539رکورد در مدت زمان 2.546ثانیه
عبارت مورد جستجو :
بیشترین مجریان اوامر سران احزاب و گروه ها و شخصیّت ها؛ از بین افرادی که انجام هرگونه دشمنی و خشونت و حسادت و ... به هرصورت؛ مقبول فرد؛ و در قالب عملیّات حزبی؛ هم دارای پاداش هست و هم مورد تحسین. بدین سان؛ حزب سالاری؛ افراد فعّال جامعه را به دلیل عدم همراهی با آنها توسّط افراد مذکور از سازندگی و پیشرفت باز می دارند.
ما مفتخریم و ملت عزیز سرتاپا متعهد به اسلام و قرآن مفتخر است که پیرو مذهبی است که می خواهد حقایق قرآنی، که سراسر آن از وحدت بین مسلمین بلکه بشریت دم می زند، از مقبره ها و گورستانها نجات داده و به عنوان بزرگترین نسخه نجات دهنده بشر از جمیع قیودی که بر پای و دست و قلب و عقل او پیچیده است و او را به سوی فنا و نیستی و بردگی و بندگی طاغوتیان می کشاند نجات دهد.
تا آن زمان که مرا مراقب خود بدانید و از من بترسید، گناهان و عیوب شما را بپوشانم. به عزّتم سوگند که شما را از عذاب پناه دهم و در نزد کسانى که در دوزخ جاودانند، رسوا نسازم. باز گردید که همگى بخشیده شده ‏اید. شما مرا خشنود ساختید و من از شما خشنود گشته ‏ام.
بیش از سه دهه ایستادگی و تحمل سختی ها و بحران های متعدد اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و...اکثریت مردم ایران در پاسداری از اسلام و انقلاب اسلامی و همراهی با آرمان مکتب امام خمینی (ره) که همواره پشتیبان ولایت فقیه بوده و او را تنها نگذاشتند.
ترجمه تفسیری قرآن به زبان فارسی روان مناسب عصر کنونی توسط حجت الاسلام آقای علی ملکی
طبق آیه قرآن راهپیمایی هایى که دشمنان اسلام و مسلمین را عصبانى کند، عمل صالح است.
اول انقلاب، حجاب و حیاء و عفت و محرم و نامحرم و غیرت مرد ایرانی و چادر زن ایرانی و ناموس مفاهیم اصلی ایرانیان و خط قرمزهای جامعه ایرانی بود، و هیچ مصلحت و وضعیّتی عبور از این خط قرمز ها را مجاز نمی کرد.
با انتخاب گناه ذلّت انتخاب می شود و با انتخاب عمل صالح عزّت انتخاب می شود. وجود عزّت و ذلّت در زندگی ما بستگی به انتخاب ما دارد گناه یا عمل صالح.
عاشق کلامی حتی در عشق ها و محبت های غیرمعصوم نیز خریداری ندارد و مدعی به دروغ و تزویر و فریب متهم می شود.
راه مسدودی شیطان و ناامیدی از رحمت خدا، رضایت به وضعیت موجود و تلاش معقول در ارتقاء وضعیت از بد به خوب و خوب تر هست.
  • تعداد رکوردها : 539
بالای صفحه اصلی