کد خبر : 264870

الطاف خفیّه الهی در شهادت سردار دلها سپهبد قاسم سلیمانی

4- پیدایش حس انتقام و مقابله با ددمنشی آمریکا دربین برخی مادران برای اعزام جوان خود به عراق برای بیرون راندن آمریکایی ها از عراق که در ساعات اولیه نیروها و کارمندان آمریکایی در پتروشیمی با دستور مافوق خود از امریکا، با ذلّت و دستپاچه مجبور به فرار از عراق شدند و هیمنه پوشالی و خیالی امریکا و اسرائیل درهم شکست!!
"مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُواْ مَا عَاهَدُواْ اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى‏ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُواْ تَبْدِیلاً"
"از میان مؤمنان مردانى هستند که آنچه را با خداوند پیمان بسته بودند صادقانه وفا کردند (و خود را آماده‏ جهاد نمودند)، برخى از آنان پیمانشان را عمل کردند (و به شهادت رسیدند) و بعضى دیگر در انتظار (شهادت) هستند، و هرگز (عقیده و پیمان خود را) تغییر ندادند." 
شهادت دستمزد 
فرمانده سپاه قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران سردار سرفراز ایران حاج قاسم سلیمانی به دلیل 
اخلاص و بندگی خدا و ولایتمداری و تسلیم اوامر ولایت فقیه و دشمن ستیزی و مدافع اسلام  و انقلاب و مردم ایران و مسلمانان جهان. 
    

                                                
شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی هر چند ضایعه ای دردناک برای امّت اسلام به ویژه ایرانیان که یک نفره دژ محکم امنیّتی و دیپلماتیک ایران بود، ولی همانگونه که شهید در زمان حیات خود، به تنهایی یک ملت بود و چندین لشکر،که درهیچ زمینه هماوردی نداشت، و برخلاف بسیاری فرماندهان نظامی در جهان و ایران، خود سیاستمداری خبره ودیپلماتی بی بدیل بود و با تدابیر بی بدیل وی، کشورهای مسلمان نشین لبنان وسوریه و عراق و... را از سلطه نظامی و اقتصادی و... امریکا و اسرائیل رها نموده و تبدیل به کشورهای واقعا غیرمتعهد و وحدت امت اسلامی را عملی نمود، شهادت وی نیز الطاف خفیّه ای داشت که با اندوه فراوان در نبود وی، شاهد رفع مشکلاتی در ایران و جهان اسلام از لحظه شهادت تاکنون هستیم.
 قطعا خدواند حکیم یار واقعی امام زمان منتقم ثارالله و خادم اسلام و مسلمانان را گرفته، آنها را رها نکرده و مصیبت فقدان چنین سرداری را با  الطاف خفیّه خود تا حدّی جبران می کند.

                                                
                                            
الطاف خفیّه الهی فزاینده در 48 ساعت اولیّه بعد از شهادت جانگداز سردار دلها 
وی اندکی شبیه مولایش امام حسین علیه السلام توسط شقی ترین مردم به جرم مسلمان بودن و امتناع از تعظیم به ارباب خیالی دنیا تکّه تکّه شد.
1- به محض انتشار خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی به همراه 9 تن دیگر در فرودگاه عراق با حمله نظامی امریکا، عزّت ایران و ایرانی از دست رفته طی شش سال گذشته در مدیریّت جریان اصلاحات در دولت و مجلس شورای اسلامی برگشت.
 2- به محض شهادت سردار سلیمانی، حس دوستی و همدردی جهانی با ایرانیان و وحدت مسلمین شکل گرفته و نفرت فزاینده علیه استکبار جهانی امریکا و اسرائیل و دوستان آنها، غم و اندوه شدید را با خشم انقلابی توأم نموده و در ساعات اوّلیه، جداسازی صف مسلمانان و مستکبران در سطح جهانی را رقم زد. 
3- حسّ عاشقانه ای غیرقابل توصیف در ضایعه فقدان سردار سلیمانی در همگان که در دلهای همه پنهان بود، درسطح ایران و جهان نمایان شد و دلهای همه مسلمانان حتّی برخی غیرمسلمانان دوست با ایران را به هم گره زد و امریکا را از کارخود پشیمان نموده و به وحشت و تکاپو و التماس افتادند تا مردم ایران انتقام نگیرند!! 
4- پیدایش فکر تربیت حاج قاسم سلیمانی ها در بین مادران و نیز هماوردطلبی و اعلام بسیاری از مردم حتی بانوان که اگر حاج قاسم نیست من حاج قاسم سلیمانی ام.
5- پیدایش حس انتقام و مقابله با ددمنشی آمریکا دربین برخی مادران برای اعزام جوان خود به عراق برای بیرون راندن آمریکایی ها از عراق که در ساعات اولیه نیروها و کارمندان آمریکایی در پتروشیمی با دستور مافوق خود از امریکا، با ذلّت و دستپاچه مجبور به فرار از عراق شدند و هیمنه پوشالی و خیالی امریکا و اسرائیل درهم شکست!!
این جوشش خون شهیدی هست که به ناحقّ و به جرم خدمت خالصانه 40 ساله به اسلام و انقلاب و مردم ایران و کشورهای مسلمان نشین نمود.
6- ترسیم مصداق اصلح واقعی از نظر مردم ایران در نحوه عزاداری و ابرازعشق و محبت و تقدیر، و سکوت همه حزب بازان و دکّاندارهای حزبی اصلاحاتی و اصولگرا با انواع اسامی که بازیجه بازیچه گردانان امریکایی و اسرائیلی بودند، با مشاهده  خروش مردم ایران وعزاداری خودجوش در خیابانها و مساجد و... کلّ کشور. مردم ایران نشان دادند، علیرغم تبلیغات سوءگسترده در وارونه نمایاندن چهره های حزبی به عنوان خادم مردم، فرق خالص و ناخالص و فریبکار را از درستکار کاملا تشخیص می دهند و بصیرت بسیار بالایی در اکثریّت مردم ایران وجود دارد.
7- اعلام عملی عدم وجود هیچ گونه پایگاه و جایگاهی در بین مردم برای  احزاب و گروه ها و شخصیّت های سیاسی در بین مردم ایران 
8- برای اولین بار در عراق، بعد از قرائت پیام آیت الله سیستانی در پی شهادت سردار سلیمانی در نماز جمعه در حرم امام حسین علیه السلام، نمازگزاران شعار مرگ بر امریکا سر دادند.
9- موج وحشت از انتقام ایرانیان سراسر امریکا را گرفته و برخی امریکایی ها در فضای مجازی به ایرانیان پیام می دهند به ایالت های مشخص شده در تصویر کار نداشته باشید ما به ترامپ رأی ندادیم!   

                                                                                  
  
10- تحریم حضور امریکائیان در عراق از سوی مرجع تقلید آیت الله سیّدکاظم حائری و تقاضای آمادگی همه نیروهای مجاهد و غیور وعشائر و علما در مقابله با دشمن
11- تجمع جوانان 120 کشور در قم بعد از نماز مغرب 98/10/14 برای هم قسم شدن در مقابله با امریکا و اسرائیل
الطاف خفیّه الهی برای مردم ایران و مسلمانان جهان همچنان در حال افزایش و شکل گیری جهانی سازمان یافته جهاد علیه کفار و استکبار جهانی شروع شده است. 
 زمینه سازی ظهور منتقم ثارالله و پیدایش لشکرامام زمان در عراق و ایران و...  شروع شده است. 

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی