539رکورد در مدت زمان 1.578ثانیه
عبارت مورد جستجو :
البته با جمع بندی همه امور و سبک سنگین کردن گرفتاریها و خوشیها و نعمتها کمی قبول می کردم که گرفتاریها سبب پیشرفت امور شد. ولی قیمت خیلی سنگین هست و از نظر من ترازو نعمتها و نقمتها برابر نیست!!! ولی هر وقت نق زدم گوشمالی هم شدم.
با مراقبت از زبان، در دل دیگران با کلام صادق اعتماد بکاریم و محبت و همدلی و یکرنگی وآرامش درو کنیم.
اعتراف دانشمندان غیرمسلمان دلیلی دیگر بر حقانیّت پیامبر اسلام حضرت محمدصلی الله علیه
"کسی که کارگزاری را بر مسلمانان بگمارد و انتخاب نماید، در حالی که می داند در میان آنان کسی هست که از برگزیده وی شایسته تر و عالم تر به کتاب خدا و سنّت پیامبر(ص) است، او به خدا و رسولش و همه مسلمانان خیانت ورزیده است."
👈 سال هاست که سونامی دیابت در کشور آغاز شده و تعداد مبتلایان به این بیماری به ۷ میلیون نفر رسیده، اما جهان در ۸۰ سال گذشته در درمان بیماری پیشرفتی نداشته است .
مقام و احترام شما در سایه احترام به نظام اسلامی حاکم، رهبری و شأن مرجعیت است، پس لازم است این احترام و شئون مرجعیت را رعایت فرموده و ترتیبی اتخاذ فرمائید این گونه مسائل دیگر تکرار نگردد.
توهمین حلّاجی فکری، حقیقتی رو فهمیدم که وقتی خدا و معصوم کسی رو برای نوکری خدا و اهل بیت علیهم السلام استخدام می کنند نه شب و روز داره، نه تعطیلی و نه مرخصی و نه استعفاء. آش خاله س بخوری هم پاته نخوری هم پاته. فقط وقت حساب اگر کم کاری کنی حسابت با کرام الکاتبینه! در صورت نق زدن و اعتراض به سختی ها همین دنیا هم گوشمالی حتمیّه!
قیمت مسکن درهمین بنگاههای پیدا و پنهان تعیین شده و به دلیل ارتباط مستقیم دستمزد مشاورین املاک با قیمت ملک و مبلغ اجاره و ودیعه، هرگز روند کاهشی و معقول در بازار مسکن در دو دهه اخیر جز افزایش صعودی و تدریجی قیمت مسکن تحقق نیافته است. ارتباط مستقیم قیمت معامله با دستمزد مشاورین املاک و درآمد فاقد توجیه شرعی مشاورین املاک می باشد، که مطابق با میزان مالی معامله اجاره یا خرید و فروش تعیین می شود که بدون هیچ گونه زحمتی صرفا با معرفی ملک و امضای برگ چاپی قرارداد اجاره یا فروش، دستمزد تعیین شده و هزینه گزافی بدون توجیه اقتصادی و شرعی به طرفین معامله تحمیل و درآمدی بی زحمت نصیب مشاور املاک می گردد.
چرا بعد از فوت امام خمینی به محض استقرار رئیس جمهور اصلاح طلب، از جمله دو بار بعد از استقرار حسن روحانی در سال 92 و 96 ارزش پول ملی بلافاصله حداکثر تا 66 روز، به شدت پائین آمده و گرانی در همه عرصه های اقتصادی ایجاد و علیرغم تلاش ظاهری دولت ها،هرگز وضعیت قبلی برنگشت و برنمی گردد؟
امامت یک منصب الهی بوده و امام را خود خدا منصوب می نماید و مردم هیچگونه دخالتی ندارند، آیات دیگری نیز در سوره مائده آیات۶۷ و۳ و سایر آیات، نشانگر این انتصاب الهی است. ویژگی اصلی این انتصاب که خداوند حکیم در سوره بقره آیه۱۲۴ اعلام نموده است، عصمت است: لا نیال عهدی الظالمین «عهد تن به ستمکاران نمی رسد.»
  • تعداد رکوردها : 539
بالای صفحه اصلی