کد خبر : 254965

تشکر فراوان از ترامپ از تحریم سپاه پاسداران ایران

از این که، بعد از اجرای عملیّات روانی متعدد از سال 92 تاکنون، با عاملیّت دولت 11 و 12 و قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی و نیز مهره های تعبیه شده زیر پرچم اصلاحات در عرصه های مختلف به ویژه اقتصادی و فرهنگی و قضایی و نارضایتی عموم مردم و فرهیختگان،موجب انسجام و وحدت مسئولان و مردم و حذف همه دستاوردهای ناشی از تخریب انقلاب و ولایت فقیه و انقلابیون و رئیس جدید قوه قضائیه شد، بسیار سپاسگزاریم.

از این که، با تحریم سپاه به سالها مظلومیّت سپاه  پایان دادی بسیار سپاسگزاریم.

از این که، بعد از اجرای عملیّات روانی متعدد از سال 92 تاکنون، با عاملیّت دولت 11 و 12 و قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی و نیز مهره های تعبیه شده زیر پرچم اصلاحات در عرصه های مختلف به ویژه اقتصادی و فرهنگی و قضایی و نارضایتی عموم مردم و فرهیختگان،موجب انسجام و وحدت مسئولان و مردم و حذف همه دستاوردهای ناشی از تخریب انقلاب و ولایت فقیه و انقلابیون و رئیس جدید قوه قضائیه شد، بسیار سپاسگزاریم.

از این که با تحریم سپاه، زحمات بی دریغ سالها در تخریب انقلاب و انقلابیون و ولایت فقیه و سپاه انواع عملیّات روانی و نفوذ و جریان سازی و فضاسازی و تلاش مداوم شبانه روزی در تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی هدر دادی و شکست خورد، متشکریم.

به خاطر همه حماقتهایت بسیار متشکریم زحمت ما را کم کردی!

همچنان احمق بمان تا مردم آمریکا حذفت کنند.
کلیه نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران طبق آیه 60 سوره انفال قرآن، اعم از ارتش و سپاه و بسیج موظف به آمادگی و مسلط به آخرین تکنولوژی روز در مقابله با دشمنان اسلام و ایران هستند. 
سپاه پاسداران جزو مردم ایران هست و مدافع اسلام و ایران و ولایت 

به قول شهید انقلاب آیت الله دکتر بهشتی: "آمریکا از دست ملت ایران عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر"

مرگ بر حقوق بشر امریکا
 


                                                                                                                     


ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی