597رکورد در مدت زمان 0.062ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دوم اسفند روز استقلال سیاسی و فکری مجلس شورای اسلامی بعد روز 2 اسفند سال 98 روز برچیدن بساط جنگ قدرت و ثروت و مقام و بازی های حزبی و گروهی در چپاول مردم و منابع کشوربا عناوین مختلف اصلاحاتی و اصولگرا و انواع جبهه و خط مدّعی پیروی امام و رهبری
برای تغییرات ضروری و برون رفت از وضعیت بحران اقتصادی، شکل گیری مجلسی حزب اللهی و انقلابی و متخصص و اجرای اقتصاد مقاومتی، تنها راه نجات مردم از مصائب بی شمار حاکمیت حزبی و جناحی در مدیریّت کلان کشورهست.
آیا ردّ صریح هرگونه حزب گرایی و گروه بندی در آیات متعدد قرآن؛که منجر به تفرقه و حذف وحدت در بین مردم می شود؛ اقدام به تشکیل حزب و گروه و دسته بندی مردم و حاکمان؛ از نظر اسلام خلاف نص صریح آیات قرآن نیست؟ اگر اسلام را قبول داریم؛ باید کلمه به کلمه ایات قرآن را پذیرفته و عمل نمائیم .
جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم ها می مانند. اگر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی (ص)
راهکار های خروج از وضعیت فعلی: الف) تشکیل مجلس رِجَالٌ صَدَقوُا؛ مجلس تراز گام دوم انقلاب اسلامی ب) بازگشت شعار های انقلاب اسلامی ج) ارتقاء کیفیت های مدیریت با تأسّی به الگو و مکتب شهید سلیمانی
تغییرات ضروری و برون رفت از وضعیت بحران اقتصادی، شکل گیری مجلسی حزب اللهی و انقلابی و متخصص و اجرای اقتصاد مقاومتی، تنها راه نجات مردم از مصائب بی شمار حاکمیت حزبی و جناحی در مدیریّت کلان کشورهست.
هر گونه تداوم و عدم مسدودی مسیر مدیریّت و حاکمیّت حزبی در قوای سه گانه و سایر ارکان و سمت ها خیانت به اسلام و انقلاب و خون شهداء و زجر جانبازان و آزادگان وخانواده های آنان و مردم مقاوم و صبور و ولایتمدار مردم ایران هست.
این بازی لیست ندادن و عدم وحدت ساختگی و صرفا حربه ای برای حذف نامزدهای انقلابی هست. برای مقابله با هرگونه نفوذ دشمن در مسیر انتخاب اصلح و پاسداری از خون شهید سلیمانی انصراف ندهید. در صورت انصراف و تکرار مجالس قبلی، مدیون مردم ایران و شهدا بالاخص شهید سردار سلیمانی هستید.
☘️روند معمول این است که سران احزاب و جریانات سیاسی و شخصیّت های سیاسی تعدادی افراد همفکر با خود که عضو مجموعه آنها هستند، و شرائط حداقلی قانونی ورود به مجلس را دارند، و اهل دور زدن و... رؤسای خود نیستند، در قالب لیست انتخاباتی تنظیم و هزینه تبلیغات آنها را می پردازند.
۱-انواع فراکسیون ها در خانه ملت ایران، فراکسیون اقلیت و اکثریت و امید و ولایی و مستقلین و...؛ طبق کدام قانون و کدام شرح وظایف نمایندگان؛ از بیت المال و وقت خانه ملت؛ در رقابت پیدا و پنهان با یکدیگربا مدیریّت رؤسای حزبی خود در بیرون از مجلس برای چه فعالیّتی استفاده کرده و می کنند؟
  • تعداد رکوردها : 597
بالای صفحه اصلی