رسانه های انقلابی و... برجام عرض 20 دقیقه در مجلس شورای اسلامی تصویب شد! 
آیا این فریاد امام خمینی بر سر نمایندگان مجلس در جریان کاپیتولاسیون باز هم مصداق نیافته است؟
"اگر یک روحانی در این مجلس بود تو دهن اینها می زد، نمی گذاشت این کار انجام شود، و مجلس را بهم می زد. من به آن وکلائی که بظاهر مخالفت کردند این اعتراض را دارم که اگر واقعاً مخالف بودید، چرا خاک بر سرتان نریختید؟ چرا بلند نشدید یقه آن مردک را بگیرید؟ آیا معنای مخالفت این است که بگوئید ما مخالفیم و سرجای خود بنشینید؟ و آنهمه تملق بگوئید؟ باید هیاهو کنید باید بریزید وسط مجلس، نگذارید چنین مجلسی وجود پیدا کند و این طرح را از مجلس بیرون ببرید، به صرف اینکه من مخالفم کار درست می شود؟" 
چرا در چهارمین دهه انقلاب، با وجود چندین روحانی در مجلس شورا ی اسلامی و نظارت چندین مجتهد به مصوّبات مجلس شورای اسلامی در شورای نگهبان، قرارداد ننگین برجام عرض 20 دقیقه تصویب شد و یک مجتهد و یک روحانی هم اعتراض نکرد؟! عملکرد روحانی و دولت یازدهم در سیاست خارجی بر خلاف اصل‏ یکصد و پنجاه و دوم قانون اساسی می باشد: 
"سیاست‏ خارجی‏ جمهوری‏ اسلامی‏ ایران‏ بر اساس‏ نفی‏ هرگونه‏ سلطه‏ جویی‏ و سلطه‏ پذیری‏، حفظ استقلال‏ همه‏ جانبه‏ و تمامیت‏ ارضی‏ کشور، دفاع‏ از حقوق‏ همه‏ مسلمانان‏ و عدم‏ تعهد در برابر قدرت‏ های‏ سلطه‏ گر و روابط صلح‏ آمیز متقابل‏ با دول‏ غیر محارب‏ استوار است‏."   
8- تغییر ریاست و کلیه هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی
9- بررسی کلیه اموال قبل و بعد از سمت ریاست جمهوری روحانی و کلیه وزراء دولت یازدهم و اعلام به مردم 
10- ممنوعیّت دائمی هرگونه انتصاب  و استخدام و... در سطح کشور و مناصب کلیدی صرفا به لحاظ جهت گیری سیاسی متعلق به جریانات سیاسی به ویژه جریان اصلاحات. 
به دلیل اتّصال به دشمنان اسلام و ایجاد مکرر هرج و مرج و ناآرامی در کشور باید هر گونه فعالیّت اعضای این جریان ممنوع و از کلّ کشور حذف گردد.
امید که با ادای وظیفه موجب بقای اسلام و انقلاب و خشنودی حضرت بقیه الله عج الله فرجه را فراهم آوریم. 
والسلام علی من التبع الهدی 
قم                                                                         منصوره وطنی      
                                                                              96/4/15 


توجه: آمار کانال مختل شده
عضویّت در کانال 👈👈👈🌷  https://t.me/joinchat/AAAAAEI7RdkEC0dezDwDlw

  🌷 👈 @mansurevatani

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی