کد خبر : 262562

وظیفه مردم بعد از عاشورا

آیا شهداء رفتند تا منصب و جنگ قدرت و ثروت و مقام و حزب بازی اصلاحاتی و اصولگرا به هدایت و حمایت دشمنان قسم خورده اسلام و شیعه و مردم ایران شکل گرفته و اساس مدیریّت خرد و کلان کشور گردد؟!
(فاصله های بین مطلب از نگارنده نیست)

هدف اباعبدالله الحسین علیه السلام از قیام علیه یزید خلیفه نامشروع مسلمین بر اساس دستور قرآن

"وَإِنَّما خَرَجْتُ لِطَلَبِ الاِْصْلاحِ فى أُمَّةِ جَدّى، أُريدُ أَنْ آمُرَ بِالْمَعْرُوفِ وَأَنْهى عَنِ الْمُنْكَرِ وَأَسيرَ بِسيرَةِجَدّى وَأَبى عَلِىِّ بْنِ أَبيطالِب»

" من فقط براى اصلاح در امّت جدّم از وطن خارج شدم. مى خواهم امر به معروف و نهى از منكر كنم و به سيره  و روش جدّم  و پدرم على بن ابيطالب عمل كنم."  

 

                                                              


امر به و نهی از وظیفه همگانی و ابزار قدرتمند اصلاح جامعه
وظیفه همه بشریّت بالاخص شیعیان بعد از فجایع کربلا و شام با روشنگری های امام سجاد علیه السلام و زینب کبری سلام الله علیها و سایر اسرا و بازماندگان قتلگاه کربلا، تعیین شده و امام حسین علیه السلام و یاران باوفایش خط کشی بدون خطا با الگوهای متعدد در سنین مختلف ترسیم نموده اند تا در موارد مشابه در زمامداران، مسلمانان به تأسی از سیّدالشهداء با تمام داشته ها به میدان جنگ نرم و سخت با اهل باطل و ظالم و دنیاپرست رفته و اسلام و مسلمین را از خطر انحراف و کجروی و تحریف نجات دهند. 
امر به معروف و نهی از منکر یکی از قوانین متعالی اسلام در برخورد با هرگونه کج اندیشی و کجروی و سلطه نظامی و فرهنگی و عقیدتی و... اجانب بر مسلمین هست.

                                      
چه کسانی در کدام منصب خون را فرش قرمز و پله ترقی کرده است؟
چرا در انقلابی با هزاران شهید پر پر شد ه تکه پاره شده در دفاع از اسلام و انقلاب، فریضه قرآنی امر به معروف و نهی از منکر دارای تبعات شده و در سه دهه اخیر امری خلاف و مجازات زندان و حذف و انواع دسیسه ها و اذیت آمرین به معروف و ناهیان از منکر را به دنبال داشته و دارد؟

آیا شهداء رفتند تا منصب و جنگ قدرت و ثروت و مقام و حزب بازی اصلاحاتی و اصولگرا به هدایت و حمایت دشمنان قسم خورده اسلام و شیعه و مردم ایران شکل گرفته و اساس مدیریّت خرد و کلان کشور گردد؟!

                                 چه کسانی شیعه هستندویژگی در کلام امام علیه السلام 
در تربیت خود و شناخت دیگران، با نظر سالار شهیدان مطابق و میزان بودن خود ودیگران را بسنجیم.

              
  راهنمایی حکیمانه شهید در و نحوه تشخیص و غیراصلح

                               
                                    

                              

             در طوفان شدائد و فتنه ها اصلح را چگونه تشخیص دهیم؟
هر کس که سالها مورد انواع هجمه های دشمن در داخل و خارج قرار گرفته و پیاده نظام دشمن در داخل کشور با هر عنوان و لباسی عامل اجرایی انواع دسیسه چینی و کینه و دشمنی وآزار و اذیت و تخریب شخصیّت وی شده و تلاش وافر در ایجاد نظر منفی در بین مردم و ممانعت از احراز پست در مدیریت های کلان حتّی با توسل به تبلیغات سوء رسانه ای داشته است، او قطعا با تمام توان تا پای جان مقابل دشمنان اسلام و انقلاب ایستاده است. 
کلیه فعّالان و وابستگان و... جریان اصلاحات در سه دهه اخیر جزو پیاده نظام دشمن و عامل اجرایی بایکوت و حذف مدافعان اسلام و انقلاب از مدیریّت کلان و سایر عرصه ها بوده و هستند. هر که را این قشر وارونه بین زیاده طلب ناتوان در مدیریّت می کوبند، یقینا در مقابل رانت خواری و ویژه خواری و زیاده خواهی و جنگ قدرت و ثروت و مقام و فساد اداری و مالی وتصاحب منصب با توسّل به تبلیغات سوء رسانه ای و شیوه های مجرمانه ایستاده است.                               

بعد از عاشورا و کربلای ایران، وظیفه بازماندگان از قافله شهداء
به پاس خون شهداء و دل سوخته  مادران و پدران و فرزندان شهداء، و انجام وظیفه خطیر دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی ایران با هزاران شهید گلگون کفن کربلای ایران از 15 خرداد سال 1342 تاکنون، در هر انتخاباتی، جز به نوکران خدا و اهل بیت علیهم السلام و سربازان جان و آبرو و زندگی برکف در احیاء اسلام و شیعه و زمینه سازی ظهور منتقم ثارالله و حسین زمان مهدی زهرا و نمایش قدرت و نظام سازی اسلام در عرصه های مختلف اقتصادی و فرهنگی و نظامی و ... رأی ندهیم. 
هر رأیی که می دهیم روزی پای میزان چرایی آن را خواهند پرسید. جوابی خداپسند آماده کنیم. 


                                                  


بیعت خونی با اباعبدالله الحسین علیه السلام در یاری مهدی زهرا در روز عاشورا

ویژگی های ضروری در انتخابات و انتصاب مدیران مدیریّت کلان و خرد در چهارمین دهه انقلاب اسلامیثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی