530رکورد در مدت زمان 1.687ثانیه
عبارت مورد جستجو :
عمری خودم رادیدم و مقدسات دین تو را به شوخی و بازی گرفتم و به بهانه های واهی آیات تو را پشت گوش انداختم و برای آن توجیه و دلیلی تراشیدم.
عمده دلایل امتحان سخت خدا ونشان دادن چهره واقعی فرد به دیگران پس ازسال ها چهره موجّه دربین مردم
حریم خدا در وجود ما 19 اسفند 1393 10:24
خدا بیش از تصور ما به ما نزدیک است. قلب ما حرم خداست. نحوه نگه داری از حرم، میزان حضور خدا را نشان می دهد.
کلام نور 18 اسفند 1393 18:12
کلام نور چراغ راه و راهنمای مردم هست، اگر استفاده کینم.
در اسلام خداوند حکیم و مدبّر؛ قانونی به نام حقّ الناس قرار داه است؛ تا انسان ها از هرگونه تعدّی و تجاوز به حقوق یکدیگر خودداری نمایند. مجازات دنیوی و اخروی نیز منظور نموده تا ضامن اجرایی این قانون حکیمانه و عادلانه و تداوم نظم او عدالت اجتماعی و اقتصادی و خانوادگی و ... باشد.
عنایت حضرت زهرا سلام الله علیها و دعای چادری واقعی چه ها که نمی کند:
برخی نتایج بررسی ها و ریشه یابی میدانی نگارنده از سال ۷۶ تاکنون؛ درعلل گرایش افراد به حزب گرایی و گروه بندی و فعالیّت در احزاب و گروه ها از ابعاد مختلف که فرد را به عامل بازدارنده از پیشرفت و سازندگی در عرصه های مختلف کشور تبدیل می کند؛ به اختصار بیان می شود:
قرآن در آیات زیادی هرگونه گروه بندی و حزب گرایی را به شدت نهی و وعده عذاب داده است. بنابر آیات قرآن، همواره احزاب منشاء و عامل اختلاف بوده و در برابر اکثریت مردم قرار گرفته اند.
اصل اجتماعی "النّاس علی دین ملوکهم" در تمام جوامع از نظر تربیتی و روانی اصلی ثابت بوده؛ هم چنانکه بندگی خدا و رفتار عادلانه و ظلم ستیزی و ... حاکمان جامعه در رفتار و عقاید و نحوه عملکرد مردم مؤثر می باشد؛ نمی توان از آثار مخرّب آن؛ در جوامع دارای حاکمیّت حزبی غافل بود؛ چون؛ شیوع رفتار بزرگان و حاکمان جامعه به آرامی و در عمق جامعه و بلند مدت در تبدیل باورها و سستی ایمان ها نفوذ کرده؛ و موجب دگرگونی فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و اقتصادی می شود.
گفتن لبیک یا حسین پذیرش تعهد با امام حسین و حضور عملی در مسیر امام حسین علیه السلام است. با گفتن لبیک تعهد تحقق یافته و در صورت عدم انجام تعهد، مصداق اهل کوفه خواهیم شد.
  • تعداد رکوردها : 530
بالای صفحه اصلی