581رکورد در مدت زمان 0.890ثانیه
عبارت مورد جستجو :
آیا این خطبه زبان حال امروز حزب بازان سیاست پیشه و برخی خواص و نخبه و رزمنده و انقلابی نیست؟
آیا می توان پذیرفت که خداوند قادر و حکیم در آیه 13 سوره جاثیه اعلام فرموده آنچه در زمین و آسمان هاست مسخّر انسان نموده، ولی هیچ تدبیر و برنامه و قانونی برای سلامتی و جان همین انسان قرار نداده است؟!
در اصل‏ یکصد و بیست و دوم قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران آمده است: "رئیس‏ جمهور در حدود اختیارات‏ و وظایفی‏ که‏ به‏ موجب‏ قانون‏ اساسی‏ و یا قوانین‏ عادی‏ به‏ عهده‏ دارد در برابر ملت‏ و رهبر و مجلس‏ شورای‏ اسلامی‏ مسئول‏ است"
آیا همه پرسی 80 میلیونی مردم ایران در شهادت سردار سلیمانی و نیز نماز جمعه اخیر چند میلیونی تهران به امامت مقام معظم رهبری، و بیش ازیک هفته در کل کشوراعلام مخالفت با هرگونه حزب بازی و گروه بندی و دوقطبی سازی جامعه و مصادره انقلاب به نفع احزاب یک شبه و شب انتخابات بعد از شهادت سپهبد سلیمانی کافی نیست؟
0khhhآقای هاشمی رفسنجانی باید فکری برای ذوق زدگی برخی مخالفان و مقامات غربی از کاندیداتوری خود بکند. تعداد حمایت ها به گونه ای در حال افزایش است که در وهله اول همان آرایش فتنه 88 را یادآوری می کند.
کسانی که با جان خودشان، با همه ی توان خودشان به کمک ملّتهای دیگر و ضُعَفای اطراف منطقه که در دسترس آنها است میروند، همین ها سایه ی جنگ و ترور و تخریب را از کشور خودمان هم دور می کنند و دفع می کنند.
چرا حسن روحانی و تیم مذاکره کننده بازی و تله جدید دشمنان اسلام را در کناره گیری امریکا و جایگزینی انگلیس روباه پیرهزار چهره مکّار در برجام را پذیرفته ودستورات رهبری را اجرا نکرده و همچنان بر طبل ماندن در برجام می کوبد؟
بعد از شهادت سردارسلیمانی، خون سردار دلها مسیرهرگونه وابستگی به بیگانگان و راه ورودی به مدیریّت کلان کشور و نفوذ در درون نظام بسته شده و فرهیختگان و مردم دیده بان عملکرد همه مسئولین خواهند بود.
متأسفانه نهادهای ذیربط ازانجام این مهم علیرغم درخواست نیروی هوافضای سپاه امتناع نموده وپس ازحمله، تنها مقصرحادثه، سپاه معرّفی و توبیخ به تیغ زبان وقلم های زهرآگین خودی و بیگانه، درزمین دشمن بازی و سپاه و فرماندهان شجاع و دلاور از جهت اخلاقی سر بریده می شوند، درحالی که طبق مقررات نظامی هیچ هواپیمای غیرنظامی در منطقه و وضعیّت نظامی نباید پرواز می کرد که دچار اشتباه تشخیص خودی و بیگانه شود.
قسم به خون همه شهیدان، اجازه نخواهیم داد؛ سازمان برنامه و بودجه مجدداً محاسبات توهمی توسعه غربی را بر حوزه های معیشتی، مالی، عمرانی، سیاسی، آموزشی، درمانی و... جمهوری اسلامی حاکم کند.
  • تعداد رکوردها : 581
بالای صفحه اصلی