578رکورد در مدت زمان 0.031ثانیه
عبارت مورد جستجو :
آیا همه پرسی 80 میلیونی مردم ایران در شهادت سردار سلیمانی و نیز نماز جمعه اخیر چند میلیونی تهران به امامت مقام معظم رهبری، و بیش ازیک هفته در کل کشوراعلام مخالفت با هرگونه حزب بازی و گروه بندی و دوقطبی سازی جامعه و مصادره انقلاب به نفع احزاب یک شبه و شب انتخابات بعد از شهادت سپهبد سلیمانی کافی نیست؟
0khhhآقای هاشمی رفسنجانی باید فکری برای ذوق زدگی برخی مخالفان و مقامات غربی از کاندیداتوری خود بکند. تعداد حمایت ها به گونه ای در حال افزایش است که در وهله اول همان آرایش فتنه 88 را یادآوری می کند.
کسانی که با جان خودشان، با همه ی توان خودشان به کمک ملّتهای دیگر و ضُعَفای اطراف منطقه که در دسترس آنها است میروند، همین ها سایه ی جنگ و ترور و تخریب را از کشور خودمان هم دور می کنند و دفع می کنند.
چرا حسن روحانی و تیم مذاکره کننده بازی و تله جدید دشمنان اسلام را در کناره گیری امریکا و جایگزینی انگلیس روباه پیرهزار چهره مکّار در برجام را پذیرفته ودستورات رهبری را اجرا نکرده و همچنان بر طبل ماندن در برجام می کوبد؟
بعد از شهادت سردارسلیمانی، خون سردار دلها مسیرهرگونه وابستگی به بیگانگان و راه ورودی به مدیریّت کلان کشور و نفوذ در درون نظام بسته شده و فرهیختگان و مردم دیده بان عملکرد همه مسئولین خواهند بود.
متأسفانه نهادهای ذیربط ازانجام این مهم علیرغم درخواست نیروی هوافضای سپاه امتناع نموده وپس ازحمله، تنها مقصرحادثه، سپاه معرّفی و توبیخ به تیغ زبان وقلم های زهرآگین خودی و بیگانه، درزمین دشمن بازی و سپاه و فرماندهان شجاع و دلاور از جهت اخلاقی سر بریده می شوند، درحالی که طبق مقررات نظامی هیچ هواپیمای غیرنظامی در منطقه و وضعیّت نظامی نباید پرواز می کرد که دچار اشتباه تشخیص خودی و بیگانه شود.
قسم به خون همه شهیدان، اجازه نخواهیم داد؛ سازمان برنامه و بودجه مجدداً محاسبات توهمی توسعه غربی را بر حوزه های معیشتی، مالی، عمرانی، سیاسی، آموزشی، درمانی و... جمهوری اسلامی حاکم کند.
"...هنوز الزامات FATF به تصویب مجلس نرسیده، اطلاعات کشوررا در اختیاراین گروه قرارداده است و اخبار واصله نشان می دهد الزامات FATF در کشور درحال اجراست."
خون شهید قاسم سلیمانی همه محاسبات بین المللی و امریکا را به هم ریخته وعزّت ایرانی برگشته و همه مجبورند به خواست ایران و ایرانی تن دهند.
شفافیّت آراء در مجمع تشخیص_مصلحت باید با بالابردن دست جلوی دوربین های سیمای جمهوری اسلامی باشد تا اعضایی که در تصویب لوایح ساخت دشمن از جمله پالرمو و cft و fatf و برجام نقش داشتند بر فرهیختگان و مردم معلوم گردد تا به وظیفه انقلابی خود عمل کنند.
  • تعداد رکوردها : 578
بالای صفحه اصلی