کد خبر : 211333

خمینی یک مسلمان بود

خمینی نه اصولگرا بود نه کارگزار و دوم خردادی و اصلاحات و یک طرف دوقطبی های ساخته شده توسط دشمنان قسم خورده اسلام و ایران، او فقط یک مسلمان بود. او هرگز مردم و انقلاب را درگیر مصلحت اندیشی مرفّهان بی درد و غاصبان انقلاب و کشور ننمود. او هرگز اجازه نداد، هیچ مسئول و شخص و گروه و حزبی خود را قیّم مردم دانسته و مردم را کنار گذارند.
خمینی انفجار نوری بود، که انسانیّت و مسلمانی و حکومت داری اسلامی و اخلاق اسلامی را هم زمان به بشریّت فاقد عدالت و در حال افول از اخلاق و معنویّت نمایش داد.
 خمینی اسوه بی بدیل  و حجّتی بر بشریّت در قرن چهاردهم، در مسلمان زیستن و مسلمان ماندن بود.
خمینی عارفی واصل بود که، جز خدا و جلوه های الهی چیزی نمی دید، از این رو بود که هرگز در وی، راست و چپ و حزب و گروه و شخصیّت ها معنایی نیافت و همواره درکنار سیل عظیم و خروشان ملت بزرگ ایران قرار داشت، همین ویژگی وی را در قلب مردم جای داد.
برای او هرگز خواص مرفّه غنی و عوام فقیر معنا نداشت، و مردم پابرهنه کوخ نشین را صاحب اصلی انقلاب و کشور می دانست، چون همین ها بودند که با خون و زجر خود، پشت سر رهبرخود ایستاده و از پانزده خرداد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را رقم زدند، و رژیم منحوس پهلوی را سرنگون نموده و نظام جمهوری اسلامی را که طلیعه ظهور صاحب الامر عج الله فرجه هست، برگزیدند.
خمینی نه اصولگرا بود نه کارگزار و دوم خردادی و اصلاحات و یک طرف دوقطبی های ساخته شده توسط دشمنان قسم خورده اسلام و ایران، او فقط یک مسلمان بود.
او هرگز مردم و انقلاب را درگیر مصلحت اندیشی مرفّهان بی درد و غاصبان انقلاب و کشور ننمود.
او هرگز اجازه نداد، هیچ مسئول و شخص و گروه و حزبی خود را قیّم مردم دانسته و مردم را کنار گذارند.
مردم محرم خمینی بود.او همه مسائل و مشکلات را با مردم در میان می گذاشت، تا خود مردم با بصیرت افزایی راه را انتخاب نمایند. او مردم ایران را از پانزده خرداد تربیت نمود، تا 22 بهمن 1357 انفجار نور و نظام جمهوری اسلامی شکل گرفت. 
خمینی هرگز خود را بالا و مردم را پائین تر خود نمی دید. 
عشق خدا و اخلاق و معنویّت در قول و عمل وی موج می زد. 
خمینی معنویّت را به بشریّت در حال قهقرا برگرداند. 
خمینی توان مبارزه با مستکبران زورگو را به مستضعفان جهان، در عمل خود نمایش داد، که یک نفره با ایستادگی و رهبری مردم مستضعف، انقلاب نمود و منتظر کمک شرق و غرب و گروهای چپ و راست نماند. 
او به عنوان یک مسلمان به پا خواست، که توانست با امداد الهی، انقلابی عظیم و جهانی را رقم زند.

                     

بزرگی و افتخار یک ملت را با میزان ددمنشی و قرار گرفتن در مقابل خدا و کتاب خدا و دین خدا و یکسانی دشمن خدا و مردم ایران می سنجید، نه عضویّت در جریان اصولگرا و اصلاحات و طرفداری از شرق و غرب. 

                                      خمینی فقط یک مسلمان بود.

         
      🌷آدرس کانال تلگرام 🌸👇👇👇👇🌸

 https://t.me/joinchat/AAAAAEI7RdkEC0dezDwDlw 

 🌷عضویّت در کانال 👈     mansurevatani@

🌹🍀حاوی مطالب و تصاویر و  فیلم در موضوعات مذهبی اخلاقی اجتماعی خبری سلامت طبّ اسلامی و طبّ سنّتی🌹🍀                         


ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی