کد خبر : 230645

دیتاسنتر تلگرام در زمره مراکز فوق سری و امنیتی وابسته به دولت آمریکا

فتنه زمستان ۹۶ و تحریف مطالبات به حق مردم از مدت ها پیش در اتاق های فکری – عملیاتی «سیا» کلید خورده بود و آمریکایی ها بعنوان دشمنان شماره یک ملت ایران با گردآوردن همه گروه های معاند، تدارک ویژه ای برای آن دیده بودند که البته مانند گذشته بواسطه بصیرت ملت و اتحاد مسئولان حول محور اصل مترقی ولایت فقیه، شکستی مجدد را تجربه کردند.

امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء 

(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟»   علق /۱۴

امام خمینی (ره): "... ای سیاسیون ایران! من اعلام خطر می کنم. ای بازرگانان ایران! من اعلام خطر می کنم. ای علمای ایران! ای مراجع اسلام! من اعلام خطر می کنم. ای فضلا! ای طلاب! ای حوزه های علمیه! ...ای قم! ای مشهد! ای تهران! ای شیراز! من اعلام خطر می کنم استقلال ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟! واللّه گناهکار است کسی که داد نزند، واللّه مرتکب کبیره است کسی که فریاد نزند. ... ای علمای قم! بداد اسلام برسید. رفت اسلام،... امروز تمام گرفتاری ما از آمریکاست، تمام گرفتاری ما از اسرائیل است، اسرائیل هم از آمریکاست، ...."

بررسی میزان: سابقه پاول دوروف در سازماندهی آشوبگران در روسیه/دیتاسنتر تلگرام در زمره مراکز فوق سری و امنیتی وابسته به دولت آمریکا / چرا موسس تلگرام با پول های نقد خود از روسیه گریخت و به آمریکا پناه برد؟

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، فتنه زمستان ۹۶ و تحریف مطالبات به حق مردم از مدت ها پیش در اتاق های فکری – عملیاتی «سیا» کلید خورده بود و آمریکایی ها بعنوان دشمنان شماره یک ملت ایران با گردآوردن همه گروه های معاند، تدارک ویژه ای برای آن دیده بودند که البته مانند گذشته بواسطه بصیرت ملت و اتحاد مسئولان حول محور اصل مترقی ولایت فقیه، شکستی مجدد را تجربه کردند.
فتنه آمریکایی زمستان ۹۶ با اسم رمز «معیشت» ( سوءاستفاده و تحریف مطالبات به حق مردم ) و با هدف نهایی آشوب افکنی و اغتشاشگری در مرحله اول و تسلیح افراد مزدور و دست نشانده برای کشتار مردم در مرحله دوم، طراحی شده بود. فتنه افروزان بر مبنای مدل نتیجه گرفته خود در برخی کشورها بر آن بودند تا از پیرامون، آشوب ها را به مرکز بکشانند و سپس مدل تجربه کرده خود یعنی گسیل سلاح و تروریست های اجاره ای را اجرا کنند که هوشیاری بالای ملت فهیم ایران و اقتدار فزآینده امنیتی و اطلاعاتی نظام جمهوری اسلامی طرح شوم آن ها را در نطفه خفه کرد.

تلگرام و پروژه آشوب
طراحان فتنه در نطفه خفه شده زمستان ۹۶ در اجرای پروژه جنایتکارانه خود علیه ملت ایران، حساب ویژه ای بر شبکه های اجتماعی بویژه پیام رسان تلگرام کرده بودند.

تلگرام توسط یک فرد روسی، اما در آمریکا طراحی و پیاده سازی شده است و هیچ نوع مدیریتی نمی توان از داخل کشور به آن اعمال کرد.


تلگرام؛ شبکه ای آمریکایی با کارویژه ترویج آشوب و کشتار در ایران!

تخطی مدیران تلگرام از پروتکل خودساخته!
مدیران این شبکه اجتماعی هر چند بیشترین مخاطبان با درصد بسیار بالا را از ایران دارند بر سیاست های خود همواره اصرار ورزیده و نه تنها از انتقال سرور های آن به ایران ممانعت کرده اند؛ بلکه در اغلب قریب به اتفاق موارد نیز حاضر به پذیرش خواسته های ایران برای جلوگیری از فعالیت کانال های مروج اعمال تروریستی و خشونت گرا و جلوگیری از انتشار محتوای مجرمانه طبق قانون نشده اند. 

در کنار فعالیت آزادانه گروه های تلگرامیِ منتسب به انواع قاچاقچیان، اراذل و اوباش، کانال های وابسته به گروهک های تروریستی نظیر منافقین و کانال های انحرافی ضد دین نیز ذیل پوششی همچون گردش آزاد اطلاعات از نگاه مدیران تلگرام، در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند.

بیشتر بخوانید: جولان کانال های ضددین در تلگرام/ محتوای مجرمانه یا گردش آزاد اطلاعات؟!

تلگرام؛ قلعه دیجیتال؛ آمریکا

این حقیقت غیرقابل کتمانی است که کشور و نظام ما در چهار دهه اخیر در معرض انواع و اقسام دشمنی های عنودان و کوردلان خارجی و داخلی قرار داشته است؛ از فتنه خشونت بار و همراه با ترور دهه 60 گروهک منافقین که این روزها سوگلی اروپایی ها و آمریکایی ها هستند تا فتنه اواخر دهه های 70 و 80 عناصر واداده و تجدیدنظرطلب.

حالا در این مقطع زمانی، آمریکایی ها با ابزار جنگ نرم برای مقابله با نظام مردمی جمهوری اسلامی، وارد میدان شده اند و در نقش طراح و هماهنگ کننده  عملیات تخریبی و تروریستی علیه ملت ایران عمل می کنند و در این نقشه شوم، آنها شبکه های اجتماعی بویژه تلگرام را ابزاری مناسب دیده اند.

وب سایت «بیزینس اینسایدر» در تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۱۶ در مطلبی به زندگی نامه «پاول دوروف» پرداخته که در بخشی از آن این چنین نوشته است: پاول دوروف پس از ترک دانشگاه در روسیه در سال ۲۰۰۶ به همراه برادرش «نیکولی دوروف» شبکه اجتماعی روسی زبان «ویکانتاکت» را طراحی کردند که ساختاری شبیه شبکه فیسبوک داشت، ساختمان اصلی «ویکونتاکت» در مرکز شهر سن پترزبورگ قرار داشت.

در سال ۲۰۱۱ شبکه اجتماعی «ویکانتاکت» به ابزاری برای سازماندهی تظاهرات و آشوب گری هوادران «الکسی ناوالنی»، مخالف سیاسی سرسخت ولادمیر پوتین، رئیس جمهور کنونی روسیه، تبدیل شد، به همین دلیل دولت روسیه از پاول دوروف خواست که کنترل بیشتری بر این شبکه اجتماعی داشته باشد که با پاسخ تند او مواجه شد؛ پاول دوروف همچنین متهم بود که با ماشین افسر پلیسی را زیر گرفته و فرار کرده است به همین دلیل نیرو های پلیس هنگامی که برای بازداشت وی به محل کارش مراجعه کردند، متوجه شدند پاول دوروف با برداشتن سرمایه های نقدی خود به سمت آمریکا فرار کرده است.

براس گزارش رویترز، ماجرا زمانی جالب می شود که بدانیم نرم افزار تلگرام وابسته به یک شرکت آمریکایی با نام «قلعه دیجیتال» است.

دیتا سنتر اصلی این شرکت نیز در شهر توک ویلا Tukwila واقع در حومه سیاتل می باشد و این دیتا سنتر در زمره مراکز فوق سری و امنیتی وابسته به دولت آمریکا محسوب می شود.

واکاوی میدان داری شبکه پیام رسان مجازی در آشوب های اخیر/دستور ترور شرکت کنندگان در راهپیمایی در کانال مورد حمایت مدیر تلگرام

در مورد تلگرام و چگونگی پیدایش آن در آمریکا در گزارش بعدی به طور مفصل پرداخته خواهد شد.

واکاوی میدان داری شبکه پیام رسان مجازی در آشوب های اخیر/دستور ترور شرکت کنندگان در راهپیمایی در کانال مورد حمایت مدیر تلگرام

واکاوی میدان داری شبکه پیام رسان مجازی در آشوب های اخیر/دستور ترور شرکت کنندگان در راهپیمایی در کانال مورد حمایت مدیر تلگرام

 

کانال تلگرامی یا اتاق فرمان آشوب؟!

از نخستین ساعات شروع آشوب ها، تلگرام و کانال های معلوم الحال آن، علنا به اتاق جنگ آشوبگران تبدیل شدند. 

این کانال ها مستقیما فرمان آتش و کشتار مردم را می دادند. آن ها به طور ویژه دستورالعمل ساخت و استفاده از ابزار و مواد تروریستی نظیر کوکتل مولوتف را بر روی خروجی خود قرار می دادند و مردم را ترغیب به تخریب اموال عمومی و تصرف اماکن دولتی می کردند! 

اغلب این کانال ها که گردانندگانشان در خارج از کشور جیره خوار و مواجب سازمان های جاسوسی بیگانه هستند، آشکارا مردم و نیرو های انتظامی را تهدید به کشتن می کردند.

بیشتر بخوانید: دیدار عوامل موساد با روح الله زم در مالزی
غلظت خشونت گرایی و نفرت پراکنی و تروریست پروری این کانال های تلگرامی به قدری زیاد شده بود که مدیران شبکه اجتماعی تلگرام مجبور شدند برای حفظ ظاهر و نشان دادن تعهدشان به پروتکل ضدخشونت گرایی، یکی از این کانال های مروج اقدامات تروریستی و تخریب کارانه را مسدود کنند، که البته گردانندگان کانال مزبور، کانال مشابهی را با همان محتوا تاسیس کردند که از قضا از سوی مدیر تلگرام نیز تبلیغ شد

تحلیل محتوای برخی کانال های تلگرامی ظرف چند هفته اخیر، صحت این گزاره را به اثبات رساند که تلگرام بستر مناسبی برای تروریست هاست.

دستور صادره از یک کانال تلگرامی: اموال مردمی را آتش بزنید!
پدیده ترویج خشونت و تخریب و کشتار در کانال های تلگرامی، در دور جدید، با کمپین منتسب به یکی از عناصر ضدانقلاب و از پادو های رسانه ای دشمن تقویت شد. 

این عنصر فراری ضدانقلاب با استفاده از ابزار تلگرام، به سازماندهی بلوا و آشوب و تخریب اموال مردمی مشغول شد و کمپینی با همین هدف در تلگرام راه اندازی کرد و اولین جلوه آن همان ماجرای شلیک با تفنگ ساچمه ای به چند بانک بود که البته مصداق های دیگری از جمله آسیب زدن به اموال خصوصی و عمومی، حمله به مدرسه، حمله به یک فروشگاه صنایع دستی و آتش زدن عمدی مساجد و تکایا هم پیدا کرد. 

کانال این فرد هم در اقدامی نمادین از سوی تلگرام بسته شد ولی اعمال و اموزه های ترور ان در دهها کانال و گروه به همان شکل جای گرفت.


تلگرام؛ شبکه ای آمریکایی با کارویژه ترویج آشوب و کشتار در ایران!

منبع: خبرگزاری میزان قوه قضائیه

http://www.mizanonline.ir/fa/news/384855/%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%88%D9%81-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87%DB%8C-%D8%A2%D8%B4%D9%88%D8%A8%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%85%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B2-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D9%88%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D9%BE%D9%86%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF

ثبت شده توسط : منصوره وطنی

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
بالای صفحه اصلی