615رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
عبارت مورد جستجو :
چرا حسن روحانی و تیم مذاکره کننده بازی و تله جدید دشمنان اسلام را در کناره گیری امریکا و جایگزینی انگلیس روباه پیرهزار چهره مکّار در برجام را پذیرفته ودستورات رهبری را اجرا نکرده و همچنان بر طبل ماندن در برجام می کوبد؟
بعد از شهادت سردارسلیمانی، خون سردار دلها مسیرهرگونه وابستگی به بیگانگان و راه ورودی به مدیریّت کلان کشور و نفوذ در درون نظام بسته شده و فرهیختگان و مردم دیده بان عملکرد همه مسئولین خواهند بود.
متأسفانه نهادهای ذیربط ازانجام این مهم علیرغم درخواست نیروی هوافضای سپاه امتناع نموده وپس ازحمله، تنها مقصرحادثه، سپاه معرّفی و توبیخ به تیغ زبان وقلم های زهرآگین خودی و بیگانه، درزمین دشمن بازی و سپاه و فرماندهان شجاع و دلاور از جهت اخلاقی سر بریده می شوند، درحالی که طبق مقررات نظامی هیچ هواپیمای غیرنظامی در منطقه و وضعیّت نظامی نباید پرواز می کرد که دچار اشتباه تشخیص خودی و بیگانه شود.
قسم به خون همه شهیدان، اجازه نخواهیم داد؛ سازمان برنامه و بودجه مجدداً محاسبات توهمی توسعه غربی را بر حوزه های معیشتی، مالی، عمرانی، سیاسی، آموزشی، درمانی و... جمهوری اسلامی حاکم کند.
"...هنوز الزامات FATF به تصویب مجلس نرسیده، اطلاعات کشوررا در اختیاراین گروه قرارداده است و اخبار واصله نشان می دهد الزامات FATF در کشور درحال اجراست."
خون شهید قاسم سلیمانی همه محاسبات بین المللی و امریکا را به هم ریخته وعزّت ایرانی برگشته و همه مجبورند به خواست ایران و ایرانی تن دهند.
شفافیّت آراء در مجمع تشخیص_مصلحت باید با بالابردن دست جلوی دوربین های سیمای جمهوری اسلامی باشد تا اعضایی که در تصویب لوایح ساخت دشمن از جمله پالرمو و cft و fatf و برجام نقش داشتند بر فرهیختگان و مردم معلوم گردد تا به وظیفه انقلابی خود عمل کنند.
4- پیدایش حس انتقام و مقابله با ددمنشی آمریکا دربین برخی مادران برای اعزام جوان خود به عراق برای بیرون راندن آمریکایی ها از عراق که در ساعات اولیه نیروها و کارمندان آمریکایی در پتروشیمی با دستور مافوق خود از امریکا، با ذلّت و دستپاچه مجبور به فرار از عراق شدند و هیمنه پوشالی و خیالی امریکا و اسرائیل درهم شکست!!
🌹برای تلافی شهادت سردار سلیمانی همه مدافعان اسلام و انقلاب وسربازان جنگ نرم در فضای مجازی تا چهلمین روز شهادت مالک اشتر ایران، فضای مجازی را برای همه دشمنان اسلام و ایران بالاخص آمریکای جنایتکارناامن می کنیم.
🌹سردار سلیمانی یکی از زمینه سازان ظهور مهدی زهرا در ایران و عراق و... بود که وحدت مسلمانان در برابر دسیسه های دشمنان اسلام را فراهم نمود.
  • تعداد رکوردها : 615
بالای صفحه اصلی